Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.06.17 | 12:20

Екстрені служби Тернопільщини відпрацьовували свої вміння під час командно-штабних навчань (відео)

Командно-штабні навчання у Тернопільській області тривали з 12 до 16 червня. Метою їх проведення було перевірити дії спеціалізованих служб спільно з  діями керівників служб цивільного захисту при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій, а також визначити шляхи вдосконалення роботи щодо забезпечення безпеки життєдіяльності населення на території області.

За результатами навчань, як повідомив заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Василь Скакун, Тернопільщина отримала доволі високу оцінку. «Хочеться відмітити позитивне й належне ставлення жителів Тернопільщини до питань цивільного захисту. Це є свідченням того, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій екстрені служби оперативно відреагують на загрози та ліквідують їх», – зауважив він.

Власне, про те, як відбувалася боротьба з умовними буревієм та повадком, ліквідацією наслідків підтоплення територій, відпрацювання практичних дій при порятунку людей на воді, а також ліквідацією наслідків аварії на залізниці й відпрацювання елементів гасіння вогню у лісі, і як вміло та злагоджено справлялися з цим служби цивільного захисту нашого краю – у короткому фільмі від прес-служби управління ДСНС України у Тернопільській області.

https://www.youtube.com/watch?v=xWUWrjJIlaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема