Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.09.19 | 09:43

Чергові семінари для безробітних

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові семінари щодо легальної зайнятості для безробітних в Борщівській, Бучацькій та Заліщицькій філіях Тернопільського обласного центру зайнятості. Адже, як наголосили фахівці Фонду, легальне працевлаштування, одержання легальної заробітної плати, сплата єдиного соціального внеску в розмірі не менше мінімального – це гарантія соціального забезпечення у майбутньому.

Також організатори заходу розповіли присутнім про сучасні онлайн-сервіси - Вебпортал та СМС-інформування, за допомогою яких можливо здійснювати контроль за сплатою внесків роботодавцем. Разом з тим ознайомили з новою моделлю звернення громадян за призначенням пенсії -   «е-пенсія». Дана послуга дозволяє подати документи дистанційно в електронному вигляді та передбачає відвідування Фонду лише один раз, після прийняття рішення про призначення пенсії – для отримання пенсійного посвідчення.

Нові форми та методи обслуговування за допомогою веб-технологій дають можливість дистанційно, зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України.

 

В. о. начальника Головного управління        Алла Якубовська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема