Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    

                           

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

24.05.2017 | 10:28

 26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

more...

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

03.05.2017 | 12:42
more...

Подяка

28.04.2017 | 10:55

Колектив працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району спільно з підопічними висловлюють щиру подяку спонсорам та благодійникам, головам сільських та селищних рад, об»єднаних територіальних громад, які в найкращих традиціях українського народу готові допомогти тим, хто цього найбільше потребує. До благодійної  акції «Великодній кошик» активно долучилися:

 

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

26.04.2017 | 10:38

01 січня  2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

       Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі-Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

 

 

 

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

11.04.2017 | 16:58

            01 січня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні, який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру  неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

03.04.2017 | 15:53

 До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

more...

До уваги суб’єктів господарювання

06.03.2017 | 16:49

Програма Агенства США з міжнародного розвитку Лідерство в економічному врядуванні” запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії„ з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

Програма складається з шести одноденних безкоштовних тренінгів, які відбуватимуться в м. Тернополі один раз на місяць.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Свято Останнього дзвоника

26.05.2017 | 16:05

 26 травня голова облдержадміністрації Степан Барна, голова райдержадміністрації Олександр Похилий та голова районної ради Андрій Галайко взяли участь у святі Останнього дзвоника в Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.Стецька. Керівники області та району  привітали педагогів, школярів, батьків та гостей з успішним закінченням навчального року.

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Олександра Похилого з нагоди Свята останнього дзвоника

26.05.2017 | 11:42

З успішним завершенням  навчального року вітаю педагогів, батьків, усіх учасників навчально-виховного процесу — велику шкільну родину Тернопільського району. Змістовних канікул, гарного відпочинку, успішного поступу. Нехай кожним із вас Україна гордиться!

more...

Другий день Форуму «Тернопільщина INVEST-2017»

25.05.2017 | 16:53

 

Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень.

Сьогоднішній, другий, день Форуму присвячено обміну успішними практиками, методиками та інструментами як для залучення інвестицій, так і для ведення бізнесу. З доповідями виступили провідні експерти-практики, аналітики, успішні підприємці, представники консалтингових компаній, банківських установ, міжнародних інституцій.

more...

Щодо перерахунку з 1 травня 2017 року під час «прямої телефонної гаряча лінія»

25.05.2017 | 12:10

 24 травня начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух розповіла під час «гарячої» телефонної лінії  про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року, а саме про підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян з 1 травня 2017 року з 1247 до 1312 грн., та звернула особливу увагу, що перерахунку не підлягала пенсія пенсіонерів, які працюють та наголосила, що перерахунок проведений автоматично і не потребував особистого звернення пенсіонера до органів Пенсійного фонду України.

more...

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2017» триває

25.05.2017 | 11:56

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/136765/3.jpgГолова районної державної адміністрації Олесандр Похилий   бере участь у пленарному засіданні Міжнародного інвестиційного Форуму «Тернопільщина-Invest 2017», який проходить у ТРЦ «Подоляни» у м. Тернопіль.

В рамках другого дня Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщина підписала ряд документів про співробітництво з іноземними партнерами.

more...

Спільний семінар в Тернопільського міськрайонному центрі зайнятості

25.05.2017 | 10:48

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/136753/3.jpg 24 травня начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух взяла участь у спільному семінарі у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

На семінарі були розглянуті такі питання, як забезпечення трудових прав працівників та легалізація заробітної плати, зарахування періоду трудової діяльності до страхового стажу відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

more...

Стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017»

24.05.2017 | 16:47

 У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме подія три дні – з 24 по 26 травня.

more...

Олександр Похилий взяв участь в засіданні сесії районної ради

24.05.2017 | 15:14

 24 травня  голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь в засіданні другогопленарного засідання одинадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання

more...

Пенсійний фонд наближує послуги до людей

23.05.2017 | 14:29

Тернопільське об’єднане управління Тернопільської області має напрацювання із двома громадами, щодо надання послуг за місцем проживання громадян на віддаленому робочому місці, а саме Великогаївською об’єднаною територіальною громадою та Байковецькою об’єднаною територіальною громадою, де зосереджується 22,3 % пенсіонерів Тернопільського району.

more...

Відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради

23.05.2017 | 11:12

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/136555/4.jpg 23 травня відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради

     В роботі комісій
взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Похилий, заступники голови райдержадміністрації Володимир Осядач та Андрій Колісник,  голова районної ради Андрій Галайко, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації та районної ради.

  Депутати обговорили проекти рішень та узгодили порядок денний другого пленарного засідання одинадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Оголошення

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

Про внесення змін до переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тернопільської районноїдержавної адміністрації