Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Щодо конкурсного набору до Школи місцевого самоврядування проекту DESPRO


Інформуємо про те, що з метою сприяння децентралізації та реформування місцевого самоврядування в Україні у рамках швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошується черговий конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування (далі – Школа), яка розпочне свою роботу 04 травня 2015 року у вигляді дистанційного (електронного) курсу та проходитиме у м. Київ у вигляді очного навчання протягом 20-22 травня поточного року.

До участі у Школі запрошуються органи місцевого самоврядування-члени всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування (далі – ОМС) за наступними категоріями:

- сільські та селищні голови;

- голови районних рад;

- голови малих міст.

У рамках Школи передбачається проходження теоретичних і практичних тематик із децентралізації, а також онлайн тренінги з питань децентралізації та управління проектами місцевого розвитку.

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Школі необхідно  надіслати заповнену Анкету (додається), разом з 1-3 рекомендаційними листами, факсом, поштою або електронною поштою з поміткою “заявка на участь у Школі місцевого самоврядування” на адресу:

Проект ДЕСПРО

вул. Бориса Грінченка, 2, офіс 2,

м. Кив, 01001, Україна,

факс: (+380 44) 279-67-27,

e-mail: t.siryk@despro.org.ua

За результатами конкурсу буде відібрано до 30 учасників у кожній категорії. У подальшомувони представлятимуть свої кращі практики на заходах проекту DESPRO. Найактивніші учасники матимуть змогу взяти участь в ознайомчих візитах до інших країн для обміну досвідом.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсного відбору можна отримати у додатках та на веб-сайті проекту DESPRO (http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1469), а також у координатора проекту Марини Бриль за тел. +38 (044) 270-55-21 (e-mail: m.bryl@despro.org.ua).Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації