Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.09.18 | 09:40

Взяли участь у відео- нараді

Голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із своїми заступниками та головою районної ради Богданом Максимівим взяли участь у відео-нараді, яку провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області. До участі в нараді також долучились відповідальні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та Зборівського району.
Відповідно до порядку денного учасники розглянули 3 питання: про стан зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни в області; про стан середнього поточного ремонту доріг в області; про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо об’єктів, у яких не приведена у відповідність документація згідно вимог.

За підсумками наради керівником області Степаном Барною дані відповідні доручення та рекомендації щодо вирішення поставлених питань.

 

 

 

Інформаційні послуги