Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Народному аматорському хору "Добровляни" - 70

16.10.2017 | 08:15
Свято української пісні створили недільної вихідної днини в Заліщицькому РБНТ аматори художньої самодіяльності – народний аматорський хор «Добровляни». Про творчий шлях колективу за 70 років з часу заснування повела екскурс на районній сцені нинішній художній керівник і диригент хору Ганна Навізівська. more...

Урочистості з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та 75-ї річниці створення УПА

16.10.2017 | 08:10

З нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та 75-ї річниці створення УПА за участю учасників АТО та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, учасників УПА, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, організацій та установ, учнівської та студентської молоді, громадськості району відбулись заходи біля пам’ятного комплексу Борцям за Волю України.

more...

Відкрито меморіальну дошку воїнам УПА у с.Лисичники

13.10.2017 | 15:58

13 серпня, у переддень 75 річниці створення  УПА у загальноосвітній школі І-ІІ ст. села Лисичники було відкрито меморіальну дошку колишнім чотирьом жителям села- воїнам Української Повстранської Армії.

У заході взяли  участь перший заступник голови Заліщицької районної державної адміністрації Роман Краснюк, Касперівський сільський голова Володимир Галайдіда, громадськість села.

more...

Спомин про Щитівецькі «Крути»

13.10.2017 | 10:42

Напередодні великих і величних християнського, національних та державного свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня створення УПА та Дня козацтва, у четвер, 12 жовтня, , поблизу с. Щитівці відбулося урочисте освячення відреставрованого пам’ятного хреста та відновлених плит з іменами 76 загиблих у нерівному бою з НКВСниками, у лютому 1945 року, вояків героїв–повстанців з навколишніх сіл Заліщанщини та Прикарпаття за участю багатосотенної громади району, гостей із сусідніх районів Тернопілля та Івано-Франківщини, районної влади, матерів загиблих в АТО воїнів Святослава Лаврика та Олега Гулька -  Віри Лаврик та Євгенії Козак, ветеранів національно-визвольних змагань, ветеранів УПА, учасників, захисників нашої незалежності на сході України, воїнів АТО , уже в мирному ХХІ столітті під час гібридної війни з РФ.

more...

Патріотичний захід провела школа м.Заліщики

12.10.2017 | 10:57

З нагоди відзначення Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богодині, Дня українського козацтва та відзначення 75-ї річниці утворення УПА учнівська родина Заліщицької школи №2 провела захід. Запрошеними були матері загиблих воїнів АТО, герої АТО. Патріотичні вірші та пісні щиро звучали від учнів школи. Отець Іван відправив поминальну панахиду за загиблими воїнами УПА та АТО та запросив на святкову Літургію в суботу на 12 годину.

more...

Зустріч із жителями с.Печорна

12.10.2017 | 10:53
Голова Заліщицької райдержадміністрації Б.І.Шипітка та заступник голови райдержадміністрації Р.І.Бурдейний зустрілись  із ініціативною громадою села Печорна, з ГО «Дністрова» щодо ремонту дороги до сіл Печорна та Зелений Гай. Радо сприйняли керівники те, що громада виявляє бажання допомогти у співфінансуванні для закупівлі асфальту. more...

Проведенно комісію з питань надання безоплатних послуг та соціальних послуг з встановленням дифенційованої плати.

11.10.2017 | 08:37

Перший заступник голови райдержадміністрації Р.П.Краснюк провів чергове засідання комісії з питань надання безоплатних послуг та соціальних послуг з встановленням дифенційованої плати.

more...

Ігор Вонс: Тернопільщина активно працює щодо залучення міжнародних інвестицій

11.10.2017 | 08:35

Сьогодні більш стратегічного завдання, ніж співпраця з ЄС, а в перспективі й намір стати повноцінним членом Європейського Союзу, в нас немає. Утім, слід розуміти, що просто так це не відбудеться, а тому сьогодні потрібно робити чіткі, дієві кроки, щоб змінювати країну, проводити реформи, реалізовувати проекти в сфері інфраструктури, охорони здоров’я, освіти та економіки. Про це зазначив заступник голови - керівник апарату Тернопільської ОДА Ігор Вонс під час зустрічі з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні.

more...

Безробiтнi та студенти також мають право на субсидiю

11.10.2017 | 08:33

Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття, студентам денної форми навчання при оформленні субсидії враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу з безробіття, -  один прожитковий мінімум. Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, органи соціального захисту населення рахують два прожиткові мінімуми.

Тимчасово переміщені особи теж мають право на отримання субсидії, оскільки не буде враховуватися у дохід грошова допомога, яка їм виплачується державою.

more...

За легкiстю ведення бiзнесу Тернопiльщина у п'ятiрцi найкращих

10.10.2017 | 08:08

Тернопільська область зайняла 5 місце серед областей України, щодо легкості ведення бізнесу, за рейтингом “Регіональний Doing Business”, складеним Офісом ефективного регулювання та Спілкою українських підприємств.

Стабільний розвиток великого, середнього та малого бізнесу в Україні є запорукою становлення конкурентоспроможної економіки, що є основою успішного суспільства. Для цього необхідний сприятливий діловий клімат, який також виражається у витратах на бюрократичні процедури, необхідні для реєстрації та успішного функціонування підприємств.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема