Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У ЗБОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

11.10.2019 | 16:42

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Марія Назарчук, заступник голови РДА Олександр Парацій, голова районної ради Богдан Максимів, міський голова Руслан Максимів, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, ветерани, учнівська молодь та зборівчани.

more...

Шановні захисники незалежної України!

11.10.2019 | 15:49

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

more...

Яким може бути розмір аліментів

11.10.2019 | 11:33

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Рекомендований розмір аліментів на дитину складає 100% прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум встановлюється Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік. 

more...

Відбулася відео- нарада

11.10.2019 | 10:55

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді з питань експлуатаційного утримання доріг. На нараду запрошувався начальник відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Шуберт.

more...

Фонд прийняв на фінансування заяви-розрахунки на суму 10,6 млрд грн

11.10.2019 | 09:54

За оперативними даними продовж трьох кварталів 2019 року Фондом соціального страхування України прийнято заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для понад 1,9 млн застрахованих осіб на загальну суму 10,6 млрд гривень.

Зазагальнообов'язковимдержавнимсоціальнимстрахуваннямузв'язкузтимчасовоювтратоюпрацездатності за рахунок коштів Фонду надаютьсятаківидиматеріальногозабезпечення:

more...

Відбувся благоустрій території

10.10.2019 | 14:19

10 жовтня керівники та працівники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради та Млиновецької сільської ради провели благоустрій території біля Козацької могили, що знаходиться при в’їзді в місто Зборів, а також попрацювали на кордоні Тернопільської області в сторону м.Львова.
Дружньою командою проводилися роботи з прибирання випадкового сміття, сухого листя та трави, підмітання доріжок. Проведення подібних заходів є нагадуванням жителям сіл району та м. Зборова про відповідальність за чистоту рідного краю.

more...

Нарада з питань формування проектних ідей до стратегії розвитку Тернопільської області на період 2020-2027 роки

10.10.2019 | 13:03

10 жовтня у райдержадміністрації відбулась нарада з питань формування проектних ідей до стратегії розвитку Тернопільської області на період 2020-2027 роки, яку провела перший заступник голови районної державної адміністрації Марія Назарчук. Участь у ній взяли начальник відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Віктор Башуцький, начальник відділу освіти РДА Олена Поплінська, виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я РДА Наталія Дацюк, головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Переймибіда.

more...

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

10.10.2019 | 10:19

про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

more...

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці - єдиний опорний заклад на Зборівщині

09.10.2019 | 13:17

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці - єдиний, поки що, опорний заклад на Зборівщині. Має три філії першого ступеня, сучасну навчальну та спортивну бази. Для забезпечення підвезення школярів до закладу у серпні 2019 року Залозецька громада придбала, на умовах співфінсування шкільний автобус.

more...

Марія Назарчук взяла участь у виїзній колегії управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації

09.10.2019 | 11:42

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у виїзній колегії управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги