Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.06.18 | 15:11

Юрій Ништа: «Іванівське» - господарство європейського рівня (фото)

Робочий виїзд на поля ПАП «Іванівське» здійснив 12 червня голова райдержадміністрації Юрій Ништа. Від оглянув посіви кукурудзи на площі 710 га, озимої пшениці  - 1170 га, ярого ячменю - 350 га, озимого ріпаку - 600 га, цукрового буряка - 310 га. Також в господарстві ще вирощують гречку, горох, сою. Загалом же у користуванні сільгосппідприємства 4463 гектари землі.

Оглядаючи поля, Юрій Ништа відзначив дуже хороший стан посівів, який дає надію на високий врожай.

«Сподіваємося на добрий врожай зернових. Але хліборобська праця залежить від погоди. Шкода, щоб пропала хоч одна зернина. Бо ми зробили все для того, аби селяни були з хлібом. Придбали пальномастильні матеріали, підготували техніку, внесли добрива, засоби захисту від шкідників та бур’янів», - говорить керівник ПАП «Іванівське» Антон Білик.

Голова РДА Юрій Ништа вже вкотре наголошує, що в «Іванівському» керівник дбає про підприємство та людей, які тут працюють. А звідси й добрі результати. Сільгосппідприємство з початку цього року сплатило 1 мільйон 951 тисячу гривень єдиного соціального внеску, 2 мільйони 320 тисяч гривень податків, зокрема військового збору – 189 тисяч гривень. Працівники агрогосподарства, а тут працює 210 чоловік, отримують стабільну зарплатню, її середньомісячний розмір становить 11 тисяч гривень. А ще Антон Іванович постійно підтримує соціальну сферу, українське військо, церковні громади.

Зазначимо, що ПАП «Іванівське» - багатогалузеве господарство. Крім рослинництва, тут займаються і тваринництвом.  Одне виробництво доповнює інше. Виходить замкнутий цикл. Працюють за рахунок своїх оборотних коштів та власного виробництва. Кредитів не беруть.

«На жаль, таких господарств як «Іванівське» є не дуже багато. Це господарство європейського рівня. А з його керівника Антона Білика треба усім брати приклад, особливо молодим аграріям. Для успіху потрібні передумови: законодавчі, технологічні, технічні… Й, зрештою, чи не головні – людські. Там, де це зрозуміли – є результат», - констатував очільник району.

Більше фото можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/yuriy.nyshta/posts/643028196038352