Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21.11.2018 | 09:15

Дорогі співвітчизники!

21 листопада наша держава відзначає всенародне свято – День Гідності та Свободи. Свято із глибоким історичним корінням та особливою актуальністю. Проте 21 листопада – це, перш за все, можливість вшанувати всіх, хто ціною своїх життів, своєю силою, терпінням і вірою у торжество справедливості відстоювали та продовжують відстоювати гідність українського народу, його свободу та незалежність. Цей день – данина пам’яті українських патріотів, сподвижників революційного руху проти беззаконня та несправедливості, які виступили на захист демократичних цінностей.

Події 2004-го, кінця 2013 року – початку 2014-го назавжди змінили хід історії не лише України, а й, вочевидь, всього світу. Українці підтвердили своє право бути повноцінними господарями держави, продемонстрували щире прагнення до вільного життя та європейського майбутнього.

Пишаймося тим, що ми є гідними нащадками своєї Вітчизни. Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя. Тепер – ми незламні у своїх переконаннях і впевнені у перемозі.

У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Молимося за своїх побратимів та земляків, які тримають оборону на сході України. Тиснемо мужні руки волонтерам та добровольцям, які об’єдналися задля підтримки наших вояків. Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Нам же, творцям мирного сьогодення, належить своїми справами довести, що ми дійсно високо цінуємо внесок кожного з них у розбудову єдиної, цілісної, непохитної України. Держава ніколи не зможе замінити дітям батька, матері сина, дружині чоловіка, але має зробити все можливе, аби сім’ї загиблих мали якомога менше проблем. Разом із тим, кожен громадянин може підтримати родину героя – своїм шанобливим ставленням, словом розуміння і підтримки. Кожен громадянин може в міру своїх можливостей підтримувати українських військових. Головне – не стояти осторонь, не бути байдужими. Адже те, що відбувається у державі, стосується усіх нас. Історія, яка відбувається сьогодні, закладає підґрунтя майбутнього України.

Тож молімося за мир, за єдину, цілісну незалежну Україну, її та нашу щасливу долю!

Ми переможемо, бо з нами правда, бо з нами Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 Ігор ЯВОРСЬКИЙ,

голова райдержадміністрації

more...

Зборівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області інформує

20.11.2018 | 17:04

Прийнятим у лютому 2015 року Законом України «Про пробацію» передбачено новий інструмент роботи із засудженими – пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням та передбачає комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об`єктивно перевірити (програми психологічної корекції та програми соціальної адаптації спрямовані на усунення негативних факторів, що впливали та можуть впливати на поведінку правопорушника).

more...

Взяли участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації

20.11.2018 | 16:59

20 листопада перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації.

До участі у нараді запрошувались голови районних рад та об’єднаних територіальних громад, керівники підрядних організацій з експлуатаційного утримання доріг, РЕМів, районних підрозділів ДСНС.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

20.11.2018 | 15:19

Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.

Роман Дергач

Що таке субсидія?

more...

Відбулося чергове засідання районної призовної комісії.

20.11.2018 | 15:01

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання районної призовної комісії у Зборівському районному військовому комісаріаті.

more...

Тернопільщина — лідер серед областей за темпами відновлення доріг (фото)

20.11.2018 | 14:22

Масштабним будівництвом дорожньої інфраструктури Тернопільської області ознаменувався рік, що минає. На ремонт державних доріг з Державного фонду було скеровано 1,262 млрд грн, ще 315 млн грн – на місцеві дороги, у тому числі й сільські.

more...

Замість субсидій «живі гроші» для оплати комуналки

20.11.2018 | 14:20

Уже з січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

more...

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.11.2018 | 17:12

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначають професійне свято справжніх господарів – День працівників сільського господарства. Дане свято є воістину всенародним, адже від результатів роботи аграріїв залежить життєдіяльність держави, її продовольча безпека, добробут і процвітання кожної української родини. Так, 18 листопада 2018 року в Зборівському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

more...

Проведено нараду з питання розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості

19.11.2018 | 15:45

Перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук провела нараду з питання розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості. У нараді взяли участь Зборівський міський голова Руслан Максимів та його секретар Ярослава Білан,  в.о. начальника відділу охорони здоров’я Зборівської РДА Наталія Дацюк, Ольга Кубант – головний лікар КНП «Зборівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради, а також голови Оліївської та Бзовицької сільських рад.

more...

Участь у відео- нараді

19.11.2018 | 14:51

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій спільно з військовим комісаром Зборівського районного військового комісаріату Володимиром Кавецьким та  головою лікарсько- консультативної комісії Ярославом Берлізевим взяли участь у нараді, яка відбулась у режимі он-лайн під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги