Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Розширена нарада з керівниками навчальних закладів району

23.08.2019 | 13:09

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук спільно з заступником голови РДА Олександром Парацієм і начальником відділу освіти РДА Оленою Поплінською провели розширену нараду з директорами шкіл та завідуючими садочків Зборівського району. Основне питання, що розглядалось на зібранні, - результати перевірки навчальних закладів під час об’їздів комісією відділу освіти та керівництвом райдержадміністрації.

more...

Відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

23.08.2019 | 12:29

Сьогодні, до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в м.Зборові на площі Т.Г. Шевченка відбулись урочисті збори. Право підняття державної символіки надали першому заступнику голови районної державної адміністрації Марії Назарчук і міському голові Руслану Максиміву.

more...

Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщувати в еквіваленті до 1 млрд куб. м газу в рік

23.08.2019 | 10:44

«Сміття – це той ресурс, який можнаперетворити з екологічної проблеми на джерело енергії та точку росту вітчизняної економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтерв’ю 7 каналу в рамках прес-конференції у Будинку Уряду.

Тому Держенергоефективності вже розроблено не лише концепцію, а й цілу низку законопроектів для стимулювання енергетичної утилізації твердих побутових відходів.

Основна ідея– створити такі законодавчі умови, відповідно до яких бізнесу буде вигідно встановлювати «waste-to-energyplants» та вивозити відходи саме на заводи, а не на звалища чи в ліс.

more...

23 серпня - День Державного Прапора України

23.08.2019 | 09:07

Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

more...

У Фонді обговорили результати роботи проведення перевірок і забезпечення надходжень страхових коштів у І півріччі

23.08.2019 | 08:17

Селекторна нарада щодо підсумків роботи по забезпеченню надходжень страхових коштів у першому півріччі 2019 року пройшла у Фонді соціального страхування України. Захід відбувся під головуванням начальниці управління по роботі зі страхувальниками виконавчої дирекції Фонду Наталії Зеленської, участь у нараді взяли керівники і фахівці профільних відділів виконавчої дирекції Фонду, робочих органів в областях та місті Києві.

more...

23 серпня – День Державного Прапора України

23.08.2019 | 08:13

Державні символи — це закріплені в законодавстві країни офіційні знаки (зображення, предмети) чи звукові вираження, що в короткій формі виражають одну чи кілька ідей політичного, національного, історичного характеру і символізують суверенітет держави.

В статті 20 Конституції України, що була прийнята 28 червня 1996 року, визначено: «державними символами України є Державний прапор України, Державний герб України і Державний гімн України».

Прапор –полотнище певного кольору чи поєднання кольорів, часто з певним зображенням, прикріплене до держака чи шнурка; є офіційною емблемою держави, символом її суверенітету.

more...

Інтернет-магазини: як купувати безпечно

22.08.2019 | 11:31

Покупки в Інтернеті - це зручно, швидко та приємно, якщо не забувати про обережність. Аби купувати безпечно, слід дотримуватися кількох нескладних правил.

При онлайн купівлі товарів/послуг завжди вимагайте розрахунковий документ

НерідкоІнтернет-магазини видають лише документ на здійснення кур’єрських послуг, однак він не є доказом укладання договору купівлі-продажу між магазином і вами. Під час отримання товару, замовленого онлайн, важливо отримати і сам розрахунковий документ (товарний або фіскальний чек, квитанція) або підтвердження оплати товару на електронну пошту.

more...

Комісія щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом

22.08.2019 | 10:29

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом.

more...

У м. Кременець, на Замковій горі, вперше провели церемонію одруження в рамках послуги «Шлюб за добу»

22.08.2019 | 09:32

Одружитися, не чекаючи 30-ти днів після подання заяви, тепер можна і в чарівному місті Кременець, що на Тернопільщині. Адже віднедавна тамдіє проєкт Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Першими, хто скористався новою послугою, стали закохані Ірина та Юрій.  Зворушлива церемонія одруження відбулася на Замковій горі, звідки відкривається краєвид на мальовниче старовинне місто. В урочистій атмосфері, у колі найближчих людей, молодята склали весільні обітниці вірності та кохання. Розділити радість свята з подружжям прийшли і керівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

more...

Відбулося засідання районної комісії по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям

22.08.2019 | 09:19

21 серпня 2019 року в управлінні праці  та соціального захисту населення під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання районної комісії по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги