Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Грантова програма Проекту USAID Агроінвест


Тернопільська районна державна адміністрація інформує про те, що з метою сприяння розвитку сільського господарства України і підвищення конкурентоспроможності вітчизняного агробізнесу, за фінансової підтримки Американського агентства з міжнародного розвитку (USAID) в Україні у 2011-2016 роках компанією Кімонікс Інтернешнл впроваджується проект АгроІнвест ( далі-Проект). Метою Проекту є надання технічної допомоги для прискореного й широкомасштабного економічного оновлення України шляхом підтримки аграрного сектору та збільшення внеску країни у глобальні зусилля у сфері безпеки харчових продуктів.

З метою надання підтримки організаціям виробників сільськогосподарської продукції в розбудові ланцюгів доданої вартості продукції, що виробляють члени даної організації, та покращення доступу до каналів її збуту, у рамках Проекту оголошується прийом конкурсних пропозицій на участь у грантовій програмі «Розвиток спроможності організацій виробників сільськогосподарської продукції» (далі-Програма).

Програма передбачає надання допомоги у трьох напрямках:

- підтримка стабільного ринково-орієнтованого законодавчого середовища;

- стимулювання доступу аграріїв до фінансування;

- сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників.

У зв’язку з переходом з 01.01.2015 року до цивілізованого ринку збуту сільськогосподарської продукції, перевага надається проектним пропозиціям з розвитку спроможностей організацій виробників з надання послуг своїм членам у первинній обробці та передпродажній підготовці тваринницької продукції, а також у покращенні доступу до каналів її збуту.

Програма передбачає надання грантів у сумі до 300 тис. гривень у рамках кожного з напрямків. Тривалість впровадження проектної пропозиції повинна становити до 11 місяців, починаючи з листопада 2014 року, а внесок учасника конкурсу та/або фінансування третіх сторін – складати не менше 50% від загальної суми проекту.

Зацікавлені учасники конкурсу повинні, перш за все, надіслати інформаційний лист про наміри взяти участь у даній грантовій Програмі (у довільній формі) на електронну адресу Проекту (grants@agroinvest.org.ua). Після отримання відповіді, оригінал та одну копію заявки з усіма необхідними додатками (форми додаються) українською мовою надсилаються на адресу організатора.

Крім того, з детальнішою інформацією щодо тематики, вимог та процедури відбору й оцінки конкурсних пропозицій можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Проекту (http://www.agroinvest.org.ua/ukr/about) та у додатках.

 

Додаток: в електронному вигляді на електронну адресу.

 Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації