Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

          

До уваги підприємців району:відбудеться безкоштовний практичний семінар для підприємців, які здійснюють або планують здійснювати експортну діяльність

29.11.2018 | 09:57

 На виконання обласної програми міжнародного співробітництва Тернопільської області на 2018-2020 роки (зі змінами), затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 22 грудня 2017 року № 894 та з метою підтримки розвитку регіонального експорту товарів 6 грудня 2018 року
в приміщенні обласної державної адміністрації, за адресою м. Тернопіль,
вул. М.Грушевського, 8, каб. 825 відбудеться безкоштовний практичний семінар для підприємців, які здійснюють або планують здійснювати експортну діяльність. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/events/2438210869538747/ або за тел. 0352 52 08 65, реєстрація учасників https://goo.gl/forms/ihmjvDQtZpo4F2a43.

more...

Молодь Тернопільщини запрошують на стажування в ТОДА

23.10.2018 | 16:38

Програма навчання та стажування у Тернопільській обласній державній адміністрації — це сучасний проект, який дасть молоді не лише можливість реалізувати свою кар'єру, а й долучитися до державотворчих процесів країни.

Учасники програми отримають курс навчання від керівництва адміністрації та профільних керівників управлінь та ряд семінарів від успішних підприємців, науковців, діячів по профільних питаннях управлінь, виконуватимуть завдання відповідно до своєї професійної компетенції та напрямків діяльності управління стажування. Крім того, стануть безпосередніми учасниками державотворчих процесів, поглиблять знання з окремих дисциплін, пов’язаних з роботою у сфері державної служби, набудуть професійних знань, умінь та навичок, а також матимуть змогу закласти фундамент для розвитку своєї кар’єри.

more...

Оголошується конкурс творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді”

02.10.2018 | 08:22

З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді, Міністерством юстиції України оголошується конкурс творчих робіт “Портрет виконавця очима сучасної молоді”.

more...

Неприбуткові організації з Тернопільщини запрошують до участі у конкурсному проекті транскордонного співробітництва

02.08.2018 | 11:55

1 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом та в рамках Європейського інструменту сусідства, оголошує конкурс проектів за тематичною ціллю – спадщина.

Серед пріоритетів – популяризація місцевої культури та історії; популяризація та збереження природної спадщини.

Конкурс відкрито для мікро-проектів, які реалізовуватимуться у регіонах, що входять до території програми та спрямовані передусім на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

more...

До уваги жителів району!

11.07.2018 | 11:24
Графік виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об'єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району на ІУ квартал 2018 року: more...

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

13.12.2018 | 16:08

13 грудняголова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь у засіданні постійних комісій районної ради з питань підготовки до чергової сесії районної ради.

         В результаті роботи членами постійних комісій були обговорено нові та внесено зміни у вже розглянуті проекти рішень. Рекомендовано винести відповідні питання на розгляд двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 14 грудня  2018 року о 10:00 годині.

more...

Участь у першому обласному форумі сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна!».

13.12.2018 | 12:31

 12 грудня в ТРЦ «Подоляни» відбувся перший обласний форум сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна!». Від Тернопільського району у форумі взяли участь заступник  голови районної державної адміністрації Андрій Колісник, начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Ганна Галич, т.в.о. директора Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Едуард Грішин, директор НВК «Мишковицька                ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»  Андрій Чернець, – практичний психолог НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» Галина Бичковська.

more...

До уваги любителів ВОЛЕЙБОЛУ!!!

12.12.2018 | 09:52

16 грудня 2018 року в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Великі Гаї відбудеться Кубок з волейболу на призи радіомовної компанії «Джерело» серед чоловічих команд. Тернопільська районна державна адміністрація, радіомовна компанія «Джерело» запрошують усіх бажаючих взяти участь у змаганнях та підтримати волейболістів сіл, селищ району під час змагань.

Початок змагань о 9:30 год.

Довідки за телефоном 097 720 0841.

 

more...

Участь у відео-нараді

11.12.2018 | 11:44

 11 листопада заступники голови районної державної адміністраціїВолодимир Осядач та Андрій Колісник, голова районної ради Андрій Галайко, голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман, окремі керівники структурних підрозділів РДА та установ району взяли участь у відео-нараді, що відбувалася під керівництвом голови облдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянули та обговорили питання: про стан використання кошів субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами; про впровадження в області Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення; про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

more...

Організовано доставку адресної натуральної допомоги підопічним за місцем проживання

07.12.2018 | 15:35

            Відділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району до  Міжнародного дня людей з інвалідністю організовано доставку адресної натуральної допомоги (засобів особистої гігієни) підопічним за місцем проживання.

     

              

 

more...

Про забезпечення ліками інвалідів говорили під час відео-наради

07.12.2018 | 11:34

7 грудня заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісниквзяв участь в черговій відео-нараді, яку провела з керівниками району заступник голови ОДА Світлана Безпоповцева. Під час наради обговорювали питання про забезпечення лікарськими засобами осіб з інвалідністю, які нездатні самі пересуватися, в рамках реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

В обговоренні вищезазначеного питання взяли участь, начальник управління соціального захисту населення Сергій Мандзюк, заступник директора (головного лікаря) комунального некомерційного     підприємства       Тернопільської районної ради «Тернопільська центральна   районна лікарня»  Ігор Войтович, директор районногоцентру соціальнихслужб для сім’ї, дітей та молоді Едуард Грішин.

 

 

more...

Говорили про експлуатаційне утримання доріг області

07.12.2018 | 11:33

 7 грудня відбулася чергова он-лайн нарада, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак. Обговорювалось питання експлуатаційного утримання доріг області.

В обговоренні  вищезазначеного питання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач та в.о. начальника відділу розвитку інфраструктури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Богдан Андрушків.

more...

Змінено формуляр звернення до Європейського суду з прав людини

06.12.2018 | 15:41

 Європейський суд з прав людини (далі – Суд) оприлюднив новий формуляр заяви зі змінами, які стосуються електронного спілкування між представником і Судом (використання системи eComms).

eComms – це інструмент, який дозволяє представникам заявників спілкуватися з Судом електронними засобами. Цей спосіб надсилання та отримання документів в електронному вигляді може бути запроваджений за ініціативою Суду лише на процедурному етапі комунікації, тобто, коли про заяву було повідомлено уряду-відповідачу та коли необхідно надати свої зауваження.

 

 

more...

Зустріч людей з особливими потребами у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району

06.12.2018 | 11:47

В позитивній атмосфері відбулася зустріч людей з особливими потребами у відділенні денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району.  Міжнародний день людей з інвалідністю покликаний звернути увагу суспільства і замислитись над непростою долею людей з особливими потребами. Іноді це складно, адже люди з інвалідністю потребують особливої уваги. Вони хочуть відчувати себе звичайними людьми, як і всі ми, можуть бути життєрадісними, незважаючи на всі свої проблеми. Присутні спілкувались, пригощалися запашним чаєм та солодощами. Психолог терцентру Мороз М.І. провела арттерапевтичне заняття про власну цінність і значущість.

     

               

more...

НЕЗАБАРОМ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

06.12.2018 | 11:41

10 грудня в Україні стартує Всеукраїнський тиждень права - масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Дане свято засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини. У 2018 році відзначається 70-та річниця Загальної декларації прав людини.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації