Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2017 | 16:23
  more...

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови районної державної адміністрації Ігоря Яворського зі Святом останнього дзвоника

26.05.2017 | 09:09

                                                                     Дорогі випускники, школярі! Шановні вчителі, батьки!

 

Щиро вітаю із Святом останнього дзвоника, яке увінчує пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя.

Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного краю, життя всієї країни, визначатимете її долю і майбуття.

Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям  - за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

Добра вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

 

Ігор Яворський, голова Зборівської районної державної адміністрації

more...

Очільник району взяв участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2017»

25.05.2017 | 17:19

Сьогодні голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою Зборівської районної ради Богданом Максимівим, начальником відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Віктором Башуцьким та приватним підприємцем Богданом Калушкою взяли участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2017», що проходив у місті Тернополі.

more...

Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

25.05.2017 | 17:13

Сьогодні відбулось засідання організаційного комітету під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація. Присутні узгодили організаційні моменти щодо проведення у Зборові заходів з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Свято заплановано провести 1 червня 2017 року о 10.00 год. на міському стадіоні.

За підсумком наради, відповідальні керівники отримали конкретні доручення до виконання.

 

more...

Вітання Президента України організаторам, учасникам та гостям Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017»

25.05.2017 | 12:10

Шановні друзі!
Вітаю вас із початком роботи Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017».
Сьогодні для України дуже важливими є місцеві ініціативи, і саме Тернопільщина робить значні успіхи в цій площині.

more...

Вдалий виступ Зборівських легкоатлетів

25.05.2017 | 11:38

23 травня у м. Тернополі відбулась відкрита першість Тернопільської ОДЮСШ літніх видів спорту з легкої атлетики . Легкоатлети Зборівської ДЮСШ відзначились на цих змаганнях, здобувши 18 медалей різного гатунку. Змагання проводились в трьох вікових групах:  2002-2003; 2004-2005; 2006 і молодші.

more...

Лекції для безробітних

25.05.2017 | 11:20

Правові аспекти працевлаштування та ризики нелегальної зайнятості - основні питання, які були розглянуті на семінарі для безробітних  який відбувся  23 травня 2017 року. Такі семінари проводяться в Зборівському районному центрі зайнятості за участю представника Козівського ОУПФУ. Запрошені мали можливість поспілкуватися з головним спеціалістом Оксаною Наконечною, яка ознайомила учасників семінару з процедурою офіційного працевлаштування, що є однією з істотних умов трудових відносин, які ґрунтуються на трудовому договорі між працівником і власником підприємства, установи, організації.

more...

Спеціалісти Козівського обєднаного управління провели День Пенсійного фонду в Зборівському районному центрі зайнятості

25.05.2017 | 11:15

В Зборівському районному центрі зайнятості 23 травня 2017 року спеціалісти Козівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області організували та провели День Пенсійного фонду. Під час заходу спеціалісти надали роз’яснення не тільки з питань легалізації трудових відносин, прав та обов’язків роботодавців та найманих працівників, а провели більш детальне ознайомленя громадян зі змінами пенсійного законодавства, надали відповіді на актуальні питання щодо пенсійного забезпечення.

more...

Участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2017»

25.05.2017 | 11:14

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою Зборівської районної ради Богданом Максимівим, начальником відділу економічного розвитку, цивільного захисту та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Віктором Башуцьким та приватним підприємцем Богданом Калушкою беруть участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2017».

more...

Степан Барна: Інвестфорум-2016 допоміг покращити показники в розрізі міжнародного співробітництва

25.05.2017 | 10:45

На Міжнародному інвестиційному форумі будуть розглядатися важливі питання в напрямі промоції Тернопільщини, а також того, щоб створити й показати умови за яких реалізовуються спільні інвестиційні проекти в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час першого дня форуму «Тернопільщина INVES-2017», який був присвячений розширенню міжнародного співробітництва.

more...

Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

25.05.2017 | 10:41

«Завдяки енергетичним етикеткам споживачі матимуть повну та достовірну інформацію про клас енергетичної ефективності кондиціонерів та телевізорів. Також передбачається, що постачальники та розповсюджувачі цього побутового обладнання будуть зобов'язані включати інформацію про клас енергоефективності продукції до рекламних матеріалів», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги