Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 04.12.18 | 12:03

Про перерахунок пенсій на прес-конференції в Заліщицькій райдержадміністрації

Найважливіші аспекти чергового перерахунку  пенсій були висвітлені  працівниками Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на прес-конференції, яка проводилась в кабінеті першого заступника голови Заліщицької райдержадміністрації Романа Краснюка 3 грудня 2018 року.

«З 01 грудня 2018 Пенсійним фондом України проведено перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня 2018 року збільшено до  1497 грн. По Чортківському  об’єднаному управлінні( а це Борщівський, Заліщицький та Чортківський райони) автоматизованим способом перераховано понад 49 тисяч пенсійних справ. Видатки на виплату пенсій в грудні 2018 року збільшились понад 1.5 млн. грн. Середнє підвищення пенсії по управлінні  становить 32.14 грн.», - відзначила заступник  начальника управління Ольга Копчук.

Леся Мізюнська, начальник Заліщицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, додала: «Відбувся перерахунок складових пенсійних виплат, котрі визначають від розміру прожиткового мінімуму – це мінімальний розмір пенсії, доплата за понаднормативний стаж, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, пенсії за особливі заслуги перед Україною. Перераховані пенсії громадяни зможуть отримати вже в грудні місяці в повному обсязі».

На запитання присутніх були надані змістовні та вичерпні відповіді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема