Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Медична галузь Тернопільщини отримала 42 автомобілі швидкої допомоги

27.03.2020 | 15:04

Нові 42 автомобілі екстреної швидкої медичної допомоги уже пройшли реєстрацію й готові до роботи. Транспорт передадуть у Монастириський район, де наразі джерело спалаху COVID-19, а також у Тернопіль та в інші райони області. Про це зазначив голова Тернопільської облержадміністрації Володимир Труш.

more...

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

27.03.2020 | 10:37

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

more...

Звернення Президента України

27.03.2020 | 10:28

Бажаю здоров’я, дорогі українці!

Наша щоденна боротьба з поширенням коронавірусу в Україні триває.

Ми сповнені рішучості та сили все це обов’язково подолати. Нас надихає ваша підтримка, згуртованість та розуміння ситуації. Ми вкотре доводимо, шо є єдиною країною. Що у дуже критичні моменти мобілізуємось та даємо відсіч будь-якому ворогу, навіть невидимому.

Тепер про конкретні кроки. Вчора Кабінет Міністрів на один місяць запровадив режим надзвичайної ситуації. Це важливе рішення для здоров’я українців.

Його не слід плутати з надзвичайним станом. Надзвичайна ситуація – це тимчасовий правовий режим, який консолідує роботу всіх владних органів і в той же час не обмежує конституційні права громадян.

Цей режим – не про диктатуру, це – про дисципліну.

more...

Уряд розширив програму надання житлових субсидій

27.03.2020 | 10:21

Громадянам, які були звільнені з роботи в період обмежувальних заходів, буде призначена житлова субсидія. Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд розуміє відповідальність та робить все, щоб обмежувальні заходи якнайменше вдарили по гаманцях громадян та економіці України. Ми, зокрема, забезпечили всі умови для зменшення ціни на газ, прийнявши рішення про зменшення оптової ціни на газ на 14%.

more...

Заліщицька районна державна адміністрація інформує:

27.03.2020 | 10:04

Заліщицька районна державна адміністрація інформує:

Вчора проведено дезінфекцію будинку в якому проживає хвора Г. по вул.40 Років Перемоги в м.Заліщики, в якої підтверджено другий випадок COVID-19 в районі. Встановлено коло контактних осіб - їх біля тридцяти. Всі вони перебувають вдома на самоізоляції, за якою постійно ведеться моніторинг сімейними лікарями. Проводиться дезінфекція м.Заліщики. Хочемо зазначити, що а ні хвора а ні її близькі родичі не мали контактів із священником, в якого підтвердили перший випадок захворювання. Станом на сьогодні – джерело інфікування не відомо. 

more...

УВАГА! Важлива інформація

27.03.2020 | 09:58

УВАГА! Оперативний штаб з організації профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Заліщицького району інформує, що у районі зафіксований другий випадок зараження коронавірусом, а саме у жительки м.Заліщики. Результат тесту на COVID-19 – позитивний. 
Тому, терміново проводиться дезінфекція у будинку, де мешкає хвора.

more...

Оперативний штаб з організації профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Заліщицького району повідомляє

27.03.2020 | 09:56

Оперативний штаб з організації профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Заліщицького району повідомляє, що в район прибула необхідна кількість дезрозчину для проведення дезінфікаційних заходів на території району.

more...

Шановні краяни!

27.03.2020 | 09:46

Шановні краяни!

Так розпорядилась доля, що я змушений звертатися до вас як керівник штабу по подоланню надзвичайної ситуації в Заліщицькому районі. Хочу проінформувати, що ще 16 березня, ми терміново позачергово провели сесію районної ради та виділили 100 000 грн для Заліщицької районної лікарні, 100 000 грн – для центру первинної медико-санітарної допомоги, 45 000 грн для поліції та 30 000 грн для ДСНС для закупівлі засобів захисту з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в районі.

more...

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

26.03.2020 | 10:59

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

more...

На Тернопільщині зафіксовано летальний випадок від коронавірусної інфекції

26.03.2020 | 10:50

У Тернопільській області підтверджено випадок смерті від COVID-19.В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер 68-річний мешканець села Ковалівка Монастириського району. Про це розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

more...
Усього: 5398
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема