Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

Прес-служба повідомляє

Збаражчина бере участь у конкурсі проектних заявок “Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”

24.03.2017 | 16:01

PBU

            Як уже повідомлялося у кінці минулого року в м.Луцьку між представниками міста Замость Люблінського воєводства Польщі та міста Збаража було підписано декларацію про партнерство в рамках конкурсу проектних заявок “Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

more...

Засідання районної комісії щодо призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

24.03.2017 | 15:42

Відбулося засідання районної комісії щодо призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

more...

Низку питань обговорили під час наради з головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад

24.03.2017 | 14:00

Під час наради з головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад, яка відбулася під керівництвом заступника голови Петра Тиня обговорили питання про стан проведення відповідної роботи щодо закупівлі комп’ютерів для первинної ланки медицини, про проведення просвітницької роботи серед населення району щодо реалізації медичної реформи в частині первинної медико-санітарної допомоги, у тому числі сімейної медицини.

 

more...

Тарифна децентралізація – це можливість для громад здійснювати контроль (відео)

23.03.2017 | 16:21

В Україні розпочалася тарифна децентралізація. Це одна із тих реформ, яка дозволить місцевим жителям здійснювати фінансовий контроль за відповідністю ціна/якість при отриманні комунальних послуг.

Раніше тарифи вираховували і призначали у столиці. Для різних регіонів відрізняються умови постачання послуг, а, отже, й розміри тарифів. Не заплутатися в цьому розмаїтті дуже складно.

more...

Засідання робочої комісії із здійснення контролю за виконанням вимог законів, інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки

23.03.2017 | 09:40

Відбулося засідання робочої комісії із здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Тернопільській області під головуванням головного спеціаліста відділу планування управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Михайла Бенюмова.

 

more...

Управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

22.03.2017 | 09:33

Результат пошуку зображень за запитом "промисловими та переробними підприємствами району реалізовано продукції"

За січень-лютий 2017 року промисловими та переробними підприємствами району реалізовано продукції на суму 55,6 млн. гривень, що становить 136 відсотків до завдання.

У порівнянні із минулим роком збільшили обсяги реалізації дев’ять підприємств району.

more...

Степан Барна: Приклади успішних громад – це відповідь популістам, які не вміють брати на себе відповідальність

21.03.2017 | 16:20

Участь у таких заходах, як засідання Ради регіонального розвитку дає можливість обмінятися досвідом, кращими практиками, обговорити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблемних моментів, а також забезпечує відвертий діалог між керівництвом держави та представниками областей України. На це звернув увагу голова облдержадміністрації Степан Барна, коментуючи участь делегації з Тернопільщини у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

more...

Під час наради обговорили питання про забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

21.03.2017 | 15:26

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Головатюка.

more...

Анатолій Качка участь у засіданні Ради регіонального розвитку

20.03.2017 | 12:28

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка в складі делегації від Тернопільської області взяв участь у п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

more...

У Збаражі відзначили 100-річчя створення Української Центральної Ради та подій Української революції 1917-1921 років

17.03.2017 | 14:31

З нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників голова районної державної адміністрації Анатолій Качка, заступник голови райдержадміністрації Петро Тиньо, міський голова Збаража Роман Полікровський, голова Збаразької управи Братства ОУН УПА Ярослав Брега вшанували пам'ять учасників подій - видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України на початку XX століття біля меморіальної дошки Симону Петлюрі на залізничній станції Збараж та могил Січовим Стрільцям на міському кладовищі.

more...

Архів новин

  
 

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі