Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

          

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!

22.01.2019 | 08:53

 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

Під час прийому громадянам буде надано консультації та кваліфіковану правову допомогу з питань оформлення спадкових прав, посвідчення заповітів, договорів та інше.

Наказ “Про роботу “виїзних громадських приймалень” протягом І кварталу 2019 року”.

 

more...

До уваги жителів району!

02.01.2019 | 09:26

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І квартал 2019 року

more...

01.01.2019 | 00:00
  more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася зустріч голови РДА з активом громади села Великий Глибочок

22.02.2019 | 16:24

  В Тернопільському районі керівництво райдержадміністрації продовжує зустрічатися з активами громад населених пунктів з метою визначення пріоритетних напрямків розвитку окремих територій та району в цілому.

22 лютого голова райдержадміністрації Олександр Похилий провів зустріч з активом громади села Великий Глибочок.

Нагадаємо, такі зустрічі згідно графіка проходять в усіх населених пунктах району, метою яких є збір пропозицій для розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Тернопільського району на 2019-2021 роки.

more...

Голова райдержадміністрації Олександр Похилий зустрівся з активом села Біла

22.02.2019 | 14:20

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/176492/img_20190221_151708.jpg 21 лютого голова райдержадміністрації Олександр Похилий зустрівся з активом  села Біла.

Під час зустрічі керівник району розповів учасникам заходу про державну стратегію регіонального розвитку, як реального шляху створення умов та стимул розвитку населених пунктів у 2015-2018 роках. За супроводом відеоролика присутнім було доведено, чого вдалось досягнути в районі за останні 3 роки за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету, місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

more...

Чемпіонат Тернопільського району з волейболу

22.02.2019 | 14:01
 Відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до жеребкування проведеного 21 лютого перші ігри чемпіонату Тернопільського району з волейболу пройдуть 24 лютого 2019 року у с.Лозова Байковецької об’єднаної територіальної громади. more...

До Міжнародного дня рідної мови

22.02.2019 | 13:56

    До Міжнародного дня рідної мови відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району з людьми поважного віку було проведено захід-зустріч «Яке прекрасне рідне слово». Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує досвід та традиції попередніх поколінь і дозволяє передавати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, духовний скарб нації. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. З цікавістю та захопленням  присутні сприйняли  представлену мовну гру на основі народних пісень, приказок та місцевих діалектів. Психолог терцентру обговорила з підопічними вплив слова на самопочуття і здоров’я, настрій людини. В ході заходу не могли не згадати події Революції Гідності та вшанувати хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні. На завершення  зустрічі підопічні мали  змогу відвідати «Банк речей» територіального центру та отримати для себе корисні речі.

          

 

      

           

more...

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду запрошує на День відкритих дверей

21.02.2019 | 15:52

 Об’єднане управління запрошує громадян, застрахованих осіб, страхувальників та пенсіонерів на День відкритих дверей, який відбудеться 22 лютого з 10.00 до 12.00 за адресою: вул.М.Кривоноса, 10 (відділ обслуговування громадян).

Тема заходу  – «Легальна зайнятість». Під час заходу фахівці Фонду надаватимуть роз’яснення щодо переваг легального працевлаштування, використання ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, а також про виплату субсидій та про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

more...

Голова райдержадміністрації здійснив робочий виїзд у дошкільний навчальний заклад дитячий ясла – садок селища Великі Бірки

21.02.2019 | 14:00

 20 лютого голова райдержадміністрації Олександр Похилий здійснив робочий виїзд у дошкільний навчальний заклад дитячий ясла – садок селища Великі Бірки 

В ході зустрічі очільник району обговорив з селищним головою та працівниками закладу питання капітального ремонту м”якої покрівлі даху.

more...

Субсидії готівкою

20.02.2019 | 12:33

 Вже у березні частина тих, хто отримує субсидії, розраховуватимуться за комунальні послуги готівкою. Рішення про це уряд ухвалив 6 лютого 2019 року постановою № 62, якою внесено зміни до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848. Дане Положення передбачає  два види надання  житлової субсидії, а саме зміни:

more...

Питання справедливої сатисфакції у міждержавній справі «Грузія проти Росії»

20.02.2019 | 12:23

У 2014 році Велика Палата Європейського суду з прав людини (далі – Суду) у справі «Грузія проти Росії» (заява № 13255/07) постановила, що Росією порушено низку положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод скоєних стосовно громадян Грузії. Однак питання справедливої сатисфакції для отримання компенсації за порушення Конвенції врегульоване рішенням від 31.01.2019 року.

more...

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

20.02.2019 | 12:08

 19 лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Похилого відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь члени колегії райдержадміністрації, сільські, селищні голови, начальники військово-облікового столу, сільських, селищних рад, керівники  відділів, управлінь райдержадміністрації,  районної ради, представники районної газети „Подільське слово” та радіомовної компанії „Джерело”.  

more...

Працівники Тернопільської РДА вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

19.02.2019 | 12:47

19 лютого біля меморіальної дошки героям "Небесної сотні" - "Герої не вмирають" відбувся віче – реквієм до п’ятих роковин трагічних подій  на Майдані: «У їхніх серцях жила Україна» за участю працівників районної державної адміністрації, районної ради, громадськості району.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації