Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Представники влади відвідали сім’ю загиблого в АТО

15.02.2019 | 14:33

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій спільно із керівником апарату Зборівської РДА Віталієм Антоні та головою сільської ради с. Млинівці Василем Пихальським відвідали сім’ю загиблого бійця Назарія Кулинця. Відвідини родини загиблого атовця стало символічним для керівництва району. Спілкувалися з матір’ю бійця, цікавилися умовами проживання сім’ї та їхніми потребами.

more...

Особистий прийом громадян

15.02.2019 | 13:03

14 лютого 2019 року у заступника голови Зборівської  районної державної адміністрації Олександра Парація  відбувся черговий прийом громадян.

До представника влади звернулася двоє жителів м. Зборова щодо призначення субсидій та надання матеріальної допомоги учаснику  АТО.

more...

Керівники району відвідали родину загиблого в зоні АТО Ігоря Яцунди

15.02.2019 | 09:26

14 лютого заступник голови РДА Олександр Парацій та керівник апарату РДА Віталій Антоні відвідали родину загиблого в зоні АТО Ігоря Яцунди, яка мешкає у селі Метенів Зборівського району. Спілкуючись із батьком Героя, керівники району цікавилися умовами проживання сім’ї та визначили її першочергові потреби. Передусім це забезпечення родини дровами для отеплення житлового будинку.

more...

Відбулася нарада

14.02.2019 | 17:20

Сьогодні, 14 лютого заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів нараду щодо дотримання законодавства у сфері запобігання домашньому насильству за участю  керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації: служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділів освіти, охорони здоров’я, а також директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника сектору превенції Зборівського відділення поліції Головного управління національної поліції України в Тернопільській області, начальника Зборівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області, вчителя-реабілітолога відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та фахівця відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центру надання соціальних послуг» Зборівської міської ради.

more...

Відбулася нарада- навчання голів місцевих рад району

14.02.2019 | 17:09

14 лютого 2019 року у великій залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада- навчання голів місцевих рад району.

Відповідно до порядку проведення було підготовлено і винесено на розгляд учасників наради чотирнадцять актуальних питань, з якими голови та в. о. старост місцевих рад зустрічаються у своїй повсякденній роботі.

Нараду провела перший заступник голови Зборівської РДА Марія Назарчук.

more...

Проведено особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

14.02.2019 | 15:15

Сьогодні, 14 лютого, перший заступник голови Зборівської РДА Марія Назарчук провела черговий прийом громадян.

Зі своїм особистим питанням звернулася жителька села Висипівці Зборівського району.

more...

МЕДИКИ РАЙОНУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2018 РІК

13.02.2019 | 17:23

Участь у засіданні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук, заступник голови районної ради Леонід Олійник, виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк, головний лікар КНП «Зборівський РЦ ПМСД »3борівської районної ради Ольга Кубант, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук, а також представники Зборівської, Озернянської та Залозецької ОТГ, працівники медичної ланки району.

more...

Стратегію регіонального розвитку представили три села Зборівського району

13.02.2019 | 17:00

13 лютого  відбулася  зустріч голови Зборівської районної державної адміністрації Ігоря Яворського з активами громад сіл Ярчівці, Августівка, Велика Плавуча, які належать до  Зборівської ОТГ.

Під час заходу йшлося про державну стратегію регіонального розвитку, як реального шляху створення умов та стимул розвитку населених пунктів у 2015-2018 роках. Про це говорив керівник району.

more...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІГОР ЯВОРСЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З АКТИВОМ СІЛ ЗБОРІВСЬКОЇ ОТГ

13.02.2019 | 15:05

Проект Стратегії регіонального розвитку Зборівського району на 2019-2021 роки передбачає комплекс заходів, які заплановано реалізувати у соціально-культурному, економічному, дорожньо-транспортному напрямках.

more...

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області інформує

13.02.2019 | 13:06

Змінено формуляр звернення до Європейського суду з прав людини

Увага!!! Змінено формуляр заяви, яка подається до Європейського суду з прав людини (далі – Суд). Оновлення стосуються електронного спілкування між представником і Судом, шляхом використання системи eComms.

more...
Усього: 6696
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

Інформаційні послуги