Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/07022020.jpg 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

        

ГАРЯЧІ НОВИНИ

25.05.2020 | 10:22

 

Станом на 25 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1121 випадку діагноз лабораторно підтверджений (1045 випадків - дорослі, 76 випадків - діти), з них 24 летальних. Видужало 791 особа.


За попередню добу:
️видужало 13 осіб, в тому числі 3 медика
️проведено 148 досліджень
️підтверджено вперше 6 випадків зараження вірусом COVID-19


more...

ОГОЛОШЕННЯ!!!

14.05.2020 | 11:20

 05.06.2020 року о 10:00  год.у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м.Тернопіль (контактний телефон (0352) 43-59-30), буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки :

- земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності на території Чистилівської сільської ради Тернопільського району за межами населеного пункту площею 0,5201 га (кадастровий номер 6125289700:01:001:0243) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

Експертам, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Тернопільської районної державної адміністрації,у термін до 02.06.2020 року наступні документи:

· заяву;

· копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

· копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

· копію завірену належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

· матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

· пропозиції учасника конкурсу щодо вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

more...

На Тернопільщині запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи

04.04.2020 | 14:14

 В області запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи на період карантину.

Зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів починаючи з 13.00 4 квітня 2020 року.

Детальний перелік заходів у документі:

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На час карантину Уряд запроваджує державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення

22.05.2020 | 15:00

 Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулюванняцін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Держпродспоживслужбою підготовлено відповіді на найбільш поширені запитання від суб’єктів господарювання і громадян щодо процедури декларування цін.

more...

Триває будівництво «Водної арени «Тернопіль», де незабаром проведуть чемпіонат світу

22.05.2020 | 09:00

 Невдовзі Тернопіль стане ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів.

Змагання відбудуться протягом 18-20 вересня у Центрі веслування та водних видів спорту «Водна арена».

«Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників з різних країн світу. Попередньо свою участь погодили представники команд з Канади, Німеччини, Чехії, Польщі та Великої Британії.

Змагатимуться спортсмени на дистанції 200 та 500 метрів.

more...

В обласному лабораторному центрі відкрили реконструйований корпус

21.05.2020 | 15:35

 Реконструйований корпус вірусологічної лабораторії  ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» відкрили 20 травня. Вже 21 травня тут зможуть працювати вірусологи.

Приміщення лабораторії залишалося недобудованим протягом 11 років. І загострення ситуації з COVID-19 в Тернопільській області стало поштовхом до відновлення робіт.

more...

Всесвітнійдень вишиванки - день чистої української краси

21.05.2020 | 14:57

 Вишиванко моя, вишиванко,
Смерекова вишнева жага,
Ти далеких Карпат полонянка,
Ти Дніпра мов хвиля жива;
Я по світу іду в вишиванці
Аж дивуються ген журавлі,
Хай встрічають в веселій багрянці.
Україна іде по землі.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.

more...

Відбулось засідання тридцять шостої сесії районної ради

20.05.2020 | 17:26

20 травня в сесійній залі Тернопільської районної ради відбулася чергова тридцять шоста сесія районної ради сьомого скликання. Засідання проводив голова районної ради Андрій Галайко. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

    У ході пленарного засідання було розглянуті всі питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на засіданнях постійних комісій районної ради.

more...

Завдяки виплатам з часткового безробіття у м. Тернополі та Тернопільському районі буде збережено робочі місця для 679 працівників

20.05.2020 | 17:11

            Роботодавцям м.Тернополя та Тернопільського району служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. Її можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

            Станом на 18 травня 2020 року 147 роботодавців подали пакети відповідних документів, які перевірила та розглянула робоча група, що діє в Тернопільському обласному центрі зайнятості. Було прийнято 93 позитивних рішеня щодо виплати допомоги по частковому безробіттю. Після проходження всіх визначених законодавством процедур між центром зайнятості та роботодавцями підписано договори, у яких визначено порядок надходження коштів на рахунки роботодавців та виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

            Завдяки цьому будуть збережені робочі місця для 679 працівників.

            Уся інформація на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Роботодавцям» - https://is.gd/sCGoBM.

             

             

            Контактна інформація: вул. Текстильна, 1б  м.Тернопіль,  46002;

            тел. (0352) 52-71-35, (0352)52-44-47, (0352)23-51-46.

            E-mail: tern_tr@dcz.gov.ua   

            Web:www.ter.dcz.gov.ua

   Код  ЄДРПОУ  14029303

           

more...

Актуальне питання сьогодення - легалізація трудових відносин

20.05.2020 | 17:08

 Актуальними питаннями сьогодні для нашого суспільства є легалізація трудових відносин та боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». Адже багато найманих працівників деколи свідомо погоджуються отримувати неофіційну заробітну плату. Буває, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка відображена у звітності із ЄСВ. Про це особа може дізнатися згодом, наприклад коли їй буде потрібна довідка про доходи  для отримання допомоги по безробіттю чи для пред'явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

more...

Про індексацію пенсій з 01 травня 2020 року

20.05.2020 | 17:05

 Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» для забезпечення індексації пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області проведено перерахунки пенсій з 1травня 2020 року,шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески

more...

Уряд розглядає можливість разової безповоротної допомоги аграріям, — Володимир Стахів

20.05.2020 | 11:43

Через негоду Україна втрачає посіви. За оцінками Міністерства розвитку, економіки та сільського господарства, площі озимих агрокультур, загиблих через несприятливі погодні умови, становлять майже 386 тис. га.

В десятку областей, які постраждали найбільше, входить й Тернопільщина. Про масштаби втрат, а також урядову підтримку аграріїв в ефірі телеканалу «Суспільне : Тернопіль» розповів директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Стахів.

more...

В яких випадках і в якому розмірі фінансується надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності!

20.05.2020 | 11:31

 Фонд соціального страхування працює для соціальних потреб людей: опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, кожен з яких у разі хвороби або травми на виробництві має право на виплати за лікарняними листками. В області - це понад 200 тисяч застрахованих осіб.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації