Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.06.17 | 09:29

Юрій Юрик: Загальнонаціональна проща у Зарваниці – це можливість для духовного єднання

Тернопільщина готується до Загальнонаціональної прощі у Зарваниці, що відбудеться в липні 2017 року. Очікують близько 100 тисяч прочан. Адже цього року Загальнонаціональна проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, 125-річчю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та молитві за мир в Україні. Власне, завдяки прощі відбувається інформування про нашу область на цілий світ. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик у програмі «Позиція», що виходить на «Radio ROKS» щосереди.

«Торік у нас збиралися всі представники Марійських духовних центрів і це була дуже велика подія. Цього ж року ми також очікуємо багато паломників. При цьому для нас важливо, що ми напрацювали спільно з церквою професійні прощі, до яких долучається багато людей з Центральної та Східної України. Адже на прощі не важливо, до якої конфесії ти належиш, важливо духовне об’єднання та спілкування», – зауважив Юрій Юрик.

Водночас він відзначив, що на Загальноукраїнську прощу очікують Папського Нунція – дипломатичного представника Папи Римського, а також інших високих духовних представників з європейських країн.

«Для нас найважливіше, щоб проща об’єднала довкола себе якомога більше людей зі всієї України. Тому що заходи й події, які відбуваються у Зарваниці, дають великий позитив і пропагують високий рівень толерантності й порозуміння між людьми, особливо тепер в непростий час для України. Утім, попри все ми вже навчилися долати труднощі і навчилися їх перемагати. Й останні події – безвізовий режим для України, втілення реформ – лише свідчення цьому. А будь-які перемоги, як відомо, неможливі без об’єднання і без згуртованості. Саме тому прощі є базовим майданчиком задля єднання й наближення до тих стандартів в Україні, про які ми всі мріємо», – наголосив Юрій Юрик. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема