Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорили Перспективний план розвитку територіальних громад району

24.05.2019 | 12:25

24 травня голова районної державної адміністрації Ігор Яворський провів наради з головами ОТГ та в.о. старост, де обговорили Перспективний план розвитку територіальних громад на 2019 рік.

Звертаючись до присутніх, керівник району зазначив: «Одна із переваг децентралізації і об’єднання територіальних громад є покращення якості життя людей та наближення послуг до них. Сьогодні нам потрібно обговорити перспективи розвитку ваших населених пунктів, визначити першочергові об’єкти, які зможуть бути реалізовані в об’єднаних територіальних громадах в 2019 році».

more...

Відбулася відео- нарада

24.05.2019 | 10:48

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака з питань експлуатаційного утримання доріг. На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Олійник.

more...

Сьогодні – День Героїв!

23.05.2019 | 16:08

Свято Героїв – день нашого національного тріумфу, символ героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. Свято величі духу українських вояків – борців за волю України!

В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

more...

23 травня – День Героїв. Вшанування борців за волю України.

23.05.2019 | 15:30

День Героїв – свято в Україні, впроваджене на честь українських захисників — борців за волю Української держави, його відзначають щорічно 23 травня. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців, воїнів Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

more...

На обліку у Фонді перебуває понад 3,3 млн. роботодавців

23.05.2019 | 14:47

У Фонді соціального страхування України на обліку перебуває понад 3,3 мільйона роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок (ЄСВ). З них юридичних осіб – 1,4 млн., фізичних осіб – 1,9 млн.

more...

Порядок повернення сплаченого до Пенсійного фонду збору на купівлю квартири

23.05.2019 | 14:38

При купівлі  квартири чи іншого житла особи, які придбавають житло і перебувають у черзі на одержання житла або придбавають житло вперше  

стикнуться з  проблемою повернення безпідставно сплаченого  збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

more...

Порядок доступу до публічної інформації

23.05.2019 | 14:34

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації (юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим; особи, якщо вони виконують делеговані повноваження суб'єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг;  суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями.).

more...

Хто має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті?

23.05.2019 | 14:31

Майже щороку, а може і частіше кожен перевізник шукає причину для того, щоб збільшити ціну на проїзд у громадському транспорті хоча б трішки. Проте це не єдина причина виникнення конфліктів між водіями і пасажирами. Однією з основних причин постійних конфліктів між пасажирами-пільговиками і водіями є те, що останні часто твердять, що майже усі без винятку повинні оплачувати за проїзд, тоді як пасажири говорять, що держава їм гарантувала право їздити безкоштовно. Отож, пам’ятайте, що право на безкоштовний проїзд мають:

more...

Розширена нарада у відділі освіти райдержадміністрації

23.05.2019 | 13:14

22 травня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася розширена нарада з керівниками підпорядкованих закладів загальної середньої освіти району та Озернянської ОТГ. 

more...

Банкрутство фізичної особи підприємця

23.05.2019 | 12:39

Згідно статті 53 Цивільного кодексу України фізична особа, яка не в змозі задовольнити вимоги кредиторів, пов’язані із здійсненням нею підприємницької діяльності, може бути визнана банкрутом відповідно до норм законодавства України. На сьогодні процедура банкрутства в Україні врегульовується Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», Господарським процесуальним кодексом України та рядом інших законодавчих актів України. Відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закону) фізична особа підприємець (далі – ФОП) може бути визнана банкрутом за заявою кредитора або самого боржника до господарського суду за місцем реєстрації підприємця та наявності боргу, розмір якого перевищує розмір трьохсот мінімальних заробітних плат.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги