Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 27.12.19 | 09:27

Учнівській молоді про основи пенсійного законодавства

 

З метою всебічного висвітлення діяльності органів Пенсійного фонду України та формування обізнаності з основами пенсійного законодавства підростаючого покоління фахівці Кременецького, Заліщицького та Гусятинського відділів обслуговування громадян провели зустрічі з учнівською молоддю Гусятинської загальноосвітньої школи I-III ст., Заліщицького вищого професійного училища та Кременецької спеціалізованої школи I-III ст. № 2.

Під час зустрічей юні слухачі дізнались про функції органів Пенсійного фонду та основні аспекти пенсійного законодавства. Також організатори розповіли учням про залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати з якої сплачено страхові внески. Поінформували про переваги легалізації заробітної плати і трудових відносин та роз’яснили їх взаємозв’язок зі страховим стажем і майбутньою пенсією. Зазначили, що у поточному році страховий стаж для призначення пенсії становить 26 років та надалі буде щорічно зростати  до 35 років у 2028 році. Тому кожній молодій людині необхідно вже сьогодні замислюватись над набуттям страхового стажу та офіційним оформленням трудових відносин, щоб забезпечити соціальний захист у майбутньому.     

 Водночас, представники Фонду ознайомили педагогів і учнів з основними функціями вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України та запропонували зареєструватися на ньому, щоб у майбутньому самостійно контролювати дані, що містяться в реєстрі застрахованих осіб.

 По завершенні заходів спеціалісти Фонду роздали учасникам зустрічі інформаційно-роз’яснювальні буклети та листівки. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема