Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

,

Прес-служба повідомляє

5-річний рубіж дії Закону України "Про пробацію"

27.02.2020 | 13:13

05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який розроблений з урахуванням європейських стандартів пробації.

Натиснувши на посилання нище, можна побачити 5-річний рубіж дії даного Закону

more...

Заліщицький районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Тернопільській області інформує

27.02.2020 | 12:59

05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який розроблений з урахуванням європейських стандартів пробації.

Згідно даного закону пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. 

more...

Відбулась нарада по питанню ремонту доріг

27.02.2020 | 09:03

26 лютого із робочим візитом в районі перебували начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ТОДА Олег Продан та начальник служби автомобільних доріг в області Ігор Раїнчук. За участю керівництва району та міста провели нараду по питанню ремонту дороги М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече та дороги Заліщики-Борщів. Після завершення обговорення ряду питань організації проведення ремонту, здійснили об'їзд по проблемних ділянках даних доріг

more...

Особливості призову на строкову військову службу у 2020 році

27.02.2020 | 08:56

Міністроборони України Андрій Загороднюк направив в обласні державні адміністрації листа з рекомендаціями щодо особливостей проведення призову на строкову військову службу у 2020 році.

Головам призовних комісій усіх рівнів рекомендовано розглядати питання призову 18-19 річних юнаків у встановленому порядку за їх бажанням і письмовою згодою.

more...

До відома власників земельних ділянок, право власності на які посвідчено Державними актами, виданими до 2004 року

26.02.2020 | 15:35

Згідно даних наявних у Відділі у Заліщицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області на території Заліщицького району наявні 3950 земельні ділянки право власності чи користування на які виникло до 2004 року, але відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру та не присвоєно їм кадастрові номера. Це створює труднощі при здійснені правочину із землею (успадкування, продаж, дарування, оренда і т. д). Виходячи з цього  виникає необхідність про внесення відомостей про такі земельні ділянки в НКС, що суттєво знизить ризик можливості межового спору  або самовільного захоплення земельної ділянки суміжними землекористувачами.

more...

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

25.02.2020 | 16:47

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Краснюка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто 4 питання, які вирішено позитивно. На комісії були присутні керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, а також начальник "Заліщицького бюро правової допомоги" Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Арсен Нагуляк, дільничий офіцер поліції, помічник інспектора ювенальної превенції Заліщицького відділення поліції Андрій Грищак та директор РЦСССДМ Надія Будник

more...

Відбувся інформаційний семінар на тему: "Безоплатна правова допомога - завжди там де найскладніше"

25.02.2020 | 16:38

25 лютого 2020   в приміщенні Заліщицької  районної філії Тернопільського ОЦЗ  відбувся інформаційний семінар на тему: "Безоплатна правова допомога - завжди там де найскладніше".

“Для володіння правами досить їх конституційного закріплення, а для користування необхідні гарантії держави й активність самих громадян.

Свої права не просто потрібно знати, а й вміти ними скористатися. Це одна із складових шляху до успіху кожного свідомого громадянина.

more...

Провели заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

21.02.2020 | 10:45

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У цей надзвичайно сумний для всієї нашої країни день, вшановуємо пам'ять наших Героїв! Героїв, які ціною власного життя, боролися за світле майбутнє нашої держави!


Реквієм пам’яті «Пам’ятати… Щоб жити» проведено у великому залі засідань райдержадміністрації та районної ради. Перед проведенням заходу усі бажаючі мали можливість оглянути книжкову тематичну виставку та ілюстровану виставку з фотографіями про Революцію Гідності і про заходи у Заліщиках на підтримку Київського майдану.

more...

Проведено інформаційний семінар для суб’єкта пробації

19.02.2020 | 08:18

17 лютого 2020 року  в  рамках  укладеної  угоди  -  Меморандуму  про співпрацю  між  Заліщицькою районною  філією  Тернопільського обласного центру зайнятості  та Заліщицьким  районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області - був проведений інформаційний семінар для суб’єкта пробації у якого при складанні оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення визначено криміногенну потребу у розділі «Робота».

more...

Проведено профорієнтаційні заходи для учнів

18.02.2020 | 17:01

Сьогодні молоді у великій кількості професій важко вибрати саме ту, яка буде на все життя. Як зорієнтуватися у такому випадку випускнику? Саме тому фахівці Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проводять різноманітні профорієнтаційні заходи для учнів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема