Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

0

Прес-служба повідомляє

Відкриття сімейних молочних ферм

16.09.2019 | 09:53

12 вересня 2019 року за сприянням фахівців відділу взаємодії з роботодавцями  Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційно семінар для жителів сіл Шипівці та Поділля з метою популяризації проекту «Відкриття сімейних молочних ферм», який направлений на розвиток дрібного та середнього  фермерства, створення нових робочих місць, виробництва якісної молочної продукції  за участю представників ТОВ «Укрмілкінвест».

more...

Відбулася презентація наукового – краєзнавчого літописного збірника Заліщанщини (Гомін віків 4 випуск)

13.09.2019 | 10:59

Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк взяв участь у презентації Заліщицьким – районним комунальним краєзнавчим музеєм науково – краєзнавчого літописного збірника Заліщанщини (Гомін віків 4 випуск). Захід відбувся у четвер, 12 вересня 2019 року, в приміщенні ВПНУБіП України Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого

more...

До уваги жителів Тернопільщини! Правила поведінки у разі виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів

12.09.2019 | 09:09

Шановні мешканці Тернопілля та гості краю! Звертаємося до вас з проханням дотримуватися вірного алгоритму дій під час екстремальних ситуацій, що можуть нести пряму загрозу життю і здоров’ю людей. Пам’ятайте: наша безпека залежить не лише від захисту правоохоронних органів, а й належної пильності кожного з нас.

more...

В області триває робота з підготовки проєкту Стратегії розвитку Тернопільської області до 2027 року

12.09.2019 | 08:52

Важливі питання, пов’язані із розробленням проєкту Стратегії  розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки обговорили 10 вересня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса. Головуючий на засіданні наголосив на  важливості підготовки якісного документу державного планування на новий програмний період, який повинен стати базовим документом для реалізації пріоритетних напрямків місцевої регіональної політики на наступні 7 років.

more...

Ярмарок вакансій у Тернополі: роботодавці пропонували зарплату від 10 до 20 тис. грн

12.09.2019 | 08:47

Ярмарок вакансій із зарплатами понад 10 тис. грн відбувся  у Будинку праці, що у Тернополі. Представили майже сотню вакансій роботодавців обласного центру та області.

На роботу запрошували водіїв автобуса MAN, водіїв тролейбуса, в'язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, менеджерів, товарознавця, адміністратора, керуючого магазином, налагоджувальника технологічного устаткування (електронна техніка), електрика, а також у районах області - майстра шляхового, головного бухгалтера, менеджерів, майстра зміни, начальника виробництва, технолога, кранівника, трактористів, механіка, водіїв автотранспортних засобів та ін.

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

11.09.2019 | 16:10

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної фіскальної служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, відкриті рахунки відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 No162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”.

more...

Консультації щодо питань пенсійного забезпечення для жителів Заліщицького, Підволочиського, Тернопільського та Кременецького районів

11.09.2019 | 08:15

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення для жителів Заліщицького, Підволочиського, Тернопільського та Кременецького районів.

more...

Про пенсійне забезпечення та електронні послуги – на Днях відкритих дверей

11.09.2019 | 08:13

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели Дні відкритих дверей у Заліщицькому, Збаразькому та Козівському відділах обслуговування громадян.

Спеціалісти Фонду розповіли присутнім про зміни в пенсійному забезпеченні, документи які необхідні для призначення пенсії, переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи та про можливість завчасного подання документів для їх правової оцінки.

more...

Про актуальні питання щодо пенсійного забезпечення під час виїзного прийому громадян

10.09.2019 | 11:00
Представники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян в Бучацькому, Заліщицькому та Підволочиському районах. more...

Чергові семінари для безробітних

10.09.2019 | 09:43

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові семінари щодо легальної зайнятості для безробітних в Борщівській, Бучацькій та Заліщицькій філіях Тернопільського обласного центру зайнятості. Адже, як наголосили фахівці Фонду, легальне працевлаштування, одержання легальної заробітної плати, сплата єдиного соціального внеску в розмірі не менше мінімального – це гарантія соціального забезпечення у майбутньому.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема