Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

   

       

ОГОЛОШЕННЯ!!!

27.03.2020 | 16:38

 Тернопільська районна державна адміністрація інформує, що з метою виконання протиепідемічних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2 на території Тернопільського району, силами і засобами  Тернопільського районного відділу Управління ДСНС в Тернопільській області, 28 березня 2020 року буде проведено дезинфекцію місць масового скупчення громадян та інших визначених місцьв населених пунктах району за наступним графіком:

смт Велика Березовиця  -   з 09.00 до 10.30

с. Острів                             -   з 10.30 до 11.30

с. Буцнів                             -   з 11.30 до 12.30

с. Мишковичі                    -   з 12.30 до 13.30

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Як проводиться перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

27.03.2020 | 16:51

     Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які після призначення (перерахунку) пенсій продовжують працювати, встановлено частиною четвертою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

         

more...

Засідання оперативного штабу з організації профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території райо

27.03.2020 | 14:12

 27 березня перший заступник голови Тернопільської районної державної адміністрації Володимир Осядач провів засідання оперативного штабу з організації профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та  поширенню коронавірусної інфекції на території Тернопільського району. На засіданні розглянуте питанняпро вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Тернопільського району. Визначні конкретні завдання посадовим особам та службам району.

 

more...

Уряд розширив програму надання житлових субсидій

26.03.2020 | 14:20

 Громадянам, які були звільнені з роботи в період обмежувальних заходів, буде призначена житлова субсидія. Таке рішення прийнято 25 березня на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд розуміє відповідальність та робить все, щоб обмежувальні заходи якнайменше вдарили по гаманцях громадян та економіці України. Ми, зокрема, забезпечили всі умови для зменшення ціни на газ, прийнявши рішення про зменшення оптової ціни на газ на 14%. Очікуємо відповідні рішення на місцях. Сьогодні ми збільшуємо субсидії на оплату комунальних послуг та спрощуємо порядок надання. В середньому збільшення субсидій для українських родин складатиме орієнтовно 300 грн», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль і додав, що механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

25.03.2020 | 16:33

У п’ятницю, 27 березня 2020 року, з 10 до 11 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільського району працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

 

Телефон «прямої лінії»:

Тернопільський район: (0352) 53 51 54

 

 

Головне управління
Пенсійного фонду України
в Тернопільській області

 

more...

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

25.03.2020 | 16:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/193716/uslugi_5c00eaa0c58d3.jpg Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області наголошує, що в Пенсійному фонді України діє сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Вебпорталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

more...

На Тернопільщині зафіксовано летальний випадок від коронавірусної інфекції

25.03.2020 | 16:00

 У Тернопільській області підтверджено випадок смерті від COVID-19. В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер 68-річний мешканець села Ковалівка Монастириського району.

Про це розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш під час брифінгу. Очільник краю висловив співчуття рідним та близьким померлого.

more...

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

25.03.2020 | 15:55

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

more...

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

24.03.2020 | 08:37

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

more...

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у випадку підозри на COVID-19 тільки лікарі визначених закладів охорони здоров’я

23.03.2020 | 11:49

У випадку, якщо у вас є ознаки гострого респіраторного захворювання  – телефонуйте до свого сімейного лікаря.  Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ будуть проводити тест на COVID-19.

Наголошуємо, що експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров'я для «санітарного сортування», тобто медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус. Це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі. Якщо тест на грип позитивний, лікарі вживають відповідних заходів. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи.

МОЗ України

more...

Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

23.03.2020 | 11:46

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації