Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сформовано пріоритети розвитку сіл Зборівської ОТГ

22.02.2019 | 14:39

На Зборівщині завершується цикл проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації з сільськими громадами. Все, що під силу керівникові має вирішуватися на місцях – саме за цим принципом будує свою діяльність голова  Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський. Його цікавлять  всі тонкощі життя громади району, її болючі проблеми сьогодення, кожну з яких намагається будь що вирішити. Саме це ще раз засвідчила зустріч, яка відбулася сьогодні з активами громад сіл Зборівської ОТГ.

more...

Засідання районної спостережної комісії при Зборівської районної державної адміністрації

22.02.2019 | 13:00

Засідання районної спостережної комісії при Зборівської районної державної адміністрації провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій.
Згідно порядку денного, присутні заслухали два питання: про організацію громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання; про співпрацю районної спостережної комісії при Зборівській районній державній адміністрації та Зборівського районного сектору філії Державної

more...

Відбулась відео-нарада

22.02.2019 | 11:56

Сьогодні відповідальні керівники апарату Зборівської райдержадміністрації взяли участь у нараді, яка відбулась у режимі он-лайн під керівництвом начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації Олександра Трійчука.

more...

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує

21.02.2019 | 15:31

з 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні заплановано міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» (програма додається).

more...

Про індексацію нормативноїгрошової оцінки земель

21.02.2019 | 15:07

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України

more...

Зустріч першого заступника голови РДА Марії Назарчук

21.02.2019 | 13:09

Відбулася зустріч першого заступника голови РДА Марії Назарчук з воїном-інтернаціоналістом Петром Власенком, мешканцем с. Підберізці Зборівського району.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, Марія Миколаївна подякувала Герою за честь, мужність та стійкість та побажала міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою. Представник влади вручила воїну-афганцю ювілейну відзнаку та медаль «Честь, Мужність, Пам’ять».

more...

Працювала сесія районної ради

21.02.2019 | 13:05

Сьогодні під керівництвом голови Зборівської районної ради Богдана Максиміва відбулося пленарне засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання, яке проходило у залі засідань Зборівської районної ради та райдержадміністрації. В роботі пленарного засідання взяли участь голова Зборівської РДА Ігор Яворський, перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук, заступник голови РДА Олександр Парацій, заступник голови районної ради Леонід Олійник, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та сільських рад, а також громадськість району.

more...

В СЕЛІ ОЛІЇВ ЗБОРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІДКРИЛИ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

21.02.2019 | 08:38

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед очільниками місцевої влади. Жителі села Оліїв чекали з особливим нетерпінням сьогоднішнього дня. Адже цей день запам’ятається мешканцям села як день відкриття дитячого садка, облаштованого за всіма сучасними вимогами.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

21.02.2019 | 08:06

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо,  але  нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити,  куди звертатися та які документи необхідно зібрати?  Буду вдячний за поради.  

 З повагою, Сергій Стеценко

more...

В селі Лопушани Гукалівської сільської ради відбувся урочистий мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні

20.02.2019 | 17:19

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого в селі Лопушани Гукалівської сільської ради відбувся урочистий мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги