Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс МОМ і ЗУРЦ “Підтримка інтеграції ВПО через розвиток приймаючих громад”


Районна державна адміністрація інформує про те, що Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ) запрошують сільські та селищні громади взяти участь у конкурсі на здобуття статусу партнера проекту “Підтримка інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) через розвиток приймаючих громад” (далі – Проект).

Метою Проекту є вирішення проблем приймаючих громад в інтеграції великої кількості вимушених переселенців та зменшення зростання напруженості між ВПО і місцевою громадою.

До участі у конкурсному відборі запрошуються громади сіл та селищ з усіх регіонів України, на території яких проживає не менше 10% ВПО. Пріоритет надаватиметься громадам з Правобережної України.

Фінансуванню у рамках Проекту підлягають заходи з відновлення соціальної інфраструктури, які передбачають, але не обмежуються, такими напрямками:

- розширення шкіл та дитячих садків або ігрових майданчиків;

- покращення медичних закладів первинної ланки та акушерських пунктів;

- розвиток та вдосконалення інфраструктури культури та відпочинку;

- інші аналогічні ініціативи, які потенційно можуть призвести до покращення громадської інфраструктури.

Орієнтовний бюджет на кожен проект складатиме 8-12 тис. дол. США.

Для участі у відборі зацікавлені громади повинні заповнити анкету (додається) і надіслати її в електронному вигляді (на адресу: grants@zurc.org) та у паперовому вигляді (на адресу: вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна; з позначкою “Розвиток громад”), (термін подання анкет підтверджується датою відправлення, поштовим штемпелем або квитанцією про прийняття поштового відправлення).

За результатами конкурсу буде відібрано 7 громад-переможців, які залучатимуться до наступних етапів реалізації Проекту (додаються).

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках та на веб-сайті Міжнародної організації з міграції у розділі “Новини” (http://iom.org.ua/ua/news). За додатковою інформацією можна звертатися до відповідальних осіб Західноукраїнського Ресурсного Центру Юлії Завадовської (тел. 032 297-66-24) та Міжнародної організації з Міграції Катерини Арданьян (тел. 044 568-50-15).
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації