Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.09.19 | 08:15

Консультації щодо питань пенсійного забезпечення для жителів Заліщицького, Підволочиського, Тернопільського та Кременецького районів

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення для жителів Заліщицького, Підволочиського, Тернопільського та Кременецького районів.

На чергових таких зустрічах із населенням, спеціалісти Фонду надали роз’яснення щодо питань пенсійного забезпечення, зокрема, щодо віку виходу на пенсію, щодо пенсії по інвалідності, по втраті годувальника та можливості завчасного подання документів для їх правової оцінки.

Особливу увагу приділили темі легального працевлаштування, що надає можливість набувати страховий стаж для майбутньої пенсії та отримувати соціальні гарантії.

 Також жителів районів ознайомили із сучасними електронними послугами Пенсійного фонду України - Вебпорталом та СМС-інформуванням, що дозволяють контролювати дані які впливають на пенсійні права. Та розповіли про використання довідок з QR-кодом та електроного пенсійного посвідчення, яке є одночасно і платіжною карткою.

 

В. о. начальника Головного управління        Алла Якубовська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема