Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Взяли участь у відеонараді

21.01.2019 | 15:16

Сьогодні заступник голови РДА Олександр Парацій, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антоні та відповідальні керівники апарату Зборівської райдержадміністрації взяли участь у нараді, яка відбулась у режимі он-лайн під керівництвом начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації Олександра Трійчука.

more...

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

21.01.2019 | 11:15

На засіданні регіональної комісії, яке відбулось 14 січня 2019 року прийнято рішення про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

more...

Відбулася апаратна нарада

21.01.2019 | 11:01

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук та заступник голови РДА Олександр Парацій, з участю заступника голови районної ради Леоніда Олійника провели нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій.

more...

Відбулася відеонарада при голові ОДА

21.01.2019 | 10:57

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно із головою районної ради Богданом Максимівим взяли участь у відеонараді, яку провів з керівниками районів голова облдержадміністрації Степан Барна.
Участь у нараді взяли перший заступник голови РДА Марія Назарчук, заступник голови РДА Олександр Парацій, відповідальні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації і Зборівського району, а також представники Зборівської, Залозецької й Озернянської ОТГ.

more...

До уваги громадян!

21.01.2019 | 10:48

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!

 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

more...

День Соборності України

21.01.2019 | 09:42

22 січня 1918 року в приміщенні Центральної Ради у Києві підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.

У цей же день 22 січня 1919 року проголошено договір про возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу». Цей договір увійшов в історію, як акт злуки – акт об’єднання українських земель.

more...

За 2018 рік щомісячні страхові виплати профінансовано на суму 7,6 млрд грн, середній розмір зріс на 31%

21.01.2019 | 09:28

За оперативними даними розмір щомісячних страхових виплат, що фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх сімей, упродовж 2018 року зріс у середньому на майже 31%. Виплати здійснювались для понад 208 тис. осіб, з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами.

more...

До 21 січня роботодавці мають востаннє подати звіт по коштах Фонду

21.01.2019 | 09:26

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП за підсумками 2018 року страхувальники мають подати до 21.01.2019. Відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 зазначена звітність скасована з 2019 року.

«Зведений звіт за 2018 рік по використанню коштів Фонду роботодавці подадуть востаннє.   

 

 

more...

Зустріч голови Зборівської РДА Ігоря Яворського з активом громади Ренівської сільської ради.

18.01.2019 | 17:11

18 січня 2019 року голова Зборівської РДА Ігор Яворський зустрівся з активом громади Ренівської сільської ради.

Учні Ренівської ЗОШ  І-ІІ ступенів зустріли керівника району колядками та щедрівками.

Ігор Богданович привітав усіх присутніх з Різдвяними святами і побажав добра і миру в кожну оселю, а також презентував відеофільм про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Зборівської районної державної адміністрації, в тому числі про заходи щодо забезпечення реформ та децентралізації влади та пріоритети розвитку району в усіх галузях.

more...

Розглядали звернення щодо надання субсидій та допомог.

18.01.2019 | 08:49

17 січня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії з питань надання субсидій і державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Членами комісії розглянуто 3 заяви для призначення допомог та 134 для призначення субсидій. Відмов не було.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги