Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 10.10.18 | 08:33

Флешмоб «Скажи ні! зарплаті в конверті»

Флешмоб «Скажи ні! зарплаті в конверті»

   На центральному ринку міста Чорткова, під керівництвом голови комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Михайла Сташківа, працівники Фонду провели флешмоб під гаслом «Скажи ні! зарплаті в конверті», з метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування.

  Фахівці Фонду проводили роз'яснювальну роботу по легалізації трудових відносин, акцентували увагу на важливості легального заробітку та дотриманні роботодавцями основних гарантій в оплаті праці найманим працівникам, роз’яснювали умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та заробітної плати, пояснювали як отримати інформацію про страховий стаж, сплачені страхові внески, переглянути дані власної пенсійної справи,  зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України.

   Михайло Сташків розповідав громадянам про залежність майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати, наголосив на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання законодавства про працю.

   Під час флешмобу спеціалісти розповсюджували інформаційні буклети та листівки, інформували про способи реєстрації та можливості отримання послуг через веб-портал Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 

Чортківське об'єднане управління

Пенсійного фонду України      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема