Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

          

Молодь Тернопільщини запрошують на Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М»

11.04.2018 | 14:12

Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України і Українська Академія Лідерства, відбудеться впродовж 2-4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

more...

26.03.2018 | 11:48
more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

ОГОЛОШЕННЯ щодо формування нового складу Громадської ради при Тернопільській райдержадміністрації

12.02.2018 | 09:20

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11162/1111.jpgТернопільська районна державна адміністрація оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства.

Ініціативна група впродовж 30 календарних днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надавати до відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апаратуТернопільської райдержадміністрації в  паперовому вигляді до 12 квітня 2018 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Тернопіль, майд. Перемоги,1  з 8.00 до 17.00 год.

Телефон для довідок:  (0352) 43-60-84 , електронна пошта -  ter.rda.org@gmail.com 

more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулися наради з питань децентралізації

20.04.2018 | 15:34

 Сьогодні, 20 квітня,  голова районної державної адміністрації Олександр Похилий за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Осядача та Андрія Колісника, сільських, селищних голів провів наради з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад Тернопільського району.

more...

Стартує черговий чемпіонат району з футболу

20.04.2018 | 14:47

Цієї неділі, 22 квітня, стартує черговий чемпіонат району з футболу. Змагання будуть проводитися, як завжди, в трьох лігах.

В першому турі зустрічаються:

more...

Голова Тернопільської РДА Олександр Похилий та керівник апарату РДА Олеся Гоцманова підписали декларацію із своїм сімейним лікарем

20.04.2018 | 11:42

Триває підписна кампанія із сімейними лікарями, адже з 1 липня галузь охорони здоров’я буде фінансуватися за новою системою. Водночас, медична реформа, яка стартувала з початку року, передбачає екстериторіальність надання медичних послуг. 20 квітня декларацію із лікарем загальної практики сімейної медицини, завідувачем Тернопільської АЗПСМ Тернопільського районного територіального медичного об'єднання Галиною Боднар підписали голова Тернопільської РДА Олександр Похилий та керівник апарату РДА Олеся Гоцманова.

 

more...

Проведення в районі акції з озеленення «Майбутнє лісу у твоїх руках»

20.04.2018 | 09:16

 Протягом місяця з 21 березня до 21 квітня в області триває масштабна акція з озеленення «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Сьогодні, 19 квітня, до акції долучилися керівництво та працівники Тернопільської районної державної адміністраці, працівники «MOST-Україна» с. Баківці та Микулинецького лісництва ДП «Тернопільське лісове господарство» .

За словами голови РДА Олександра Похилого, акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» має на меті підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну. Акція покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

more...

Відбулася чергова нарада щодо активізації процесу добровільного об’єднання територіальних громад у районі

19.04.2018 | 15:51

 19 квітня головарайдержадміністрації Олександр Похилий провів чергову нараду з сільськими головами  щодо активізації процесу добровільного об’єднання територіальних громад у районі.

Обговорено актуальні питання фінансового забезпечення, медичного обслуговування, функціонування мережі закладів освіти та культури після утворення територіальних громад.

more...

Олександр Похилий взяв участь в урочистих заходах, присвячених 16-ій річниці з Дня створення ВСП

19.04.2018 | 15:32

 19 квітня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь в урочистих заходах, присвячених 16-ій річниці з Дня створення Військової служби правопорядку.
Так співпало, що саме сьогодні, 19 квітня 2018 року, поряд із відзначенням 16-ої річниці з дня створення ВСП буде проводитися відправка чергової ротації особового складу у військову комендатуру м.Попасна. У зону проведення антитерористичної операції відправляється близько 20 військовослужбовців Тернопільськогозонального відділу Військової служби правопорядку. Для всіх військовослужбовців це далеко не перша ротація, тому вони цілком ознайомлені з майбутніми завданнями служби в АТО. 

more...

Кошти, які будуть зібрані під час благодійної акції «Серце до серця», перерахують на медичне обладнання дітям із вадами слуху.

19.04.2018 | 14:56

В районі проходить ХІIІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». 
Цьогоріч дана акція проходить під гаслом «Почуй світ!». Голова Тернопільської РДА Олександр Похилий підтримує дану ініціативу та долучився до благодійної акції, продемонструвавши приклад милосердя та доброти.

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:14

 Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

Відбудеться календарна гра 1 ТУРУ Чемпіонату Тернопільської області з футболу

19.04.2018 | 12:07

 На стадіоні смт Велика Березовиця 22 квітня 2018 року о 16:00 відбудеться календарна гра 1 ТУРУ Чемпіонату Тернопільської області з футболу

ДСО-Поділля (Тернопільький район) – ФК Зборів

Календар матчів:

more...

Зустріч з безробітними в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

19.04.2018 | 12:00

 З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду систематично беруть участь в інформаційних семінарах на тему: «Легальна зайнятість» в Тернопільському міськрайонному  центрі зайнятості.

Представники Фонду розповіли присутнім про негативні наслідки заробітної плати «в конверті» та її вплив на розмір пенсії. А також зазначили, що у зв’язку зі змінами в законодавстві з 1 січня 2018 року відсутність сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та страхового стажу в розмірі 25 років позбавляє громадян права на пенсію в 60 років.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації