Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

13.08.2018 ЄСВ-звіт: нові форма та порядок заповнення


 Наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 року № 511 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі Порядок).

Зокрема, серед новацій оновленого Порядку можна виділити наступні:

- для членів фермерських господарств, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, звітними періодами є календарні місяці, які формуються та відображаються у річній звітності, що подається до 01 травня року за результатами фінансового року. Звіт подається за формою згідно Додатка 5 із зазначенням типу форми "початкова".

Змінилася Таблиця 5 Звіту з ЄСВ:

- у графі 11 зазначатимуть дату початку і закінчення проходження військової служби та відпусток. Відповідно, додали нові категорії осіб: 7 - особи із числа військовослужбовців, особи рядового і начальницького складу, які отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами; 8 - особи із числа військовослужбовців, особи рядового і начальницького складу.

- з’явилися графи: 12 - професійна назва роботи; 13 - код загальносоюзного класифікатора професій, посад та тарифних розрядів (код ЗКППТР); 14 - код класифікатора професій - вибираються із довідника, що відповідає національному класифікатору України "Класифікатор професій ДК 003:2010"; 15- посада - назва посади відповідає запису у трудовій книжці; 16 - документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду; 19 - військове звання.

Запис про переведення працівника на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника вноситься у Таблицю 5 в такому самому порядку, як і про прийняття на роботу. Записи про причини звільнення в Таблиці 5 мають вноситися у точній відповідності з формулюванням чинного законодавства із посиланням на відповідну статтю, пункт закону, наприклад, п. 4 ст. 40 КЗпП України.

У разі якщо за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), зміни посади, термінів проходження військової служби або надання відповідної відпустки, Таблиця 5 Додатка 4 до цього Порядку не формується та не надається.

Таблиця 6 Звіту з ЄСВ також зазнала змін. У неї додали новий код типу нарахувань - 14 - сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати (доходу) за попередні періоди у зв'язку із здійсненням перерахунку при звільненні працівника за попередні періоди, пов'язані з уточненням днів використаної наперед відпустки (у зв'язку із сторнуванням).

Також в Додаток 2 до Порядку додали нові коди категорій застрахованих осіб 50-66 з урахуванням яких формуються відомості Таблиці 6.

Звіт згідно Додатка 5 до Порядку відтепер складається лише з Таблиці 1 «Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Таблиці 2 «Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» замість Таблиць 1-4.

Цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, тобто з 01.08.2018 року (опубліковано в журналі "Офіційний вісник України" № 51 від 06.07.2018). Таким чином, звіт за оновленою формою подається вперше починаючи зі звітності за серпень 2018 року – до 20 вересня 2018 року.

 

 

Михайло Комлєв

Начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення

та використання електронних реєстрів

ТО УПФУ Тернопільської області

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації