Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Як запобігти пташиному грипу?

23.01.2020 | 13:10

Грип птиці - гостре інфекційне захворювання, що викликається вірусом, який, за своєю природою, є спорідненим з вірусом грипу людей і тварин. Збудники поділяються на таких, що викликають високопатогенний і низькопатогенний перебіг хвороб. Грип поражає всі види птахів, а резервуаром збудника є перелітна птиця, яка може розносити його на великі відстані.

Класичним прикладом тому був спалах грипу в диких лебедів  у 2017 році на території Борщівського району, де птахи зупинились у заплаві Дністра на відпочинок, а  місцеві жителі, на заклик природоохоронних товариств,  проводили підгодівлю, чим продовжили їх перебування поблизу населеного пункту. За декілька днів серед лебедів почалась масова загибель, а надпис, що був на кільці одного з трупів  свідчив, що птах був окільцьований у м.Гданськ.  А в Польщі та інших європейських країнах тоді вирував пташиний грип.

more...

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

23.01.2020 | 12:55

23 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Марії Назарчук відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Зборівській районній державній адміністрації.
Під час засідання члени комісії розглянули 1 питання порядку денного:
утилізація небезпечної продукції на ТзОВ «Білий берег» у зв’язку із виявленням високопатогенного штаму пташиного грипу при забої птиці.

more...

На День Соборності у Зборові танцювали та співали разом із іншими ОТГ(фоторепортаж)

23.01.2020 | 09:41

День Соборності України відсвяткували у місті Зборові яскравим концертом.

На цьогорічне святкування Дня Соборності у Зборів завітали гості із Тернопільської та Теребовлянської громад: вихованці танцювального колективу села Чернихів та студенти-практики Теребовлянського коледжу культури і мистецтв.

Крім того, яскравими виступами гостей концерту вражали вихованці Зборівської гімназії, будинку дитячої творчості, колективи районного будинку культури, ЗОШ 1-3 ст. №1.

more...

«Збруч – ріка єднання»

22.01.2020 | 17:20

Перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Марія Назарчук спільно з держслужбовцями району взяли участь у багатотисячній акції «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, яка відбулася на межі Тернопільської і Хмельницької областей. Мешканці обох областей з’єднали українських стяг на мості через річку Збруч, яку невипадково називають рікою єднання.

more...

ПРИВІТАННЯ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РДА МАРІЇ НАЗАРЧУК З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22.01.2020 | 10:43

Шановна громадо Зборівщини!
Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Зборівській райдержадміністрації

22.01.2020 | 10:37

22 січня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Зборівській райдержадміністрації на чолі з заступником голови райдержадміністрації Олександром Парацієм.
На розгляд членів комісії було представлено одна справа щодо вчинення правочину, а саме купівлі житлової квартири неповнолітній дитині.

Опрацювавши відповідні документи, комісія прийняла рішення відповідно до норм чинного законодавства.

more...

4 394 працівники постраждали на виробництві у минулому році

22.01.2020 | 10:19

За підсумками 2019 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 4 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві. Це на 411 осіб або 8,6% менше, ніж за підсумками 2018 року.

Водночас, кількість смертельно травмованих працівників зросла порівняно з 2018 роком на 60 осіб та становить 410 випадків.

more...

21 січня з держслужбовцями Зборівської райдержадміністрації працювали представники районного центру зайнятості.

21.01.2020 | 17:53

Фахівець з профорієнтації Ольга Грицюк розповіла про електронні сервіси
державної служби зайнятості, акцентувала увагу присутніх на
профорієнтаційних послугах служби зайнятості, в тому числі ті, які можна
отримати онлайн. Також ознайомила з правилами самопрезентації та створенням резюме.

more...

“День Пенсійного фонду”: контролюйте страховий стаж у зручному форматі з мобільних пристроїв

20.01.2020 | 16:20

Для надання консультацій щодо пенсійного законодавства та популяризації електронних послуг Пенсійного фонду України фахівці Головного управління Пенсійного фонду України Тернопільщини провели «День Пенсійного фонду» для жителів Зборова і Збаража.

 

 

more...

Спеціалісти Головного Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області взяли участь у чергових семінарах для тимчасово безробітних громадян

20.01.2020 | 15:32

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області з метою інформування тимчасово безробітних жителів області про негативні наслідки нелегальної зайнятості та важливість контролю за даними, що впливають на пенсійні права громадян, взяли участь у інформаційних семінарах, які відбулись у Підволочиській, Бучацькій та Зборівській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги