Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

VI Міжнародна аграрно -продовольча виставка «Agroalimentaria2017».


          Тернопільська районна державна адміністрація повідомляє, що з 18 по 20 травня 2017 року  у Домініканській Республіці (м. Санто Домінго готель Renaissance Jaragua) планується проведення VI Міжнародної аграрно -продовольчої виставки «Agroalimentaria2017».

Дана виставка позиціонується як провідна у Карибському регіоні, що об’єднює національних та іноземних виробників та експортерів у сфері продуктів харчування, тютюнових виробів та напоїв. Серед продуктів, які будуть демонструватись на виставці: тропічні фрукти, свіжі овочі, ароматичні трави, пряності та приправи, продукти переробки (рідкі приправи, консерви, шоколад, мед), кава, тютюн, ром, пиво.

 Задля налагодження взаємовигідних ділових контактів та з метою презентації компанії,  пропонуємо Вам розглянути можливість участі у даному заході.

Детальнішу інформацію про захід та умови участі в ньому можна отримати на сайті виставки http://www.agroalimentaria.com.do.

З будь-яких інших питань звертатися до Домініканської ради агробізнесу (JAD) http://www.jad.org.do. Міжнародного офісу Центру експорту та інвестицій Домініканської Республіки CEI-RD http://www.cei-rd.gob.do.,  Виставкової агенції CARIFEX http:// www.carifex.com.do.

        У разі зацікавленості, щодо участі у виставці звертайтеся у відділ економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. 43-60-63 або електронною адресою email: ekon_rda@ukr.net.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації