Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Грантовий конкурс ідей із втілення Плану Дій “Партнерство“Відкритий Уряд 2014-2015”


 Районна державна адміністрація інформує про те, що компанія Трансперенсі Інтернешнл – Україна (ТІ-Україна) у рамках проекту Секретаріату Трансперенсі Інтернешнл (Transparency International Secretariat) та компанії Х’юлетт-Пакард (Hewlett Packard, HP) “Відкрите врядування: без паперових обіцянок, досягнення реальних результатів” оголошує конкурс ідей для проектів, спрямованих на впровадження Плану Дій “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014-2015 роках, затвердженого розпорядженням КМУ № 1176-р від 26 листопада 2014 року (додається).

Метою даного Плану Дій є підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності органів виконавчої влади, підтримка залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики та впровадження високих стандартів професійної чесності у державному управлінні.

До участі у Конкурсі міні-грантів запрошуються неурядові організації з усіх регіонів України, які представляють та готові втілити ідеї, викладені у Плані Дій.

Фінансуванню підлягають ідеї за наступними напрямками:

- сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства, їх участі у формуванні та реалізації державної політики;

- забезпечення доступу до публічної інформації;

- запобігання і протидія корупції;

- підвищення якості надання адміністративних та соціальних послуг;

- впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії.

Пріоритет надаватиметься ідеям з упровадження заходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції та впровадження технологій електронного урядування й розвиток електронної демократії.

Прогнозована тривалість реалізації проектів має становити до 6 місяців (з 1 лютого 2015 року). Максимальний бюджет проекту становить 40 000 гривень.

Для участі у даному конкурсі ідей необхідно надіслати в електронному вигляді на адресу kozlovtseva@ti-ukraine.org (з поміткою у темі повідомлення “Участь у конкурсі на громадські ідеї із втілення Плану дій Партнерство Відкритий Уряд 2014-2015”) наступні документи:

- заповнену аплікаційну заявку з описом основних статей витрат (додається);

- копію статуту чи іншого установчого документу учасника з указанням видів діяльності, що відповідають предмету конкурсу;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності);

- опис діяльності організації та її досвіду у сфері тематики конкурсу;

- резюме основних учасників проекту.

Рішення щодо переможців конкурсу буде прийнято до 30 січня 2015 року.

З детальною інформацією щодо участі у даному конкурсі ідей можна ознайомитися на веб-сайті Трансперенсі Інтернешнл – Україна (http://ti-ukraine.org/what-we-do/projects), а також звернувшись до координатора проекту “Відкрите врядування” Анастасії Козловцевої: (044) 360-52-42; kozlovtseva@ti-ukraine.org).

 Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації