Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

19 травня

17.05.2019 | 14:20
19 травня Україна вшановує пам‘ять жертв політичних репресій. 
Сьогодні актив міста біля пам‘ятного комплексу Борцям за волю України вшанували пам‘ять хвилиною мовчання та покладанням квітів за тих, хто постраждав під час репресій радянських часів. more...

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

17.05.2019 | 11:52

За законом №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної у другому читанні проголосувало 278 депутатів Верховної Ради. Під час голосування в сесійній залі Ради перебували третій президент України Віктор Ющенко, почесний патріарх Православної церкви України Філарет.  

Перед фінальним голосуванням депутати погодили поправки до законопропроекту. Підсумковий документ із поправками підготував парламентський комітет із питань культури і духовності, текст роздали нардепам.

more...

День вишиванки

17.05.2019 | 08:57

Вчора 16 травня Україна відзначала День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. З цієї нагоди в районному будинку народної творчості відбулася виставка вишиванок. Вишиванки були надані із  фондів Заліщицького районного краєзнавчого музею. Також відбувся концерт в якому взяли участь різні колективи району.

more...

День вишиванки

16.05.2019 | 12:13

День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь. Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають щорічний День вишиванки, тож працівники райдержадміністрації прийшли на роботу у різнобарвних вишиванках.

more...

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу

16.05.2019 | 11:56

Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому.
Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, школу чи садок.
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

more...

Від початку року державні виконавці області стягнули майже 570 тисяч гривень боргів по заробітній платі

16.05.2019 | 08:13

В територіальних органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області перебувають 90 виконавчих проваджень щодо боргів по заробітній платі на суму в понад 2 з половиною мільйони гривень . Серед найбільших боржників – ДП «Санаторій «Збруч» (заборгованість станом на 11 травня – 1 363 547 гривень), ДП «Поділляторф» (817 142 гривні) та Кременецький КХП ДАК «Хліб України» (140 016 гривень).

more...

Нарада виконання плану з весняного призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом

15.05.2019 | 14:39

Сьогодні 15 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Краснюк Роман, з ініціативи військового комісара Заліщицького районного комісаріату Садигова Руслана, провів нараду виконання плану з весняного призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом. В нараді взяли участь військовий комісар Заліщицького райвійськомату Садигов Руслан, заступник Тернопільського обласного військового комісара Величанський Валерій, сільські голови району.

more...

На Тернопільщині відбудеться обласний форум професійної освіти

15.05.2019 | 12:11

Уже цієї п’ятниці, 17 травня, у Тернополі відбудеться ІІ обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра». Місце проведення – парк імені Тараса Шевченка. Час – з 11.00 до 15.00 год.

Мета проведення форуму – привернути увагу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадського суспільства до конкурентоздатної професійної освіти, підняти імідж і престиж робітничих професій, а також їх популяризувати.

more...

«Право на державну владу»: 16 травня у ТНЕУ відбудеться тематичний захід

15.05.2019 | 11:46
У рамках інформаційної кампанії «Право на державну службу»  в аудиторії 11-406 Тернопільського національного економічного університету відбудеться тематичний захід 16 травня о 14.25 год. До участі запрошуються магістри, бакалаври IV курсу, а також всі бажаючі. more...

Відбулась нарада щодо проведення призову на строкову військову службу

14.05.2019 | 14:19

14 травня 2019 року перший заступник  голови райдержадміністрації   Краснюк Роман, з ініціативи військового комісара Заліщицького районного комісаріату Садигова  Руслана, провів нараду виконання плану  з весняного призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом.  Сільським головам дано доручення про посилення співпраці з Заліщицьким районним військовим комісаріатом щодо весняного призиву громадян району на строкову військову службу.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема