Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

 

 

        

До уваги виборців!

11.08.2020 | 14:45

Центральна виборча комісія 24 липня 2020 року затвердила постанову № 145 “Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії".

more...

Звернення голови РДА щодо дотримання карантинних заходів

04.08.2020 | 14:45

Шановні мешканці Тернопільського району !

З 1 серпня до 31 серпня 2020 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2», на всій території України продовжено дію карантину. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

14 серпня 2020 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла територію Тернопільського району, до «помаранчевої» зони. На території «помаранчевої» зони діють карантинні обмеження, зокрема:

more...

Увага! Змінено графік роботи!

24.06.2020 | 10:57

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області.                                                                                                      

Встановлено початок робочого часу о 10 годині 00 хвилин. Кінець робочого часу у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 19 годині 00 хвилин, п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин. Обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Прийом та обслуговування відвідувачів буде проводитися у понеділок, вівторок, середу, четвер з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин. У п’ятницюз 10 години 00 хвилин до 17 години 45 хвилин.

Просимо дотримуватися обмежень, які діють під час карантину. Обслуговування проводиться тільки за умови використання індивідуальних засобів захисту.

 

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

23.06.2020 | 11:56

Про дотримання суб’єктами  господарювання району  карантинних обмежень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішень позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації та позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації, з метою посилення нагляду над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів, забезпечення здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я, посилення контролю за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на автотранспорті приміського сполучення дорученням голови районної державної адміністрації  від 22 червня 2020 р. №7 утворено мобільну групу щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання району карантинних обмежень в складі працівників поліції, Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Мобільній групі рекомендовано щотижнево до завершення карантину надавати в районну державну адміністрацію інформацію про проведену роботу.

 

 

 

more...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

23.06.2020 | 11:13

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/12370/1.jpgЗа останню добу, станом на  14  серпня 2020 року,  в Тернопільському районі    підтверджено чотири випадки захворюваності на COVID-19.

 Географія поширення нових випадків:

  

Від  початку епідемії коронавірусу  COVID-19  в  Тернопільському районі:

 

с. Ігровиця – 2

с. Гаї-Шевченківські – 1

смт. Велика Березовиця – 1

-          підтверджено  302  випадки захворюваності на коронавірус;

-          162  особи хворіє;

РАЙОННИЙ  ШТАБ  ЗАКЛИКАЄ  УСІХ   бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції.

ДОТРИМУЙТЕСЬ   ПРАВИЛ   ЗАСОБІВ   ЗАХИСТУ   ТА  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!!!

more...

17.06.2020 | 12:44

 Державна підтримка агропромислового комплексу області за 2019 рік

 

 Державна підтримка агропромислового комплексу області на 2020рік

more...

Звернення до жінок Тернопільського району!!!

11.06.2020 | 14:08

 В зв’язку з тим,що з 01.04.2020 в поліклініці ЦРЛ запровадженно електронний реєстр звернень до вузьких спеціалістів,з метою  уникнення живої черги, прохання до всіх жінок, хто проходить медогляд  в поліклініці Тернопільської - ЦРЛ на санітарну книжку,та інші медичні огляди від організацій. Зареєструватись заздалегідь та пройти гінекологічний огляд напротязі року,а не в день зазначеного медогляду.

В зворотньому випадку в день зазначеного медогляду від організацій з живої черги жінки оглядатися гінекологом не будуть.

Попередньо можна зареєструватися за тел. 25-19-37

more...

04.06.2020 | 14:42

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 22.01.2020 №968/0/2-20/51 управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що  підписано договори з Байковецькою та Великогаївською об’єднаними територіальними громадами про співпрацю з запровадження надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування. Розроблено та надано інформаційні та методологічні картки щодо надання адміністративних послуг для призначення державних соціальних допомог.

more...

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

14.08.2020 | 16:45

 Сьогодні 14 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації Едуард Ференц провів  позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації.

У засіданні взяли участь голова районної ради Андрій Галайко, заступники голови комісії, члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації  та запрошені: Анатолій Поліщук – завідувач Тернопільського міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби» МОЗ України,Соколовська Галина Василівна- головний лікар Комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради «Тернопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

more...

Державна комісія з питань ТЕБ та НС визначила зони епіднебезпеки в Тернопільській області.

14.08.2020 | 15:15

Помаранчевий рівень встановлено у Чорткові та Тернопільському районі.

Жовтий – у місті Тернопіль, Бережани, Бережанському, Гусятинському та Чортківському районі.

Нові карантинні обмеження на цих територіях вступвступають в дію з 17 серпня.

https://www.facebook.com/Trush.Volodymyr/videos/753897025182336/?t=0

more...

Про пенсійне забезпечення працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення у питаннях - відповідях

14.08.2020 | 14:58

У 2017 році призначено пенсію за вислугу років,  продовжую працювати, але не за фахом. Чи маю право на перерахунок пенсії за вислугу років ?

Відповідь: Порядок проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам визначено частиною четвертою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Однак ці норми не поширюються на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років та які не досягли віку, встановленого ст. 26 Закону. Отже, страховий стаж, набутий особою після призначення пенсії за вислугу років, буде враховано при обчисленні її пенсії після досягнення нею пенсійного віку.

more...

Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

14.08.2020 | 14:39

 14 серпня  голова Тернопільської райдержадміністрації  Ярослав Матвійчук провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

Згідно з порядком денним розглянуто питання про стан заборгованості з виплати заробітної плати, зі сплати обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в Тернопільському районі.

more...

Флешмоб: «Легальна заробітна плата – ваше майбутнє»

14.08.2020 | 09:08

 Для попередження негативних наслідків нелегальної трудової зайнятості спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоби для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

Під час акції, представники Фонду намагались привернути увагу перехожих до важливості оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства. Під час спілкування фахівці Фонду наголошували на тому, що тільки при офіційному працевлаштуванні громадяни можуть набути необхідний трудовий стаж для реалізації прав на соціальний захист та пенсійне забезпечення.

 

more...

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 серпня 2020 року

13.08.2020 | 15:50

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/201191/7Незайняті та безробітні громадяни.Протягом липня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 73 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - липня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1348 осіб.

more...

Обговорили важливі питання щодо організації виборчого процесу

13.08.2020 | 14:42

13 серпня в Тернопільській райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з відповідальними особами за ведення реєстру територіальних громад району. З вступним словом перед учасниками заходу виступила т.в.о. керівника апарату районної державної адміністрації Світлана Мікітіна.

more...

Пряма телефонна лінія – зручна та безпечна форма отримання фахових консультацій щодо останніх змін у пенсійному забезпеченні

13.08.2020 | 14:39

 12 серпня заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов упродовж години спілкувався з мешканцями області щодо останніх змін у пенсійному забезпеченні у телефонному режимі.

more...

Прийнято зміни до бюджету Тернопільської області, які не відповідають його можливостям (відео)

12.08.2020 | 15:58

 Депутати Тернопільської обласної ради під час сесії вкотре приймають зміни до обласного бюджету, які не відповідають його можливостям. Під час засідання голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш повідомив, що у прийнятому 6 липня рішенні є ряд невідповідностей.

more...

Родини загиблих вйськовослужбовців в АТО/ООС отримають доплати до пенсій

12.08.2020 | 15:43

З 1 серпня 2020 року родини військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС, отримуватимуть державну адресну допомогу до пенсійної виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 року №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

Державну адресну допомогу до пенсійної виплати буде призначено членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації