Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/07022020.jpg 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

        

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

ГАРЯЧІ НОВИНИ

29.05.2020 | 10:22

 

Станом на 29 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1145 випадках діагноз лабораторно підтверджений (1066 випадків - дорослі, 79 випадків - діти), з них 26 летальних. Видужало 884 особи.

За попередню добу:
видужало 60 осіб, в тому числі 6 медиків
проведено 649 досліджень
підтверджено вперше 14 випадків зараження вірусом COVID-19

more...

ОГОЛОШЕННЯ!!!

14.05.2020 | 11:20

 05.06.2020 року о 10:00  год.у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м.Тернопіль (контактний телефон (0352) 43-59-30), буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки :

- земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності на території Чистилівської сільської ради Тернопільського району за межами населеного пункту площею 0,5201 га (кадастровий номер 6125289700:01:001:0243) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

Експертам, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Тернопільської районної державної адміністрації,у термін до 02.06.2020 року наступні документи:

· заяву;

· копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

· копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

· копію завірену належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

· матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

· пропозиції учасника конкурсу щодо вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

more...

На Тернопільщині запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи

04.04.2020 | 14:14

 В області запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи на період карантину.

Зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів починаючи з 13.00 4 квітня 2020 року.

Детальний перелік заходів у документі:

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

29.05.2020 | 09:52

 28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник Голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

more...

Затверджено перспективні плани 24 областей України

28.05.2020 | 13:46

 27 травня Кабінет Міністрів України затвердив з доопрацюванням перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

Проекти розпоряджень розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та у відповідності до критеріїв Методики формування спроможних територіальних громад.

Так, у Запорізькій області передбачено 67 спроможних територіальних громад, у Львівській – 73, в Одеській – 92. Плани охоплюють 100% територій областей.

more...

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

28.05.2020 | 13:43

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

more...

Участь в колегії ОДА

27.05.2020 | 13:34

 27 травня перший заступник голови Володимир Осядач, заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, керівники окремих структурних підрозділів  райдержадміністрації , голови ОТГ взяли участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації. У зв`язку з карантинними обмеженнями, з метою дотримання відповідних санітарних вимог та протиепідемічних заходів засідання відбулося в режимі відеозв’язку.

В ході колегії обговорювалось питання щодо стану соціально-економічного розвитку області у січні-квітні 2020 року. Також підбито підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 року та визначено основні завдання з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

more...

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину

26.05.2020 | 15:45

 26 травня у великому залі районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної освіти. Перед присутніми виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Цаль, головний лікар з медичного обслуговування населення Богдана Корчинська, головна медсестра центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Куцинда.

В ході наради обговорено питання щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти Тернопільського району на період карантину,введеного у зв’язку з поширенням короновірусу Covid-19 .

more...

Пряма телефонна лінія в дії

26.05.2020 | 14:47

 Для того, щоб громадяни могли своєчасно отримати роз’яснення щодо пенсійного забезпечення спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для мешканців Бережанського, Зборівського і Монастириського районів та міста Тернополя.

Протягом однієї години спеціалісти Фонду консультували додзвонювачів щодо результатів проведення індексації пенсії, переваг отримання пенсійних виплат через установи банків, а також умов призначення різних видів пенсій та необхідних документів для їх оформлення. 

more...

Умови виходу на дострокову пенсію за віком матері, яка виховує дитину-інваліда

26.05.2020 | 14:04

Статтею 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі –Закон)  передбачено, що матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку мають право на призначення дострокової пенсії за віком  після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу. При цьому, до числа осіб з інвалідністю з дитинства належать також діти з інвалідністю віком до 16 років.

more...

На час карантину Уряд запроваджує державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення

22.05.2020 | 15:00

 Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулюванняцін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Держпродспоживслужбою підготовлено відповіді на найбільш поширені запитання від суб’єктів господарювання і громадян щодо процедури декларування цін.

more...

Триває будівництво «Водної арени «Тернопіль», де незабаром проведуть чемпіонат світу

22.05.2020 | 09:00

 Невдовзі Тернопіль стане ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів.

Змагання відбудуться протягом 18-20 вересня у Центрі веслування та водних видів спорту «Водна арена».

«Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників з різних країн світу. Попередньо свою участь погодили представники команд з Канади, Німеччини, Чехії, Польщі та Великої Британії.

Змагатимуться спортсмени на дистанції 200 та 500 метрів.

more...

В обласному лабораторному центрі відкрили реконструйований корпус

21.05.2020 | 15:35

 Реконструйований корпус вірусологічної лабораторії  ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» відкрили 20 травня. Вже 21 травня тут зможуть працювати вірусологи.

Приміщення лабораторії залишалося недобудованим протягом 11 років. І загострення ситуації з COVID-19 в Тернопільській області стало поштовхом до відновлення робіт.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації