Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.11.2018 | 17:12

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають професійне свято справжніх господарів – День працівників сільського господарства. Дане свято є воістину всенародним, адже від результатів роботи аграріїв залежить життєдіяльність держави, її продовольча безпека, добробут і процвітання кожної української родини. Так, 18 листопада 2018 року в Зборівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

more...

Проведено нараду з питання розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості

19.11.2018 | 15:45

Перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук провела нараду з питання розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості. У нараді взяли участь Зборівський міський голова Руслан Максимів та його секретар Ярослава Білан,  в.о. начальника відділу охорони здоров’я Зборівської РДА Наталія Дацюк, Ольга Кубант – головний лікар КНП «Зборівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради, а також голови Оліївської та Бзовицької сільських рад.

more...

Участь у відео- нараді

19.11.2018 | 14:51

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій спільно з військовим комісаром Зборівського районного військового комісаріату Володимиром Кавецьким та  головою лікарсько- консультативної комісії Ярославом Берлізевим взяли участь у нараді, яка відбулась у режимі он-лайн під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика.

more...

У райдержадміністрації обговорили питання передачі окремих установ на баланс Зборівської ОТГ

19.11.2018 | 14:24

У райдержадміністрації обговорили питання передачі окремих установ на баланс Зборівської ОТГ

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук провела нараду із Зборівським міським головою Русланом Максимівим та його секретарем Ярославою Білан, а також з відповідними керівниками бюджетних установ нашого району.

more...

Сім’я загиблого на Луганщині Руслана Муляра отримала нове житло (фото)

19.11.2018 | 14:01

Родина загиблого полковника СБУ Руслана Муляра отримала нове помешкання. Ключі від трикімнатної квартири у новозбудованій багатоповерхівці у Тернополі вручив його дружині та двом синам голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидіє чи пільгою

19.11.2018 | 13:57

Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

more...

Участь у відео-нараді, яку провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

19.11.2018 | 12:24

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з відповідальними керівниками Зборівської РДА та району взяли участь у відео-нараді, яку провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

19.11.2018 | 12:02

з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провели перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук, заступник голови РДА Олександр Парацій, з участю заступника голови районної ради Леоніда Олійника.

more...

Взяли участь у відео- нараді

19.11.2018 | 09:25

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук та заступник голови РДА Олександр Парацій взяли участь у відео-нараді, яку провели голова ОДА Степан Барна спільно зі своїм першим заступником Іваном Крисаком з заступниками голів районних державних адміністрацій, відповідальних представників районних рад та об’єднаних територіальних громад області.

more...

Шановні трудівники агропромислового комплексу Зборівщини!

16.11.2018 | 13:44

Від імені районної державної адміністрації сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

  Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

  День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. 

 Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

  Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

 

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,                                                               

голова райдержадміністрації                                              

 

 

more...
Усього: 6300
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги