Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс пілотних проектів ГЕФ і ЮНІДО


Районна державна адміністрація інформує про те, що Глобальним Екологічним Фондом (ГЕФ) та Агентством ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) оголошено другий етап конкурсу пілотних проектів з упровадження енергоефективних заходів та використання відновлюваних джерел енергії (далі – Конкурс) у рамках Проекту “Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні” (далі – Проект).

До участі у даному Конкурсі запрошуються підприємства агро-харчової та суміжних галузей, які у своїй діяльності приділяють велику увагу питанням енергозбереження, енергоефективності та поширенню використання відновлюваних джерел енергії.

Зацікавлені підприємства повинні надіслати заповнену анкету (додається) на електронні адреси: I.Kyrylchuk@unido.org та ihorkyrylchuk@ukr.net .

За результатами Конкурсу буде відібрано 15 пілотних проектів-переможців, які отримають підтримку у підготовці відповідних бізнес-планів та сприяння у залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів.

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатку та на веб-сайті Проекту (http://www.reee.org.ua), а також у національного координатора проекту Ігоря Кирильчука за тел:+38 (050) 330-42-64 (e-mail: I.Kyrylchuk@unido.org). Крім того, зі зразками реалізовуваних проектів можна ознайомитися на веб-сайті Проекту у розділі “Пілотні проекти”.

 

 

Додаток: на 3 арк. в електронному вигляді.Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації