Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.12.18 | 09:55

Зручні послуги для пенсіонерів Товстенської об’єднаної територіальної громади

Реальною можливістю отримати кваліфіковані пояснення з питань пенсійного забезпечення, 7 грудня, скористались мешканці Товстенської об’єднаної територіальної громади під час проведення виїзного прийому заступника начальника Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ольгою Копчук. В склад громади входить два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів. Віддаленість 24 кілометри. 

В ході зустрічі  найбільше  людей цікавило підвищення пенсійних виплат з грудня 2018 року та які перерахунки плануються на наступний рік. Присутні громадяни у зручний для них спосіб – за місцем проживання, зясували для себе  нагальні питання щодо пенсійного законодавства.

Одночасно, Ольга Копчук провела зустріч з трудовим колективом цієї громади, детально розповіла про новації в пенсійному законодавстві, зокрема про масовий перерахунок пенсій з 1 грудня цього року у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а також, про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року за новою формулою з урахуванням росту інфляції та показника середньої заробітної плати, який застосовується для обчислення пенсії,   про новий сучасний пенсійний документ, оснащений електронним цифровим підписом який є, водночас, платіжною карткою. Заступник начальника звернула увагу громадян на те, що в Україні створено і надається все більше державних on-line послуг, що дають можливості одержати державні сервіси дистанційно, без потреби відвідування держустанов, безпосередньо з дому, телефону, найближчої точки доступу до Internet. 

  Наприклад, не виходячи з дому можно одержати довідку Пенсійного фонду як про перебування на обліку так і розмір пенсіі, а також про страховий стаж; можна пасивно контролювати як роботодавець дбає про страховий стаж свого працівника, один раз активізувавши на сайті Фонду послугу sms-інформування від Пенсійного фонду; з дому переглядати інформацію про розмір пенсії та її складових, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески та інше, а також написати електронне заернення або записатися на прийом до фахівців управління, використовуючи веб- портал Пенсійного фонду України.


             Люди отримали фахові відповіді на всі актуальні та хвилюючі їх питання, корисні поради, і залишилися задоволеними від прояву турботи про них.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема