Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс міні-грантів проекту “Залучення громадянського суспільства до моніторингу конфлікту інтересів”


Районна державна адміністрація повідомляє про те, що Український інститут публічної політики (УІПП) спільно з Трансперенсі Інтернешнл – Україна (ТІ-Україна) за підтримки Європейської Комісії та у партнерстві з громадськими організаціями Польщі, Молдови і Вірменії оголошують конкурс міні-грантів на проекти неурядових організацій з дослідження практики врегулювання конфлікту інтересів (далі – КІ) в органах влади регіонального та місцевого рівня (далі – Конкурс міні-грантів) у рамках проекту “Залучення громадянського суспільства до моніторингу конфлікту інтересів”.

Метою даного конкурсу є підвищення якості політики щодо попередження корупції через удосконалення механізмів і практик регулювання конфлікту інтересів на державній службі.

До участі у Конкурсі міні-грантів запрошуються неурядові організації з усіх регіонів України, які готові забезпечити розробку і виконання пілотних міні-проектів у даній сфері.

Фінансуванню підлягають проекти, які включають, серед іншого, наступне:

- виявлення і дослідження наявної успішної практики врегулювання КІ;

- дослідження нормативно-правового, інституційного та ресурсного забезпечення врегулювання КІ на місцевому рівні;

- виявлення обізнаності та ставлення чиновників органів місцевої влади та місцевого самоврядування до врегулювання КІ;

- підвищення спроможності чиновників органів місцевої влади та місцевого самоврядування до врегулювання КІ;

- інформування місцевих громад щодо змісту КІ та його врегулювання;

- розслідування випадків КІ в органах місцевої влади та місцевого самоврядування, що не були врегульовані.

Прогнозований термін реалізації проектів має становити до 30 квітня 2015 року. Максимальний бюджет проекту становить 80 000 гривень.

Для участі у Конкурсі міні-грантів необхідно надіслати заявку у довільній формі з інформацією про організацію та проектну пропозицію (основні пункти додаються) на електронну адресу igora04@gmail.com до 16 січня 2015 року.

За отриманими заявками конкурсна комісія здійснить попередній відбір організацій, представники яких будуть запрошені на тренінг з дослідження практики врегулювання КІ в Україні. За результатами участі у тренінгу та проведення співбесід буде визначено переможців та укладено угоди щодо реалізації їхніх проектів.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі міні-грантів можна ознайомитися на веб-сайті Українського інституту публічної політики (http://www.uipp.org.ua), а також звернувшись до директора програми УІПП “Політичний процес та належне врядування” Ігоря Шевлякова: (044) 248-72-52, (067) 409-87-79, (066) 261-08-91; igora04@gmail.com).
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації