Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Проект "Модернізація муніципальної інфраструктури"


У рамках підтримки заходів із впровадження енергозберігаючих технологій, кращих світових практик у галузі енерго- та теплопостачання, поліпшення кліматичних та екологічних умов, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) спільно з Європейським інвестиційним банком (далі – ЄІБ) проводить відбір міст та селищ міського типу для участі у проекті “Модернізація муніципальної інфраструктури” (далі – Проект).

Загальна вартість інвестиційного проектного портфелю муніципальної інфраструктури становитиме до 800 млн. євро з терміном реалізації до 2020 року. Проектом передбачається фінансування за наступними напрямками:

- теплопостачання;

- водопостачання та водовідведення;

- поводження з твердими побутовими відходами;

- вуличне освітлення;

- енергоефективність громадських будівель.

ЄІБ може здійснювати кредитування українських підприємств галузі житлово-комунального господарства (далі – ЖКГ) комунальної форми власності за наступних умов:

- термін надання кредиту – до 25 років;

- пільговий період – до 6 років;

- індивідуальна сума кредиту – від 5 млн. євро;

- відсоткова ставка – орієнтовно 3% річних:

- державна гарантія.

Для прийняття участі у відборі на кредитування ЄІБ необхідно заповнити заявку зацікавленості. З метою збільшення шансів на позитивний розгляд заявки зацікавленості фахівцями банку до заявки може додаватися “банківське ТЕО” (бізнес-план) проекту.

Звертаємо вашу увагу на те, що, в рамках співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, проектні пропозиції готуються згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 № 541 “Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій” та від 26.11.2008 № 1027 “Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями”.

За детальнішою інформацією щодо участі у даному та інших проектах і програмах міжнародних фінансових організацій можна звертатися у Мінрегіон за тел. (044) 207-18-17 та у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (0352) 43 60 63.»Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації