Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

ПРО ЗМІНИ ПОЧАТКУ РОБОЧОГО ДНЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЗБОРІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

12.05.2020 | 11:02

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами), від 17 червня 2020 р. №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»:
- в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації на період дії карантину встановлено початок робочого дня з 8:00 год.;
- в управлінні праці та соціального захисту населення, центрі надання адміністративних послуг адміністрації на період дії карантину здійснюється прийом громадян з 10.00 год.

more...

УВАГА!

13.03.2020 | 15:01

Подаємо телефонний довідник сімейних лікарів та педіатрів КНП « Зборівський РЦПМСД» Зборівської районної ради

У зв’язку із складною епідемічною ситуацією в Україні, для запобігання виникнення захворювання COVID-2019, рекомендуємо, по можливості, не відвідувати медичні заклади без нагальної потреби, уникати контакту із людьми, які повернулися з-за кордону напротязі 14 днів та перебувають на самоізоляції.
З метою кращого забезпечення медичної допомоги надаються мобільні телефони обраних Вами сімейних лікарів. Прохання із консультативною метою телефонувати із 8.00 до 18.00.

АЗПСМ м. Зборів

more...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік

20.02.2020 | 17:03
Управління праці та соціального захисту населення Зборівської районної державної адміністрації more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У Зборівській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання оперативного штабу із організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню COVID-19 (коронавірусної інфекції) на території району під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Рудяка

10.07.2020 | 12:11

У зв'язку із загостренням епідемічної ситуації, пов'язаної з поширенням в Україні захворювання, викликаного коронавірусом 2019-nCoV, сьогодні, 10 липня, під час засідання члени штабу обговорили низку заходів, які спрямовані на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції у Зборівському районі.

more...

Обговорили нормативно грошову оцінку земель населених пунктів району та встановлення меж

10.07.2020 | 09:29

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада голови РДА Сергія Рудяка із заступником начальника відділу в Зборівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Оксаною Пригарою.
Під час наради представники влади обговорили ряд питань, що стосуються нормативно грошової оцінки земель населених пунктів району та встановлення меж.

more...

Оптимізація малокомплектних шкіл задля якісних знань

09.07.2020 | 15:58

Оптимізація освітніх закладів є неминучим процесом сучасної освітньої галузі. Її основне завдання: віднайти найефективнішу модель роботи. На жаль, погіршення демографічної ситуації, масова міграція молоді із сіл у міста та за кордон сприяли утворенню малокомплектних шкіл, де навчається менш як 50 дітей. Сьогодні освітня галузь вимагає насамперед забезпечення якісних знань та ефективного використання бюджетних коштів. Саме тому постало питання оптимізації навчальних закладів району.

more...

Жителі Тернопільщини можуть змінити виборчу адресу онлайн

09.07.2020 | 13:56

Центральна виборча комісія запустила е-сервіс для зміни виборчої адреси онлайн.  До 9 вересня кожен українець, який постійно проживає не за місцем реєстрації (в тому числі внутрішньо переміщені особи), зможе змінити місце голосування онлайн. Так, усі українці зможуть проголосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання.

more...

Електронне пенсійне посвідчення та переваги його використання

09.07.2020 | 13:52

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі одночасно функції як пенсійного посвідчення з відповідними персональними даними особи так і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати. З його допомогою можна не тільки отримати пенсію, а й просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до інших онлайн-послуг.

more...

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗБОРІВЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВУ ФОРМУ

09.07.2020 | 13:09

9 липня голова районної державної адміністрації Сергій Рудяк вручив працівникам Зборівського РВ та ДПРЧ 17 Управління ДСНС України у Тернопільській області робочий формений одяг, придбаний за кошти, передбачені на виконання заходів програми захисту населення і території Зборівського району від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2018-2020 роки.

more...

Алгоритм припинення самоізоляції для осіб, які перетнули державний кордон

09.07.2020 | 11:16

Хто може достроково припинити самоізоляцію, де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції, як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію та що робити далі, якщо результат виявився негативним, інформує Центр громадського здоров’я України.

more...

Нові виклики вимагають консолідації України з європейськими партнерами, - Денис Шмигаль

08.07.2020 | 12:50

Незважаючи на пандемію коронавірусу, Уряд України рішуче налаштований на продовження системних реформ для виходу країни з кризи та подальшого зростання економіки.

Про це, виступаючи на міжнародному віртуальному круглому столі Chatham House «Українські реформи: що далі?», заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

more...

Актуальне питання сьогодення - легалізація трудових відносин

08.07.2020 | 12:49

Актуальними питаннями сьогодні для нашого суспільства є легалізація трудових відносин та боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». Адже багато найманих працівників деколи свідомо погоджуються отримувати неофіційну заробітну плату. Буває, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка відображена у звітності із ЄСВ. Про це особа може дізнатися згодом, наприклад коли їй буде потрібна довідка про доходи  для отримання допомоги по безробіттю чи для пред'явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

more...

Призначено допомоги та субсидії жителям району

08.07.2020 | 12:46

Таке рішення прийняла комісія по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям району на засіданні, яке в управлінні праці та соціального захисту населення РДА провів голова комісії – заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

Інформаційні послуги