Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Павло Петренко - Новації другого пакету законів ЧужихДітейНеБуває (відео)

21.09.2018 | 08:45
Павло Петренко - Новації другого пакету законів ЧужихДітейНеБуває (відео) more...

Проведено комісію з визначення та відшкодування збитків власнику земельних ділянок.

20.09.2018 | 14:56

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач провів засідання  комісії з визначення та відшкодування збитків власнику земельних ділянок. Розглянуто питання щодо відшкодування збитків (недоотриманого доходу) власнику земельних ділянок на території Миролюбівської сільської ради юридичними та фізичними особами, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів.  На засідання комісії було запрошено користувача земельної ділянки щодо надання інформації для обчислення недоотриманого доходу. За результатами обговорення прийнято відповідне рішення.

more...

У Великогаївській об’єднаній територіальній громадіпослуги Пенсійного фонду надаватимуть через ЦНАП

20.09.2018 | 14:41

З метою забезпечення доступності послуг  Пенсійного фонду України та впровадження обслуговування громадян на рівні територіальних громад Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду налагоджено тісну співпрацю з Великогаївською ОТГ.

У зв’язку із створенням у громаді Центру надання  адміністративних послуг «Прозорий офіс» начальник Тернопільського об’єднаного управління Тетяна Глух взяла участь у зустрічі, що відбулася під керівництвом Великогаївського сільського голови Олега Кохмана.

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 14:24

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/167173/0.jpgМісто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Відбулося засідання комісії по контролю за оплатою за спожиті енергоносії

20.09.2018 | 14:17

20 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Осядача, проведено засідання комісії по контролю за оплатою за спожиті енергоносії установами, організаціями, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами району незалежно від форм власності. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 

more...

Голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь в сесії районної ради.

20.09.2018 | 11:40

Голова районної державної  адміністрації  Олександр Похилий, заступники голови, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації взяли участь в сесії районної ради. У ході пленарного засідання, яке провів голова районної ради Андрій Галайко,  було розглянуті всі питання порядку денного, котрі були детально опрацьовані попередньо – на засіданнях постійних комісій районної ради, зокрема: "Про підготовку соціальної інфраструктури та господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років", "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік", "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок", ін.

more...

Участь в президії районної ради.

20.09.2018 | 11:34

Голова райдержадміністрації Олександр Похилий взяв участь у засіданні президії районної ради з підготовки до дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання, яку провів голова районної ради Андрій Галайко. Згідно пропозицій, внесених районною державною адміністрацією, виконавчим апаратом районної ради, депутатами, члени президії попередньо узгодили пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд даної сесії.

more...

Безробітним - про важливість офіційного оформлення трудових відносин

20.09.2018 | 08:45

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проводить тісну співрацю із Тернопільським міськрайонним центром зайнятості щодо переваг оформлення трудових відносин. Мета таких заходів – донести до населення важливість легального працевлаштування та оплати праці, що є запорукою соціального захисту держави та гідного пенсійного забезпечення.

На таких семінарах слухачі різних вікових категорій, які перебувають у пошуках роботи, отримують детальні роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків нелегальної зайнятості, як для самих найманих працівників і працедавців, так і, загалом, для суспільства.

 

more...

Відбулася нарада з сільськими, селищними головами

19.09.2018 | 17:02

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач провів нараду з сільськими, селищними головами району. Обговорили основні аспекти Закону України від 10.07.2018 №2497-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Сільським, селищним радам було рекомендовано внести зміни до рішень сесій про встановлення ставок земельного податку. В нараді взяли участь директор ДП «Тернопільське лісове господарство» Орест Ходинь, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гоцманова.

more...

Зустріч голови райдержадміністрації Олександра Похилого та голови Громадської ради Василя Брицького - побудована у формі конструктивної та цілеспрямованої розмови

19.09.2018 | 16:53

Голова райдержадміністрації Олександр Похилий зустрівся з головою Громадської ради Василем Брицьким. Діалог був побудований у формі конструктивної розмови. В ході спілкування було обговорено актуальні питання організації діяльності громадської ради. Голова райдержадміністрації Олександр Похилий висловив надію на конструктивну співпрацю інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади на благо Тернопільського району.  В свою чергу Василь Брицький  запевнив, що налаштований на плідну та системну  роботу, яка буде спрямована на розвиток кожної територіальної громади.

more...
Усього: 2604
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації