Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

0

Прес-служба повідомляє

«Служба зайнятості допомагає, консультує »

15.10.2019 | 08:08

10 жовтня  в Заліщицькій районній філії Тернопільського ОЦЗ  відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

more...

Основні параметри формування місцевих бюджетів на 2020 рік

10.10.2019 | 11:52

Відповідно до частини восьмої статті 75 Бюджетного кодексу України Міністерство фінансів України направило обсяги міжбюджетних трансфертів на 2020 рік (додаються), визначені у проєкті Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” (далі – проєкт Закону), схваленому на засіданні Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2019 року та поданому на розгляд до Верховної Ради України (реєстр. № 2000 від 15.09.2019).

more...

На Тернопільщині урочисто провели до армії юнаків

10.10.2019 | 11:50

У рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії, 9 жовтня, з обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату урочисто відправлено юнаків на строкову військову службу до війська. Перші призовники, а їх понад 40, вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України на Львівщину та Чернігівщину.

Проводжали тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області та міста.

more...

Відбудеться безкоштовний семінар-навчання щодо нової редакції Закону України ,,Про публічні закупівлі”

10.10.2019 | 11:48

16 жовтня о 10.00 год. в приміщенні облдержадміністрації (м.Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 329) відбудеться безкоштовне навчання для представників державних підприємств, установ та організацій області, а також представників місцевого бізнесу щодо нової редакції Закону України ,,Про публічні закупівлі” за участю експертки «ProZorro» в м. Тернополі Корди Ірини Василівни.

more...

У Тернопільській облдержадміністрації проведуть державний фінансовий аудит (фото)

02.10.2019 | 09:09

30 вересня, у Тернопільській обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада щодо проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів на території області. Участь у заході взяли керівник аудиту Валентина Маслова, т.в.о. голови ТОДА Іван Крисак, керівники департаментів та управлінь адміністрації.

Як повідомила Валентина Маслова, під час аудиту досліджуватимуть питання ефективного використання коштів місцевих і державних бюджетів, зокрема освітньої та медичної субвенцій, а також коштів державного фонду регіонального розвитку та інших міжбюджетних трансфертів.

more...

На Тернопільщині готуються до відзначення Дня захисника України (фото)

02.10.2019 | 09:07

Урочисте відзначення Дня захисника України на Тернопільщині обговорили сьогодні, 1 жовтня, в обласній державній адміністрації. Засідання організаційного комітету очолив заступник голови ТОДА Юрій Юрик. У заході взяли участь представники структурних підрозділів адміністрації, силових структур, військовослужбовці та духовенство.

more...

На Тернопільщині розпочався осінній призов на строкову військову службу

02.10.2019 | 09:06

Від 1 жовтня в Україні розпочинається осінній призов на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань. Служитимуть мешканці Тернопільської області, здебільшого, на території Західної України у місцях постійної дислокації військових частин і у район проведення ООС не направлятимуться.
Призов триватиме до кінця року. До строкової служби з Тернопільської області залучать близько півтисячі новобранців віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення чи відстрочку.

more...

Про важливість легального працевлаштування та електронні послуги Пенсійного Фонду в рамках флешмобів

01.10.2019 | 08:20

З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Головного управління  Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоби у Козівському, Бучацькому та Заліщицькому районах. 

more...

Що потрібно знати майбутнім пенсіонерам?

01.10.2019 | 08:18

Підвищували свою обізнаність у пенсійному законодавстві мешканці передпенсійного віку Гусятинського, Заліщицького, Зборівського та Теребовлянського районів під час занять в «школі майбутнього пенсіонера».

Представники Фонду розповіли про умови та порядок призначення різних видів пенсій, порядок подання та оформлення документів, залежність розміру майбутньої пенсії від офіційної заробітної плати та спосіб перевірки наявного страхового стажу в базі даних Пенсійного фонду України.

more...

Про дотримання законодавства в частині оплати праці – роботодавцям за круглим столом

01.10.2019 | 08:15

Про дотримання законодавства в частині оплати праці та питання пенсійного забезпечення розповіли спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області у форматі засідання круглого столу для керівників установ у Бережанському, Гусятинському та Заліщицькому районах.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема