Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

18.03.2019р. Новації для застрахованих осіб. Анкета застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в реєстр(і) застрахованих осіб


 Новації для застрахованих осіб. Анкета застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в реєстр(і) застрахованих осіб

Відповідно до статей 16-18, 20, 21 Закону України  «Про збір та облік єдиного внеску на загально­обов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010 (далі – Закон №2464) ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб), обробка та використання його даних здійснюється Пенсійним фондом України.

Дані Реєстру застрахованих осіб використовуються для забезпечення соціальних прав громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законодавством.

Реєстр ведеться в електронному вигляді. На кожну застраховану особу Пенсійний фонд створює окрему персональну електронну облікову картку.

Порядок організації ведення Реєстру застрахованих осіб та порядок надання інформації з Реєстру застрахованих осіб визначається Положенням про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування,  затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України 18.06.2014 №10-1 (у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 27.03.2018 №8-1) (далі – Положення №10-1). Цим Положенням визначено механізм виправлення помилок, виявлених застрахованою особою.

А саме, у разі виявлення застрахованою особою некоректних відомостей в її обліковій картці (прізвище, ім’я, по батькові на поточний момент; дата народження, місце народження; стать; громадянство; серія та номер паспорта; номер телефону (за згодою); адреса місця проживання) ця особа може подати до територіального органу ПФУ особисто або через представника Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення таких даних за формою згідно з додатком 2 до Положення №10-1.

Для проведення вищевказаних дій застрахованою особою надаються разом із анкетою документи, що підтверджують будь-які зміни (паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта).

Шановні громадяни! Будьте уважними при перевірці персональних даних у довідках, отриманих в територіальних управліннях Фонду за заявою, або сформованих на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та подбайте про своєчасне внесення змін та оновлення застарілої інформації!

 

Михайло Комлєв

Начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення

та використання електронних реєстрів

То УПФУ Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації