Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

 

На головну

Телефонний довідник місцевих рад


№ п/п

Назви сiльради

Сільський голова

№ телефону

Секретар ради

№ телефону

робочий

домашній

робочий

домашній

1.

Збаразька мiська

Полікровський Роман Степанович

2-13-13

 

Напованець Роман Петрович

2-14-12

46-0-44

2.

Вишнiвецька селищна

Кравець Володимир Васильович

3-12-63

3-13-46

3-12-65

Брега Ірина Миколаївна

3-11-74

3-11-49

3.

Базаринська сiльська

Воркун Ігор Володимирович

42-1-31

42-1-78

Телев'як  Марiя Iванiвна

42-1-31

42-1-26

4.

Бодакiвська

Волохатий Сергій Васильович

35-3-84

-

Гривас Оксана Леонідівна

35-3-84

 

5.

Бутинська

Жила Андрій Федорович

34-5-31

-

Періг Ганна Степанівна

34-5-31

-

6.

Великовiкнинська

Коляда Василь Антонович

33-3-42

33-3-89

Тарасюк  Марiя Павлівна

33-3-42

33-3-52

7.

Великокунинецька

Кошак Василь Петрович

34-1-31

34-1-96

Бойко Тетяна Миколаївна

34-1-31

34-1-45

8.

Вищелуб’янська

Біловус Надія Йосипівна

41-2-31

 

Гвязда Ольга Дмитрівна

41-2-31

41-5-31

9.

Гнiздичненська

Бойко Вiталiй Васильович

45-7-31

45-7-43

Вiтик Нiна Григорівна

45-7-31

45-7-48

10.

Доброводiвська

Луб'янський Олег Олександрович

49-5-42

 

Чудакевич Марія Зіновіївна

49-5-31

 

11.

Добромiркiвська

Кисіль Ігор Богданович

43-3-31

43-3-71

Романюк Ростислава Богданiвна

43-3-31

43-3-18

12.

Дзвинячанська

Присяжнюк Богдан Васильович

33-7-31

 

Подворняк Тамара Іванівна

33-7-31

33-7-34

13.

Залiсецька

Копач Марія Петрівна

34-3-31

34-3-57

Формазюк Галина Василівна

34-3-31

-

14.

Залужанська

Кирилюк Зеновій Мирославович

2-19-08

2-34-42

Гудима Світлана Євгенівна

2-63-41

 

15.

Зарубинська

Шморгай Ярослав Ярославович

41-3-60

41-6-12

Кiндратюк Валентина Михайлiвна

41-3-60

 

16.

Зарудянська

Постумент Марія Іванівна

45-1-42

45-2-31

Харпак Марiя Федорiвна

45-1-31

45-1-84

17.

Iванчанська

Польовий Петро Ярославович

45-3-31

45-3-74

 

Бучак Галина Олегівна

45-3-31

45-3-62

18.

Капустинська

Веселович Володимир Іванович

47-1-31

47-1-53

Смик Марія Григорівна

47-1-31

 

19

Киданецька

Гіжовська Надія Миколаївна

46-6-31

46-5-99

Матвiйчук Ярослава Романiвна

46-6-31

46-7-67

20.

Кобильська

Михайлів Надія Олегівна

45-4-31

 

Коник Лариса Ярославівна

45-4-31

45-4-57

21.

Колодненська

Секретар ради Швидка Віта Василівна

45-5-47

45-5-32

Заступник голови виконавчого комітету Кісілевич Володимир Володимирович

45-5-47

 

22.

Коханiвська

Онищук Галина Павлiвна

35-1-42

35-1-64

Приступа Лідія Мефодіївна 

35-1-31

35-1-56

23.

Красносiльська

Симчук Іван Іванович

44-1-31

44-1-01

Карабін Марія Петрівна

44-1-31

 

24.

Кретiвська

 

46-0-31

46-0-54

Подоляк Тетяна Степанiвна

46-0-31

-

25.

Лозiвська

Мусій Анатолій Григорович

35-3-31

-

Апишко Наталія Констянтинівна

35-3-31

-

26.

Максимiвська

Дзядик Богдан Володимирович

44-7-31

-

 

44-7-31

-

27.

Нижчелуб’янська

Таращук Василь Степанович

43-5-31

45-5-16

Козак Надія Василівна

43-5-31

43-6-02

28.

Новикiвська

Мних Ігор Андрійович

49-6-42

49-6-64

Качка Ольга  Григорівна

49-6-42

41-4-37

29.

Охримiвська

Добровольська Ганна Михайлiвна

43-4-40

43-4-17

Владика Оксана Мирославiвна

43-4-40

43-4-42

30.

Раковецька

Ясінська Тетяна Андріївна

33-5-42

33-5-34

Смалюк Ніна Андріївна

33-5-42

-

31.

Романовоселiвська

Ільчишин Галина Омельнівна

46-6-19

46-7-54 

Корольова-Чомко Ірина Степанівна

46-6-19

 

32.

Синявська

Теребецький Віталій Ярославович

43-1-42

43-1-42

Микитюк Марія Степанівна

43-1-42

-

33.

Старозбаразька

Панасюк Володимир Зіновійович

2-32-51

-

Козій Ольга Олексіївна

2-32-51

4-46-98

34.

Старовишнiвецька

Рись Віталій Клавдійович

3-12-62

31-1-60

Волинець Марія Миколаївна

3-14-40

3-12-25

35.

Стриївська

Івахів Василь Анатолійович

46-1-31

 

Робак Галина Каролiвна

46-1-31

46-2-50

36.

Черниховецька

Кіпибіда Марія Євгенівна

44-5-31

-

Бойко Роман Васильович

44-5-31

-

37.

Шилiвська

Мороз Степан Зеновійович

43-7-31

-

Порохняк Ірина Зеновіївна

43-7-31

43-7-26




 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Базаринської сільської ради

 

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік

 

 

Перелік сільськогосподарських  підприємств, які здійснюють оперативну звітність у Збаразькому районі

 

Програма розвитку лісового господарства району на 2017-2021 роки

 

Програма розвитку виробництва картоплі та овочів в районі у 2012 – 2020 роках

 

Програма збільшення площ  посадки  та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід в Збаразькому районі в 2011- 2025 роках

 

Програма проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у Збаразькому районі на 2018-2022 роки

 

Програма зайнятості населення Збаразького району на період до 2020 року

 

Програма сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В ЗБАРАЗЬКОМУ  РАЙОНІ НА 2019-2020 РОКИ

 

РАЙОННА ПРОГРАМА  підтримки сталого функціонування та модернізації  первинної медико-санітарної допомоги у Збаразькому районі на 2018-2019 роки