Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.09.19 | 08:13

Про пенсійне забезпечення та електронні послуги – на Днях відкритих дверей

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели Дні відкритих дверей у Заліщицькому, Збаразькому та Козівському відділах обслуговування громадян.

Спеціалісти Фонду розповіли присутнім про зміни в пенсійному забезпеченні, документи які необхідні для призначення пенсії, переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи та про можливість завчасного подання документів для їх правової оцінки.

Разом з тим, організатори заходу наголосили громадянам  на важливості легального працевлаштування та необхідності набуття страхового стажу, що надає право на пенсійне забезпечення у майбутньому.

Для контролю за даними що впливають на пенсійні права учасникам заходу рекомендували використовувати електронні послуги Пенсійного фонду України, зокрема Вебпортал та Смс-інформування.

Також спеціалісти сервісних центрів ознайомили учасників заходу із новою послугою – «е-пенсія», яка надає можливість громадянам подати документи для призначення пенсії в електронному вигляді, не  виходячи з дому і відвідати органи Фонду лише один раз – для отримання пенсійного посвідчення.

 

В. о. начальника Головного управління        Алла Якубовська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема