Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Засідання колегії районної державної адміністрації

19.07.2018 | 11:54

18 липня 2018 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Краснюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь  заступник голови райдержадміністрації Роман Бурдейний, голова районної ради Іван Дрозд, керівник апарату районної державної адміністрації Володимир Лилик, керівники установ та організацій району, а також голови виконкомів рад району, голови ОТГ.

more...

Засідання постійно діючої комісії

18.07.2018 | 17:12

17 липня 2018 року відбулося засідання постійно діючої комісії для забезпечення роботи з бездомними громадянами, безпритульними дітьми, жебраками, пенсіонерами, інвалідами, сім’ями з  неповнолітніми дітьми, біженцями, працездатними, звільненими з місць позбавлення волі,   які потрапили в скрутні життєві обставини, в ході якої 1 громадянина людину було влаштовано у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.  В той же час відбулось засідання комісії з надання безоплатних соціальних послуг та полсуг із встановленням диференційованої плати, в ході якої двом людям було продовжено термін безоплатного обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

more...

У Заліщицькій райдержадміністрації проведено тактико-спеціальні навчання

18.07.2018 | 17:03

17 липня 2018 року працівниками Заліщицького РВ та ДПРЧ-15Управління ДСНС України у Тернопільській області було проведено тактико-спеціальні навчання (практичним методом) у Заліщицькій районній державній адміністрації (м. Заліщики вул. С. Бандери, 15 б)
Згідно тактичного задуму, умовна пожежа виникла на 2-му поверсі у приміщенні відділу з питань  освіти, молоді і спорту Заліщицької РДА. Троє працівників адміністрації залишилося заблокованими у вогняній пастці.
Умовно було викликано служби взаємодії, друге відділення на пожежній автоцистерні ДПРЧ-15 та мобільно-оперативну групу Заліщицького РВ.
Під час проведення тактико-спеціальних навчань було відпрацьовано евакуацію працівників РДА, потерпілих, надано домедичну допомогу потерпілим та передано працівникам екстреної швидкої медичної допомоги. Одного потерпілого було евакуйовано по висувній драбині із вікна другого поверху, іншого потерпілого було опущено, за допомогою подвійної рятувальної мотузки на землю із вікна третього поверху, третього потерпілого із задимленого середовища винесли на свіже повітря за допомогою носилок.
Підводячи підсумки навчання, перший заступник голови Заліщицької РДА Краснюк Р.П. подякував рятувальникам за злагоджену роботу та наголосив на необхідності проведення даних навчань з ціллю вдосконалення практичних навичок особового складу та тактики реагування на надзвичайні події, що дозволять підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру.

more...

Засідання оргкомітету з питань організації відзначення Дня хрещенння Київської Русі

17.07.2018 | 16:58

Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання організаційного комітету з питань організації відзначення Дня хрещення Київської Русі, який з 2008 року, враховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та громадськості, указом президента України Віктора Ющенка № 668/2008 від 25 липня 2008 року  був оголошений державним святом України. Відзначається це свято щорічно 28 липня - у день пам’яті князя Володимира - хрестителя Київської Русі.

more...

Комісія по наданню матеріальної допомоги

17.07.2018 | 16:47
Керівник апарату райдержадміністрації- заступник голови комісії Володимир Лилик  провів засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам району. Розглянуто 21 заяву, кожну з яких розглянуто позитивно. more...

Виробнича нарада

17.07.2018 | 16:43

Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів виробничу нараду з заступником голови РДА, керівником апарату РДА, начальниками управлінь, відділів та іншими структурними підрозділами РДА, окремими керівниками районних державних служб. Розглянуто питання про роботу управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Роман Петрович підбив підсумки наради та дав доручення: заступнику начальника УСЗН райдержадміністрації Василю Кальмуку- сприяти громадянам в утриманні частини невикористаної житлової субсидії за 2017/ 2018 опалювальний період;

директору РЦУССМ Надії Будник- забезпечити організацію оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.

more...

День села Лисівці

16.07.2018 | 14:18

15 липня в селі Лисівці Заліщицького району відбулось свято  День села- грандіозне святкування 600-річчя з першої згадки про с.Лисівці.

Почесними гостями заходу були перший заступник голови РДА Роман Краснюк, начальник відділу з питань агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Тимчук, Лисівський сільський голова Марія Мокрицька,  пастор села Михайло Стефанчук та директор ПАП «Довіра»   Олег Войцишин.

Із привітальним словом до жителів села звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк, з божим благословенням – о.Михайло, а також директор ПАП «Довіра»  Олег Войцишин, який є головним спонсором цього свята.

Концертну програму підготовили не тільки місцеві аматори, а й ансамбль «Перевесло» (Чортківський район), народний  артист України Богдан Сташків та заслужена артистка України Олеся Пасічняк

more...

День міста "Заліщики- Фест"

16.07.2018 | 14:14

Вчора, 15 липня 2018 року, Заліщики відзначали День міста.

Наші містяни приймали щирі вітання від сусідів- представників Кострижівської   селищної  та  Заставнівської міської об'єднаних територіальних громад.

            Перший заступник голови Заліщицької районної державної адміністрації Роман Краснюк, вітаючи містян та гостей, коротко згадав про досягнення у нашому місті команди президента, зокрема, будівництво актової та спортивної зал Заліщицької гімназії, реконструкцію фасаду Заліщицької школи №2 , перекриття покрівлі та реконструкція фасаду Заліщицького будинку школяра, отеплення фасаду Заліщицького дитячого садочка «Калинонька», зазначивши також, що  «чудова простора сцена, на якій виступатимуть сьогодні кращі колективи міста та гості концертної програми також придбана  владою, за сприяння нашого народного депутата Олега Барни».

            Виступали народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Дністер», чоловічий ансамбль «Терноцвіт», ансамбль викладачів Заліщицького ВПТУ та ін.

Загалом програма святкування «Заліщики Фест» була   насиченою та складалась з ярмарку  рукоділля, розваг для  найменших заліщанців, зокрема атракціонів та фестивалю фарб Холі.  Завершилось святкування веселим  концертом народного артиста України Василя Зінкевича та вокального квартету «Акорд».                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         .

more...

Довідки з Пенсійного фонду відтепер можна отримувати онлайн

12.07.2018 | 11:14

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

more...

Програма транскордонного спiвробiтництва запрошує на Форум прошуку партнерів

12.07.2018 | 11:06

25-26 липня ц.р. у Любліні відбудеться Форум пошуку партнерів – захід, який має на меті допомогти у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

До участі у форумі запрошуються всі потенційні бенефіціари з території програми.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема