Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік

20.02.2020 | 17:03
Управління праці та соціального захисту населення Зборівської районної державної адміністрації more...

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася відео-нарада

21.02.2020 | 14:49

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у щотижневій відео- нараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Олег Продан щодо стану зимового утримання автомобільних доріг загального користування.

more...

Соціальним страхуванням в Україні охоплено 12,5 млн осіб

21.02.2020 | 13:52

Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, виникнення потреби у відновленні здоров’я та медико-соціальних послугах, а також смерті. Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України.

more...

Припинення права на аліменти у зв’язку з укладенням договору про передачу нерухомого майна на користь дитини

21.02.2020 | 13:42

Існує законодавчо врегульована можливість припинення сплати аліментів на дитину, а саме згідно ст. 190 Сімейного кодексу України, це договір про припинення права на аліменти на дитину у зв'язку з набуттям права власності на нерухоме майно.

more...

«Поновлення виплати пенсії у разі припинення її надання»

21.02.2020 | 13:39

Серед типових питань, з якими часто звертаються особи пенсійного віку є питання  поновлення виплати пенсії у разі припинення її надання.

Статтею 46 Конституції України передбачено, що кожен громадян має право на належне пенсійне забезпечення.

more...

ПАТРОНАТНА СІМ’Я як форма сімейного виховання

21.02.2020 | 13:35

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ?

- це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Сім’я патронатного вихователя - це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

Патронатний вихователь - це особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка

more...

ПОРЯДОК ПЕРЕВІРКИ(ОГЛЯДУ)АВТОМОБІЛЯ ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ.

21.02.2020 | 13:31

Досить часто між водіями та працівниками поліції виникають суперечки щодо зупинки та огляду транспортного засобу. За результатом цієї суперечки водій може бути притягнутий до адміністративної відповідальності за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так що ж робити водіям: дозволяти проводити перевірку автомобіля, чи ні? Відповідності до чинного законодавства за України, водій на вимогу працівника поліції наявності на це законних підставмає надати можливість провести поверхневий огляд свого транспортного  засобу.

more...

Відбулася сесія районної ради

21.02.2020 | 13:25

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь в сорок дев’ятій сесії Зборівської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Богдан Максимів.
В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Леонід Олійник, депутати районної ради, керівники районних служб, структурних підрозділів, комунальних установ, сільські голови, представники громадських об’єднань, працівники виконавчого апарату районної ради та засобів масової інформації.

more...

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

21.02.2020 | 13:21

під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук.
Під час засідання члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провели аналіз виплати заробітної плати по 35 штатним працівникам ТзОВ «Віконенко» с. Озерна Зборівського району.
За підсумком засідання, відповідальні керівники отримали ряд відповідних рекомендацій та доручень.

more...

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21.02.2020 | 13:19

"Мови – це важливо!" – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

20.02.2020 | 16:54

25 лютого 2020 року 0 11.00 год. у залі засідань Зборівської райдержадміністрації і районної ради відбудеться нарада з керівниками агропідприємств , приватними підприємцями та бджолярами Зборівського району.
До конструктивного діалогу запрошуються керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств району, фермерських господарств, приватні підприємці, бджолярі.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Державна програма доступні кредити 5-7-9 .
2. Програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2020 році.
3. Безпечне застосування засобів захисту рослин в сільському господарстві, охорона бджіл та порядок реєстрації пасік.
4. Виконання вимог санітарного законодавства при транспортуванні, використанні, застосуванні пестицидів в народному господарстві та порядок паспортизації складів пестицидів та мінеральних добрив.
5.Правила застосування пестицидів в сільськогосподарському виробництві.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

Інформаційні послуги