Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Святого Андрія святкували у Білій

13.12.2019 | 11:58

З давніх-давен день Святого Андрія оповитий різноманітними традиціями, що збереглися впродовж віків. Мандрівка в глибину народних свят, звичаїв та обрядів і була темою заходу в бібліотеці села Біла для людей поважного віку підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району. Присутні з радістю згадували ігри та забави часів своєї молодості, ворожіння та обряди напередодні 13 грудня. Коротке відео про життя та апостольський шлях Андрія Первозваного показала бібліотекар села Гураль Т.І.. Вона також розповіла якими звичаями славляться новорічно-різдвяні свята.

more...

Від початку року на Тернопільщині стягнули понад 77 з половиною мільйонів гривень аліментів

13.12.2019 | 11:37

Більше 77 мільйонів 620 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини від початку 2019 року.

Нагадаємо, за несплату аліментів недобросовісним батькам, серед іншого, загрожує низка обмежень. Так, наразі понад 2400 осіб тимчасово позбавлені можливості виїжджати за межі України. Приблизно по стільки ж постанов діють щодо обмеження боржників у правах керувати транспортними засобами, користуватися зброєю, полювати.

more...

В Ігровиці і Плотичі були вечорниці

13.12.2019 | 09:52

Свято Андрія Первозванного вважається одним із найбільших і відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив до числа 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і покровителем жителів України. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці.

Вони проходять в ніч з 12-го на 13-е грудня

• За традицією, в цей вечір і ніч хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам (викрадали і ховали предмети одягу, прикраси). З настанням темряви хлопці лякали їх на вулицях або стукали у вікна, говорячи на різні лади, намагаючись таким чином звернути на себе увагу.

• Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя.

А коли збирались разом, то веселились та співали пісень.

Отож, 12 грудня в ніч на Андрія в будинках культури с.Ігровиця та с.Плотича відбулися «Андріївські Вечорниці». Програму вечора було розпочато з розповіді про Андрія Первозванного. Потім всі разом співали пісень, розважалися, танцювали та ласували пампушками.

more...

Права і закони у твоєму житті

12.12.2019 | 16:09

Уже стало доброю традицією, що на початку грудня відзначають Всеукраїнський тиждень права. І це невипадково, адже 10 грудня – День прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Заходи, які проводяться в бібліотеці, спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина.

12 грудня 2019 року до центральної бібліотеки завітали учні 6 класу з класним керівником Іриною Матвіїшин НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». Для них було проведено годину права «Права і закони у твоєму житті».

more...

Пройшло засідання тридцять другої сесії Тернопільської районної ради

12.12.2019 | 15:55

Сьогодні, 12 грудня, відбулась тридцять друга сесія Тернопільської районної ради сьомого скликання. Засідання проводив голова районної ради Андрій Галайко.

У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники поліції та інших правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

more...

Відбулось навчання секретарів сільських та селищних рад

11.12.2019 | 16:56

11 грудня 2019 року проходив семінар-навчання секретарів сільських та селищних рад. Під час заходу приватний нотаріус Юлія ДЕМКОВИЧ ознайомила присутніх із порядком вчинення нотаріальних дій та дій прирівняних до нотаріальних посадовими особами органів місцевого самоврядування. Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Галина РОГАЧ доповіла про порядок формування номенклатури справ, діяльність експертних комісій та зберігання документації в сільських, селищних радах. Заступник керівника апарату - начальник відділу загального діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Світлана МІКІТІНА поінформувала про зміни в Інструкці з діловодства.

more...

Працівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

11.12.2019 | 15:28

11.12.2019 Фахівці із соціальної роботи Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» яка відбулась на Центральній площі міста Тернополя. Цьогоріч захід проходив під гаслом «Дій Проти Насильства».

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 15:03

Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає

Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

На засіданні постійної комісії районної ради обговорили важливі питання

11.12.2019 | 10:34

Сьогодні, 11 грудня, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету та міжбюджетних відносин. У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, заступник голови РДА Андрій Колісник, голова районної ради Андрій Галайко, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних структур.

more...

На Тернопільщині триває обговорення пропозиції до проекту перспективного плану формування територій громад області

11.12.2019 | 08:57

Пропозиції до проєкту перспективного плану формування територій громад Тернопільської області обговорили 10 грудня, на нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач, голова районної ради Андрій Галайко, голови сільських, селищних рад району.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації