Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Грантовий конкурс Представництва ЄС в Україні


Інформуємо про те, що Представництво Європейського Союзу в Україні за допомогою механізму Європейського інструменту з питань демократії та прав людини (ЄІДПЛ) з метою надання оперативної підтримки ініціативам громадянського суспільства щодо розвитку і консолідації демократії та верховенства права і посилення поваги до усіх прав і свобод людини в Україні оголошує грантовий конкурс “Підтримка громадянського суспільства у сфері прав людини та демократизації в Україні” (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства (далі – ОГС), які відповідають певним критеріям (додаються).

У рамках загальної мети програми ЄІДПЛ проектні пропозиції повинні відповідати наступним конкретним цілям (розгорнутий перелік додається):

- посилення участі ОГС у формуванні політики у сфері прав людини в Україні;

- захист та посилення ролі правозахисників;

- сприяння утвердженню ґендерної рівності та захисту прав жінок;

- підтримка та посилення залучення ОГС до ширших програм реабілітації та реінтеграції осіб, які постраждали у ході поточного конфлікту в Україні.

Фінансування надається у сумі від 50 до 300 тисяч євро на проект, 50-95% від загальної суми якого має складати грант Представництва ЄС. Запланована тривалість проекту повинна становити від 12 до 36 місяців.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно
 надіслати вираження зацікавленості англійською мовою (форма додається) на електронну адресу: DELEGATION-UKRAINE-EIDHR-2015@eeas.europa.eu.

Про результати розгляду виражень зацікавленості кожен заявник буде повідомлений електронною поштою до кінця квітня 2015 року.

З детальнішою інформацією щодо даного Конкурсу можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті Представництво Європейського Союзу в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/press_corner/all_news/news/2015/2015_03_06_en.htm).Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації