Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Право на оскарження

24.04.2019 | 14:00

Не погоджуєтесь з відмовою, діями або бездіяльністю державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації, що здійснюють свою діяльність в межах Тернопільської області у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості?

Подавайте скарги до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області!

more...

Голова ТОДА зустрівся з підрядними організаціями з приводу ремонту доріг в області: Мене цікавить якість та оперативність виконання робіт

24.04.2019 | 08:59

Люди хочуть бачити зміни на дорогах Тернопільської області. Із цього розпочав нараду з підрядними організаціями, які ремонтують автошляхи в краї, а також з дорожниками, які за ці роботи відповідають, голова облдержадміністрації Степан Барна.

Нарада з приводу ремонту та експлуатаційного утримання доріг держаного та місцевого значення – традиційна. Сьогодні вона відбулася під головуванням очільника краю. За його словами, зволікати ніколи, тому що в області понад 5 тис. км доріг і більшість із них в незадовільному стані.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

23.04.2019 | 15:56

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?        

                                                                                                                                    Світлана Шевченко

more...

Проводиться конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

23.04.2019 | 14:03

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 15 квітня по 19 травня 2019 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

more...

На Тернопільщині з робочим візитом перебуває голова Нацагентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

22.04.2019 | 11:41

Сьогодні вранці він зустрівся з очільником області Степаном Барною.

Підчас зустрічі з головою ТОДА обговорили питання публічної служби в Україні, а також реалії та перспективи її розвитку в умовах децентралізації.

В рамках візиту на Тернопільщину голова Нацагентства з питань держслужби візьме також участь в урочистому врученні дипломів випускникам магістрам освітньо-професійної програми «Державна служба».

more...

Степан Барна про розширення меж природного національного парку «Дністровський каньйон»: Це добрий крок, що дасть результат для всієї області

22.04.2019 | 08:06

900 гектарів, на які збільшилася територія національного природного парку «Дністровський каньйон», дозволять не тільки розширити його територію, а й вирішити цілу низку проблем, в тому числі, й екологічного характеру. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час брифінгу, на якому акцентував на важливості підписання Указу Президента України Петра Порошенка «Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон».

more...

Приємності для школярів

19.04.2019 | 08:11

Нові комп‘ютери отримали учні ЗОШ с.Поділля. 
За сприяння народного депутата Олега Барни були виділенні кошти для їх прибання. 
Вручили та поспілкувались із педагогічним колективом та учнями школи голова адміністрації Борис Шипітка та начальник відділу з питань освіти, молоді та спорту Богдан Папушко.

more...

Чорнобильської трагедії

19.04.2019 | 08:06

18 квітня 2019 року перший заступник голови Заліщицької районної державної адміністрації Краснюк Роман провів оргкомітет щодо проведення в районі заходів щодо відзначення роковин Чорнобильської трагедії.

more...

Дністровський каньйон

18.04.2019 | 14:20

Президент України Петро Порошенко підписав Указ Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон». До його території тепер включено ще 901,1 гектара земель. Більше https://www.president.gov.ua/documents/1472019-26550?fbclid=IwAR0hC1Pqdm8Ww1368l-psogXTtRZYuxoBLa49fpBYuil-K_Fnuyt0htYoUM

more...

Алея пам‘яті

18.04.2019 | 09:53

Сім‘ї загиблих Героїв Небесної Сотні та матері і дружини загиблих воїнів АТО спільно із студентами відокремленого структурного підрозділу Національного аграрного університету «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» здійснили висадку «Алеї пам‘яті».

more...
Усього: 5099
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема