Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено засідання робочої групи

19.07.2019 | 15:31

Проведено засідання робочої групи з питань координації порядку дій щодо взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Окреслено план дій щодо вирішення проблемних питань окремих таких сімей

more...

Проведено комісію наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам району

19.07.2019 | 15:29

При першому заступнику голови райдержадміністрації Роману Краснюку проведено комісію по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам району. Розглядалась 21 заява та 5 заяв з Благодійного фонду "Милосердя". Всі питання порядку денного вирішено позитивно. А також, проведено комісію з надання платних та безоплатних послуг, на якій розглядалось питання щодо взяття на безоплатне обслуговування у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання смт.Товсте територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Заліщицькому районі однієї особи. Продовжено термін перебування у зазначеному закладі двом особам та у відділенні соціальної допомоги-двом особам

more...

Оскарження рішення, дії або бездіяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

19.07.2019 | 15:12

З 2016 року запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень державних реєстраторів шляхом внесення змін  до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 року № 755 – IV (далі – Закон).

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав можуть бути оскаржені не тільки до суду, а й безпосередньо до Міністерства юстиції України та його територіальних органів. У разі незгоди з результатом розгляду скарги останнім – безпосередньо до Міністерства юстиції.

Скарга обов’язково повинна відповідати вимогам щодо форми, змісту та підстав такого звернення, установленим Законом.

more...

Яка відповідальність за вчинення булінгу?

19.07.2019 | 14:52

Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.

За цькування неповнолітньої чи малолітньої особи передбачений штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин.

more...

Запрошуємо в «Офіс щастя»!

19.07.2019 | 08:17

Дорогі тернополяни і гості нашого міста! Запрошуємо Вас на урочисту реєстрацію шлюбу в новий казковий зал для урочистих подій Тернопільського міськрайонного відділу ДРАЦС – «Офіс щастя», за адресою: м. Тернопіль, вул. Мазепи, 1. Затишна атмосфера, сповнена самим коханням, ніжна лірична музика, яскрава церемонія одруження від професійних ведучих – це все для Вас. Ми працюємо не з шаблонами і стандартами, а з Вашими бажаннями. Нехай Ваше свято весілля буде незабутнім!

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

19.07.2019 | 08:12

Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

З повагою, Зоряна Гордієнко

more...

Про стан ринку праці Заліщицького району в січні-червні 2019 року

18.07.2019 | 08:55

Упродовж січня-червня 2019 року послугами служби зайнятості у Заліщицькому районі скористались 1110 громадян, із них 687 — мали статус безробітного, 17 демобілізованих учасників АТО.

З початку року працевлаштовано 419 шукачів роботи, 2 безробітних – з компенсацією роботодавцям єдиного соціального внеску.

127 шукачів роботи та безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 32 безробітних проходили профнавчання.

more...

Сергій Петухов у Тернополі поспілкувався з майбутніми юристами

18.07.2019 | 08:50

Під час робочого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся зі студентами школи “Лідер права та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету “Liberta”, а також із викладачами юридичного факультет у ТНЕУ.

more...

Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини

18.07.2019 | 08:48

В ході свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини.

Розпочали із того, що привітали начальника ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” Вадима Ластовицького із отриманням позачергового військового звання полковника Збройних Сил України.

more...

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов зустрівся з представницями жіночих організацій Тернопільщини

18.07.2019 | 08:46

Сьогодні у Тернополі з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

“Дуже різні організації, які мають дуже різний фокус. Але в кожній з ваших організацій є щось, з чим юстиція може допомогти. Мені дуже радісно чути, що ви маєте добру співпрацю з Міністерством юстиції, з нашим територіальним управлінням .

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема