Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

          

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!

22.01.2019 | 08:53

 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

Під час прийому громадянам буде надано консультації та кваліфіковану правову допомогу з питань оформлення спадкових прав, посвідчення заповітів, договорів та інше.

Наказ “Про роботу “виїзних громадських приймалень” протягом І кварталу 2019 року”.

 

more...

До уваги жителів району!

02.01.2019 | 09:26

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І квартал 2019 року

на ІІ квартал 2019 року

more...

01.01.2019 | 00:00
  more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду запрошує на День відкритих дверей

22.04.2019 | 15:17

Об’єднане управління запрошує громадян, застрахованих осіб, страхувальників та пенсіонерів на День відкритих дверей, який відбудеться 23 квітня з 10.00 до 12.00 за адресою: вул.М.Кривоноса, 10 (відділ обслуговування громадян).

Тема заходу  – «Електронні послуги Пенсійного фонду – СМС-інформування та Веб-портал». Під час заходу фахівці Фонду надаватимуть роз’яснення щодо переваг легального працевлаштування, використання ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, а також про виплату субсидій та перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

 

more...

До уваги платників ЄСВ

19.04.2019 | 12:09

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/179336/7Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві спливає 01.05.2019.

more...

Триває Всеукраїнська акція «Серце до серця»

19.04.2019 | 09:41

 Продовжується ХІV Всеукраїнська акція «Серце до серця», яка триває з 1по 30 квітня 2019 року. 18 квітня волонтери проводили збір коштів на придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні. Долучилися до акції голови Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий, Тернопільської районної ради Андрій Галайко, їх заступники та депутати Тернопільської районної ради.

Координатори акції щиро дякують усім хто підтримує добру справу.

more...

Олександр Похилий взяв участь у черговій сесії районної ради

19.04.2019 | 09:30

  18 квітня, в сесійній залі Тернопільської районної ради відбулася чергова двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання. Засідання проводив голова районної ради Андрій Галайко. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олександр Похилий, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники поліції та інших правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

       

more...

Порядок звернення суду України із судовим дорученням у адміністративній справі про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави

17.04.2019 | 09:40

Іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи, іноземні держави (їх органи та посадові особи) та міжнародні організації (далі - іноземні особи) мають право звертатися до судів України для захисту своїх прав, свобод чи інтересів. Іноземні особи мають процесуальні права та обов’язки нарівні з фізичними і юридичними особами України, крім випадків, передбачених Конституцією України та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

more...

День Пенсійного фонду у Байковецькій ОТГ

17.04.2019 | 09:32

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду у селі Байківці. Метою такої інформаційно-роз’яснювальної роботи для жителів Тернопільського району є надання консультацій щодо пенсійного забезпечення, зокрема щодо перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та про виплату житлової субсидії у готівковій формі.

more...

Андрій Колісник провів засідання організаційного комітету

16.04.2019 | 10:06

16 квітня заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісник провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення  творчого звіту-концерту художніх аматорських колективів району, присвяченого Дню Матері,   що відбудеться 10 травня в ПК«Березіль». В засіданні взяв участь голова районної ради Андрій Галайко.

В ході засідання члени оргкомітету внесли свої пропозиції щодо проведення звіту-концерту, бговорили проблемні питання, визначили відповідальних за організацію заходу.

 

more...

У Тернопільському районі триває щорічна акція “За чисте довкілля”.

15.04.2019 | 09:11

13 квітня керівництво та працівники апарату і окремих структурних підрозділів Тернопільської районної державної адміністрації спільно із вчителями та учнями НВК "Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії ім. С.Балея" здійснили прибирання сміття в урочищі "Казарми" на території Великобірківської селищної ради
Спільними зусиллями прибрано велику кількість залишків людської недбалості.
Своїм прикладом учасники акції
закликають усіх громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища, не смітити та прививати своїм дітям любов та повагу до природи.

Подібні акції триватимуть й надалі.

more...

Про проведення в області 14-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019»

10.04.2019 | 11:58

 З 1 по 30квітня 2019 року по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства культури України проходить 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»,головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Цьогорічна акція відбувається під гаслом «Дитяче серденько, живи!» і присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця.

more...

День Пенсійного фонду у Настасівській ОТГ

10.04.2019 | 09:45

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду у селі Настасів. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Питання які задавали присутні, були щодо перерахунку пенсії з 1 березня, про поновлення її виплати і правильності нарахування, обчислення  та зарахування страхового стажу тощо.

Також фахівці Фонду запропонували учасникам заходу активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян – Веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-інформування, що дасть можливість здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації