Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Грантовий конкурс у рамках Проекту UNDP/GEF "Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення"


Тернопільська районна державна адміністрація повідомляє про те, що з метою поширення досвіду поводження з ртутовмісними відходами Програма розвитку ООН (ПРООН/ UNDP) та Глобальний екологічний фонд (ГЕФ/GEF) запрошують зацікавлені неурядові організації до участі у грантовому конкурсі на проведення демонстраційної програми з організації пунктів зі збору та утилізації використаної ртутовмісної енергоефективної освітлювальної продукції у рамках Проекту «Трансформація  ринку в напрямку енергоефективного освітлення».

         До участі у грантовому конкурсі запрошуються неурядові організації та суб’єкти господарювання, які офіційно зареєстровані в Україні та готові забезпечити виконання вимог, необхідних  для підготовки аплікаційної заявки. Також можна подавати спільні заявки від декількох неурядових організацій.

         Напрямки, на які надається грантове фінансування, та витрати, які не підлягають покриттю, додаються.

         Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно надіслати один оригінал і дві роздруковані копії аплікаційної заявки українською мовою згідно з інструкцією (форма і вимоги додаються) на адресу Офісу ПРООН в Україні: вул.Кловський Узвіз, 1, Київ, 01021, Україна, з приміткою «Проект NDP/GEF «Трансформація ринку в   напрямку енергоефективного освітлення». Заявка повинна бути повністю заповненою, містити правдиву і точну інформацію, бути зшитою і пронумерованою (на останній сторінці вказати загальну кількість сторінок), відповідно запечатаною і завізованою.

         Критерії відбору конкурсних заявок додаються. З детальною і додатковою інформацією щодо даного грантового конкурсу англійською мовою можна ознайомитися у додатках або звернувшись до контактної особи - Сергія Лобанова за тел. + 38 066 048-23-12 або по e-mail- serhiy.lobanov@undp.org.

         Заявники не будуть персонально проінформовані  про прийняття конкурсних заявок, їх список буде опубліковано на офіційному веб-сайті Проекту (http://lampochi.org.ua) протягом 10 днів від дати завершення прийому заявок. Лише заявники, обрані за результатами оцінки заявок, будуть повідомлені Конкурсною комісією протягом 5 днів від офіційного оприлюднення списків переможців. Разом з тим, вони отримають примірний варіант договору про співпрацю, який необхідно узгодити і завізувати протягом 5 днів від отримання погодженого договору.

         Фінансування відбуватиметься у гривнях відповідно до умов договору.

        Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації