Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс партнерів проекту Британської Ради “Активні громадяни”


Інформуємо про те, що Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми “Активні громадяни” на 2015-2016 роки у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку (далі – Конкурс).

До участі у даному Конкурсі запрошуються громадські організації, благодійні фонди, молодіжні та інші об’єднання, які відповідають низці критеріїв (додаються). Заявки від фізичних осіб не розглядаються.

Проект передбачає відбір партнерів для проведення майстер-класів, участі у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів. Партнери шляхом організації тренінгів у локальних громадах повинні сприяти у розробці й упровадженні проектів соціальної дії, спрямованих на покращення життя громади.

Британська Рада надаватиме часткове фінансування обраних проектів, основним пріоритетним напрямком яких є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, а також побудова відносин між людьми на засадах рівності й рівних можливостей та поваги до різноманіття.

Для участі у даному Конкурсі необхідно надіслати відповідну заявку (додається) на електронну адресу Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua до 22 березня 2015 року. Підтвердження участі у проекті будуть надіслані обраним учасникам до 03 квітня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті Британської Ради (http://www.britishcouncil.org.ua/ac-open-call-2015), а також у менеджера проекту Віталія Тихоновича за тел:
+38 (044) 490-56-00 (e-mail: Vitaliy.Tykhonovych@britishcouncil.org.ua).

Додатки: на 3 арк. в електронному вигляді.Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації