Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.06.17 | 16:53

Відбулося відкриття першої зміни у ДОЗ «Ромашка»

У неділю, 18 червня 2017 року, відбулося відкриття першої зміни дітей, які відпочивають у ДОЗ «Ромашка» (директор Олюхно Л.П.). Зі словами Божого благословення звернувся до відпочивальників отець Степан, настоятель храму  с. Нагоряни. Начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту Підгребя Н.М., головний спеціаліст відділу Гев’юк В.С. і директор оздоровчого закладу «Ромашка» Олюхно Л.П. привітали всіх присутніх із чудовими літніми канікулами, таким бажаним відпочинком, можливістю оздоровитися і познайомитися з іншими дітьми. Кожен загін продемонстрував свої девізи, речівки, пісні.

Під час відкриття першої табірної зміни урочисто над урочищем Червоне лунав Гімн України. Після офіційної частини діти запросили всіх на святковий концерт, який відзначався високим рівнем патріотизму та творчості. Увазі присутніх були представлені танці, пісні, літературні композиції. Вперше у стінах оздоровчого закладу пролунав Гімн «Ромашки», який був виконаний у формі флеш-мобу.

Яскравим завершенням свята була дискотека, на якій із задоволенням танцювали як діти, так і дорослі, разом творячи щасливі хвилини життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема