Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.10.14 | 18:32

Бійця АТО Андрія Раву, який загинув на Донеччині, сьогодні похоронили у рідному селі Футори

Війна на Сході країни чорним болем влетіла на Зборівщину. У неділю, 5 жовтня, у військовий комісаріат прийшла звістка про те, що в зоні АТО у селі Миколаївка Волноваського району Донецької області під час виконання військових обов’язків загинув 22-річний мешканець села Футори Андрій Іванович Рава. Сьогодні його похоронили у рідному селі.

За рік строкової служби в армії Андрій набув військову спеціальність, 25 березня цього року був мобілізований і з того часу брав участь в Антитерористичній операції.

Попрощатися з Андрієм прийшли сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, жителі Футорів і зборівчани. Не могли не прийти старшокласники і вчителі обох міських шкіл, гімназії, коледжу, бо зовсім недавно він там навчався і був серед них. Прибули на похорон представники районної й обласної влади, духовенство.

До матері Андрія, його рідних і всіх присутніх звернувся місцевий парох о. Назарій: «Сьогодні ми прощаємося з Героєм села Футори, Героєм Зборівщини та усієї Тернопільщини, Героєм України. Дякую матері, яка виховала патріота. Він захищав нас і всю Україну, щоб ми могли мирно жити і працювати. Допоможімо матері у цей важкий для неї час. Хай вічною буде пам'ять про її сина Героя».

 

Похоронну процесією очолили дванадцять священиків Зборівського і Залозецького деканату, дорогу діти і молодь устеляли квітами.

Грав духовий оркестр, співали семінаристи з Тернополя.

Перед церквою люди у поклоні із квітами утворили живий коридор, а з гучномовців болем лунала пісня «Пливе кача по Тисині».

У церкві та біля могили священики завершили обряд похорону.

Оркестр виконав Державний Гімн України, пролунав салют з автоматів і у небо разом із молитвами злетіло «Боже великий, єдиний, нам Україну храни…»

 

 

 

Інформаційні послуги