Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

06.10.2016р. Виїзний прийом громадян Байковецької об’єднаної територіальної громади


 Виїзний прийом громадян Байковецької об’єднаної територіальної громади

Начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух та заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Зіновіївна Руцька 06 жовтня 2016 провели виїзний прийом громадян Байковецької об’єднаної територіальної громади, до якої увійшло 7 сіл. Чисельність населення об’єднаної громади становить 6 135 осіб, серед яких налічується 1282 пенсіонери, які перебувають на обліку в об’єднаному управлінні.

Під час прийому фахівці  об’єднаного управління надали вичерпні відповіді на запитання громадян щодо пенсійного забезпечення, а саме пенсій по втраті годувальника, пенсій по інвалідності, виплат дітям війни, учасникам бойових дій. Цікавили присутніх питання перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, саме з цією категорією обговорили питання виплати пенсій через банківські установи.

Ознайомили присутніх про можливість реєстрації громадян на Веб-порталі Пенсійного фонду , який дає змогу усім зацікавленим, вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил – тобто в режимі он-лайн. Адже це важливий крок в напрямку подальшого реформування пенсійної системи.

Представники Байковецької об’єднаної територіальної громади висловили вдячність керівництву об’єднаного управління за проведення таких змістовних виїзних прийомів, адже такі зустрічі спрощують доступ громадян до отримання необхідної інформації з питань пенсійного забезпечення.

Ольга Кобіс

заступник начальника відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

Тернопільського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації