Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Форум-виставка «БРЕСТ 2019»

18.02.2019 | 19:43

11-12 квітня 2019 року в м.Брест (Республіка Білорусь) відбудеться IV Міжнародний форум-виставка ділових контактів «БРЕСТ 2019», організаторами якого виступають Брестське відділення Білоруської торгово-промислової палати і Брестський обласний виконавчий комітет.

more...

Щодо довідника про проекти та гранти

18.02.2019 | 19:34

З метою моніторингу актуальних програм міжнародної технічної допомоги, управлінням міжнародного співробітництва та франдрайзингу Тернопільської облдержадміністрації розроблено довідник конкурсів та грантів. Довідник структурований за напрямками: розвиток громадянського суспільства, малий та середній бізнес, культура, освіта та наука і постійно діючі стипендії та гранти, який також розміщено на офіційному сайті обласної державної адміністрації за посиланням: www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/main/ua/22814/granty_visinyk102019.pdf.

more...

Сьогодні, 18 лютого, голова адміністрації Борис Шипітка за участю заступників, керівника апарату, начальниками управлінь провів нараду.

18.02.2019 | 19:23
Під час наради були розглянуті питання проведеного засідання ради регіональної розвитку та щодо фестивалю «Наддністрянські фестини 2019».
Начальники відділів та структурних підрозділів доповіли про проведену роботу та плани роботи на поточний тиждень. more...

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості ухвалення змін до Конституції щодо членства України в ЄС та НАТО додавши, що планує завтра у Верховній Раді підписати відповідний закон.

18.02.2019 | 18:53

«Це ще один крок, який зробить реформи незворотніми. Закон стане на сторожі обраного нами з вами шляху. Щоправда, у Кремля залишається остання надія. На фронті він знає, що йому перемог не бачити. В українській владі він вже не має ніяких ілюзій і закликає – будь-хто, аби не Порошенко. Не дочекається», - зауважив Глава держави під час зустрічі з творчою інтелігенцією в Івано-Франківському академічному музично-драматичному театрі.

more...

Степан Барна вручив державну нагороду директору підприємства "Золота нива" Заліщицького району

18.02.2019 | 18:49

Раду регіонального розвитку у Заліщицькому районі, яка триває на базі Заліщицької державної гімназії, розпочали із вручення відзнак. Державну нагороду та грамоту облдержадміністрації та облради вручили голова ТОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук.

more...

Часткове руйнування моста у селі Лисівці: Відбулася екстренна виїзна нарада

18.02.2019 | 18:40

Станом на сьогоднішній момент визначають розмір завданої шкоди внаслідок надзвичайної ситуації. Для цього буде проведена спеціальна експертиза моста. Попереду робота щодо його відновлення. Власне, яким чином це зробити та скільки часу займе вирішення цієї проблеми обговорили під час термінової наради за участі фахівців та голови ТОДА Степана Барни у четвер, 14 лютого.

more...

Стартувала монетизація субсидій у готівковій формі

17.02.2019 | 15:22

Відео-нарада щодо монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги населенню відбулася під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, представники АТ «Ощадбанк» та начальники райміськуправлінь соціального захисту населення області.

more...

Уряд унеможливив неправомірні нарахування постачальників газу для домогосподарств без лічильників

01.02.2019 | 09:57

Кабінет Міністрів України 30 січня 2019 року прийняв Постанову, яка унеможливлює незаконні дії постачальників природного газу виставляти населенню, яке не має лічильників газу, завищені платіжки.

more...

Уряд збільшує соціальну допомогу сім’ям, в яких народжуються діти

01.02.2019 | 09:42

Кожній українській сім’ї, в яких народжуються діти, Уряд надає грошову допомогу у розмірі 41 280 гривень. Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10 320 гривень, решта коштів виплачується рівними частинами впродовж наступних 36 місяців. Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця сплачує за маму єдиний соціальний внесок, що збільшує її страховий стаж.

more...

«Вектор розвитку країни уже закладено!», – Петро Порошенко оголосив, що братиме участь у президентських виборах

30.01.2019 | 08:58

У вівторок, 29 січня, на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент України Петро Порошенко оголосив, що буде балатуватися на президентських виборах на другий термін й представив свою програму на наступні 5 років. Це не «Старий Новий курс». Це нова програма уже прокладеного курсу. Вектор розвитку країни закладено і дуже багато не тільки зроблено, але є також вагомий результат. Це стало основною тезою виступу Глави держави.

more...
Усього: 4968
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема