Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Програма «Економічний розвиток громад»


 

Тернопільська районна державна адміністрація інформує про те, що з метою підтримки суспільно-економічних ініціатив членів територіальних громад сіл та селищ цільового регіону Західноукраїнський ресурсний центр (далі – ЗУРЦ) у рамках програми “Економічний розвиток громад” (далі – Програма) за фінансової підтримки Фонду Ч. Ст. Мотта оголошує конкурс пропозицій, спрямованих на втілення проектів з економічного розвитку.

До участі у Програмі запрошуються громадські організації, органи самоорганізації населення, кооперативи та ініціативні групи громадських активістів Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської і Закарпатської областей, діяльність яких спрямована на створення “двигунів громади”.

“Двигуни громади”, у розумінні організаторів конкурсу, – це організації, підприємства, кооперативи, які стимулюють економічні процеси у громаді, залучаючи до своєї діяльності місцеві ресурси, людський потенціал, застосовують у своїй роботі дбайливе ставлення до навколишнього середовища та перебувають у власності громади.

Тематика пропозицій може включати, але не обмежується, наступними напрямками:

- переробка та реалізація продукції сільськогосподарського виробництва;

- запровадження самодостатніх проектів з альтернативної енергетики та енергозбереження;

- створення структур для організації альтернативних природному газу видів опалення громадських споруд;

- налагодження виробництва будь-якого виду продукції на базі використання місцевих ресурсів і робочої сили.

Заохочуються проекти, метою яких стане створення кооперативів, соціальних підприємств, засновниками яких будуть громадські організації, органи місцевого самоврядування, органи самоорганізації населення, місцеві фізичні та юридичні особи. Проектні пропозиції повинні передбачати створення нових робочих місць, надання певного виду послуг чи виробництво готової продукції.

Максимальна сума внеску ЗУРЦ – 100 тис. грн., а внесок учасника повинен становити не менше 30% від загального бюджету проекту.

Програма розпочнеться безкоштовним дводенним вступним семінаром у листопаді/грудні 2014 року у м. Львів, на якому учасники ознайомляться з пріоритетами Програми та зможуть розвинути й доопрацювати концепції власних проектних пропозицій. Після семінару учасники зможуть подати детальну проектну заявку на участь у конкурсі.

Кількість учасників вступного семінару є обмеженою, тому, у разі надходження великої кількості анкет, буде проведено конкурсний відбір учасників, при якому перевагу отримають пропозиції, які найбільш точно відповідають пріоритетам конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати анкету учасника (форма додається) на електронну адресу zoriana3@gmail.com (у назві повідомлення вказати: “Економічний розвиток громад” і назву населеного пункту”)
до 1700 год. 7 листопада 2014 року, а також оригінал анкети на поштову адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка, 21, м. Львів, 79008 (з кінцевою датою відправлення не пізніше 07.11.2014 р.).

За додатковою інформацією можна звертатися до координаторів програми – Зоряни Стецько (zoriana3@gmail.com) і Петра Лазарчука (petro@zurc.org) та за тел. (032) 297-66-24, 297-68-13 та за телефоном відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (0352) 43 60 63.

 Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації