Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс органів місцевого самоврядування у проекті Фонду Демократії ООН (UNDEF)


Тернопільська районна державна адміністрація інформує про те, що з метою упровадження кращих практик демократичних процедур у повсякденну роботу органів місцевого самоврядування України (далі – ОМС) Західноукраїнський ресурсний центр оголошує конкурс з відбору ОМС для участі у проекті “Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України”, який фінансується за рахунок Фонду Демократії ООН (UNDEF).

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі органів місцевого самоврядування у проекті Фонду Демократії ООН (UNDEF). Органи місцевого самоврядування повинні продемонструвати бажання підвищити демократичні стандарти підзвітності та прозорості своєї діяльності, що реалізовуватиметься шляхом впровадження дієвих практичних кроків та закріплення їх у нормативних документах відповідних рад (вимоги додаються). Одним з прикладів таких змін може бути закріплення у регламенті Тернопільської районної ради положення про налагодження онлайн інтернет трансляцій засідань сесій районної ради.

Відбір учасників, за результатами якого буде обрано 24 переможці та 2-3 резервні ОМС, проходитиме у три етапи (умови додаються). Реалізація проекту триватиме до 30 вересня 2016 року.

Переможці конкурсу зможуть отримати запрошення до безкоштовної участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України, яка триватиме протягом чотирьох днів у зимові місяці 2014-2015 років, під керівництвом провідних українських експертів і практиків з місцевого самоврядування та демократичних процедур, а також, у випадку закріплення у регламенті місцевої ради норми про онлайн інтернет-трансляцію засідань сесії, обладнання для її забезпечення.

Для участі у першому етапі конкурсу необхідно надіслати анкету учасника зі сканованою сторінкою з підписами (форма додається) на електронну адресу office@zurc.org (у назві повідомлення вказати: “Школа демократичних правил” і назву ОМС”) до 1700 год. 7 листопада 2014 року, а також оригінал анкети на поштову адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка, 21, м. Львів, 79008 (з кінцевою датою відправлення не пізніше 07.11.2014 р.).

Про результати першого етапу конкурсу його учасників буде повідомлено письмово до 28 листопада 2014 року.

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора програми – Петра Лазарчука: petro@zurc.org та за тел. (032) 297-66-24.

 

 

 

         Додаток: в електронному вигляді на електронну адресу.

 Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації