Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗБОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19.10.2018 | 12:01

У зв’язку із запровадженням з 02.07.2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів та з метою виконання наказів Міністерства фінансів України: від 05.02.2018 №110 «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби

more...

Відбулася відео- нарада

19.10.2018 | 11:18

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака з питань експлуатаційного утримання доріг. На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Олійник.

more...

На Тернопільщині оголошено день жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю десятків українців у Керчі

19.10.2018 | 09:19

Те, що сталося у Керчі в середу, 17 жовтня, важко осягнути здоровим глуздом: 18-річний хлопець влаштував теракт і розстріляв у місцевому політехнічному коледжі своїх однолітків, а також заклав вибуховий пристрій, який призвів до десятків смертей. Серед загиблих та постраждалих – студенти та працівники закладу.

more...

Степан Барна в Китаї: Тернопіль і Бучач вступили до альянсу міст "Шовкового шляху" (фото)

19.10.2018 | 09:15

Протягом кількох днів у м. Чжанцзяцзе Китайської Народної Республіки триватиме бізнес-саміт «Шовковий шлях 2018». Участь у ньому беруть і представники Тернопільщини, зокрема голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Відтепер пенсіонери зможуть отримати електронне пенсійне посвідчення, яке має безліч переваг

19.10.2018 | 09:14

Пенсійний фонд України динамічно впроваджує новітні технології з метою покращення якості обслуговування пенсіонерів. Досягти нової якості надання послуг дозволить перехід на електронний документообіг. Нововведення необхідне для того, щоб клієнти, звертаючись до фонду, змогли отримати послуги в будь-якому агентському пункті, а не тільки там, де подавали документи.

more...

Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент

19.10.2018 | 09:12

Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за статтею теракт через події, що сталися у коледжі в окупованій Керчі. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи.

more...

Призначено субсидії та соціальні допомоги

19.10.2018 | 09:03

В управлінні праці та соціального захисту населення відбулося засідання комісії по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій.
На розгляд комісії поступило 35 заяв від жителів району для призначення допомог ( відмови-2) та 244 - для призначення субсидій ( відмов - 14).

 

more...

МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

19.10.2018 | 08:46

Міністерство юстиції України хоче зробити послуги для людей більш якісними та наблизити їх до кожного громадянина. Для цього ми розпочинаємо опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

Мета цього опитування – деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості, адже на даний момент у сільській місцевості проживає 13 млн українців.

more...

Проведено нараду з користувачами мисливських угідь

18.10.2018 | 16:47

18 жовтня  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Марії Назарчук відбулася нарада з керівниками мисливських угідь. Участь у нараді взяли начальник Зборівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Задорожний, головний спеціаліст Зборівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олексій Дуткевич,

more...

Відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування

18.10.2018 | 16:37

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування. Районна комісія розглянула розрахунки перевізників  та визначила потребу в коштах на 2019 рік для здійснення компенсаційних виплат за пільгові перевезення окремих категорій громадян в сумі 1200,0 тис.грн.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги