Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 15:41

Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

22.09.2017 | 10:32

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід при підготовці до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

Як пояснив С.Савчук, кожний інструмент з енергоефективності, запропонований державою, - це інвестиція у сталий розвиток місцевих громад.

more...

Проведена пряма телефонна «гаряча лінія» першого заступника начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області

22.09.2017 | 10:28

З метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району 21 вересня  2017 року з 11-00 до 13-00 год. першим заступником начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніною Якимівною Банзерук проведена «пряма телефонна гаряча лінія».

Під час телефонного спілкування керівник надала роз’яснення щодо пенсійного забезпечення різних категорій громадян, поінформувала проосновні положення проекту пенсійної реформи.

more...

Відбулася нарада з керівниками сільгосппідприємтсв.

21.09.2017 | 11:50

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач провів робочу нараду з керівниками сільгосппідприємств, які вирощують цукрові буряки. В ході наради обговорено питання щодо підготовки підприємств до збирання цукрових буряків, укладання договорів з цукровими заводами області на вивезення сировини. До відома сільгоспвиробників доведено, що на території області працюватиме 4 цукрових заводи, а саме: Чортківський, Збаразький, Козівський, Хоростківський. Потужність  заводів становить 2,5 млн.тонн цукрових буряків. 

more...

День Пенсійного фонду

20.09.2017 | 15:24

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели «День Пенсійного фонду» у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Захід відбувся з метою ознайомлення тимчасово безробітних громадян з електронною послугою – ВЕБ-порталом Пенсійного фонду України. Про ВЕБ-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та зручність його використання розповіла присутнім перший заступник начальника об’єднаного управління Ніна Банзерук.

more...

Закон по землі потрібно приймати без зволікань, - голови громад (інфографіка)

20.09.2017 | 15:11

Уряд направив на розгляд Парламенту законопроект, який розширює повноваження об’єднаних територіальних громад в сфері земельних відносин. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад» зареєстровано 18 вересня під номером 7118. Питання передачі земель за межами населених пунктів у розпорядження громад передбачено концептуальними документами реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

more...

Делегація з Тернопільщини взяла участь в Українсько-Китайському бізнес-форумі (фото)

20.09.2017 | 14:27

19 вересня у Києві відбувся Українсько-Китайський бізнес-форум. Організатори заходу – Китайська Торгова Асоціація та Польсько-Китайська Інвестиційна Палата. Тернопільщину на бізнес-форумі представили заступник голови – керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий та підприємці краю.

Основна мета заходу – встановлення бізнес-зв’язків між представниками українських та китайських ділових кіл. 

more...

Соціальні стандарти зростатимуть швидше за інфляцію - Володимир Гройсман

20.09.2017 | 09:53

Розвиток людського капіталу залишається найголовнішим пріоритетом уряду. Проектом бюджету на наступний рік передбачено чергове зростання мінімальної заробітної плати – до 3723 грн ( цього року МЗП становить 3200 грн) або на 16,3%. Таке підвищення відповідає динаміці розвитку економіки і сприятиме подальшому виведенню зарплат із тіні, що посилить соціальний захист працюючих українців.

Прожитковий мінімум зростатиме таким чином: з 1 січня 2018 року – 1 700 гривень, з 1 липня – 1 777 гривень, з 1 грудня – 1 853 гривні. Поступово збільшуватимуться у наступному році і мінімальні пенсії. З 1 липня вони виростуть до 1 435 гривень, з 1 грудня – до 1 497 гривень (зараз мінімальна пенсія складає 1373 грн). Тобто за рік мінімальна пенсія збільшиться на 9%.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участі в Міжнародному конкурсі наукових і творчих робіт про Голодомор

19.09.2017 | 16:14

Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури».

more...

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн. грн.

19.09.2017 | 16:03

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн. грн., дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду. «Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення. І ми очікуємо на якнайшвидше прийняття документа»,  - сказав Володимир Гройсман.

Із презентацію, з якою Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив на засіданні Уряду можна ознайомитися за посиланням:      http://www.kmu.gov.ua/document/250273446/Budget_2018.pdf 

more...

Ближче до людей – принцип роботи Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

19.09.2017 | 10:47

Одним із основних завдань Пенсійного фонду України є покращення обслуговування громадян, в тому числі наближення усіх послуг до місця проживання людей. Саме тому між Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області та Великогаївською і Байковецькою об’єднаними територіальними громадами проводиться тісна співпраця, в рамках якої створено віддалені робочі місця де надаються послуги. 15 вересня у селі Скоморохи, що належить Великогаївській ОТГ, виїзний прийом провела начальник об’єднаного управління Тетяна Глух та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Ірина Лебідь.

 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації