Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

0

Прес-служба повідомляє

Зручно, швидко, дистанційно! Більше 60 безробітних жителів Заліщанщини вже мають власний «електронний кабінет шукача роботи»

15.08.2019 | 15:30

Державна служба зайнятості, використовуючи нові технології, активно запроваджує сучасні підходи в обслуговуванні громадян. Так, кожен шукач роботи чи безробітний, зареєстрований у Тернопільській обласній службі зайнятості, може скористатися сервісом «Електронний кабінет шукача роботи» на Інтернет-ресурсі державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (https://ter.dcz.gov.ua/cabinet). Він є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії клієнта та служби зайнятості з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

more...

Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

15.08.2019 | 10:51

Сільське господарство відноситься до ряду найбільш травмонебезпечних галузей економіки. За кількістю нещасних випадків із року в рік сільгоспвиробництво стабільно посідає 3–4 місце.

more...

Служба зайнятості запрошує роботодавців до анкетування

15.08.2019 | 10:49

З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік, поглибленого вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці на підставі даних обласних та місцевих органів влади, а також даних роботодавців на веб – порталі «Єдине соціальне середовище зайнятості» державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua продовжується анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування». Сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрах зайнятості логіни та паролі для входу в персональний кабінет. 

more...

ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

15.08.2019 | 10:47

У п’ятницю, 16 серпня 2019 року, з 10 до 11 год. в Заліщицькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області працюватиме пряма телефонна лінія з питань призначення та перерахунку пенсій.

more...

До уваги!

12.08.2019 | 15:50

Про затвердження положення про комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію

more...

Аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 25,4 млн грн протягом січня-липня 2019 року

12.08.2019 | 10:56

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області упродовж січня-липня 2019 року за результатами проведених ревізій забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 25,4 млн грн.

За порушення законодавства 117 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

more...

Нова Верховна Рада має прийняти 17 децентралізаційних законів, — Геннадій Зубко

12.08.2019 | 10:54

Моє завдання, як Віце-прем’єра, – провести політичні консультації з усіма політичними силами, які пройшли в парламент. Ми направили листи до всіх політичних партій і наша команда вже провела консультації, зокрема з представниками «Слуги народу». Ми показали статус реформи децентралізації, критичні точки, запропонували своє бачення продовження реформ і всіх необхідних кроків (насамперед законодавчих) та часових рамок.

more...

Про важливість офіційного працевлаштування під час інформаційного семінару для безробітних громадян

12.08.2019 | 10:51

Представники Головного управління Пенсійного фонду України взяли участь в інформаційних семінарах у Заліщицькій, Козівській і Гусятинській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Упродовж 6 місяців зареєстровано 2 335 потерпілих на виробництві, з них 189 – загинули

12.08.2019 | 10:49

Фондом соціального страхування України упродовж І півріччя 2019 року зареєстровано 2 335 потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних із виконанням службових обов’язків. З них 189 осіб загинули.

Порівняно з тим же періодом минулого року загальна кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%.

Найбільша кількість страхових нещасних випадків сталась на підприємствах вугільної промисловості та серед працівників торговельних мереж. Найчастіше упродовж шести місяців травмувались водії автотранспортних засобів (124 потерпілих), гірники очисного забою (83), прохідники (61). Крім того, почастішали групові нещасні випадки, які стались при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.

more...

Засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації

12.08.2019 | 10:47

09  серпня 2019 року в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось ІІ засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації. Захід відбувся з метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з населенням, удосконалення змісту, форм та методів її проведення,  покращення інформаційно-методичного забезпечення, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду, створення банку матеріалів методичного та рекомендаційного характеру для роботи з різними категоріями та соціальними групами населення, координації співпраці з даного напрямку діяльності з соціальними партнерами. У ІІ засіданні взяли участь: представник відділу з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА (Самковська Г.Є.), представник відділу Заліщицького бюро безоплатної правової допомоги (Рубаняк Т.Р.), фахівець з профорієнтації випускників навчального закладу «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» (Стрільбіцька Н.С.), заступник голови районної Ради (Лопушняк В.Ф.),   представник  ДПТНЗ «Заліщицьке вище професійне училище» (Тодосійчук А.І.), заступник голови Товстенської селищної ради (громада) (Дутка П.Т.) та фахівці Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема