Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 17.05.18 | 15:35

"Живий тризуб", який ми сьогодні створили – символ поваги до національних оберегів, - Юрій Ништа (фото, відео)

Масштабними дійствами у Теребовлі відзначили День вишиванки. На площі перед адмінбудівлею, за організації районної державної адміністрації, відбулась концертна програма, яку піготували викладачі та студенти Теребовлянського вищого училища культури. В ході концерту, піснями про величний національний символ – вишиванку, гостей радували артисти народної самодіяльності із Дарахова, Хмелівки, Рідзвян, Кобиловолок, Струсова, Буданова, Микулинців, Дружби. Пісню для дітей з вадами слуху у сурдоперекладі виконала учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Наталя Марущак.

     

Гості свята стали глядачами виставки вишиванок - робіт народних майстрів. А будівлю, де працють Теребовлянська районна рада та районна державна адміністрація, прикрасив 40-метровий вишитий рушник.

Ведучі свята провели екскурс народними традиціями вишивання у кожній із областей України, а студентки училища культури продемонстрували дефіле у народних костюмах.

Участь у святкуваннях взяли голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа, голова районної ради Ігор Смільський, заступник голови РДА Андрій Кундрат, працівники апарату РДА на чолі з керівником Марією Чех, керівники та працівники усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та бюджетних установ.

     

«Нині особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні, одягаючи не просто одяг, а одяг-символ! Нас поєднало велике  почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного", -  зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Юрій Ништа.

Відтак голова РДА Юрій Ништа та голова районної ради Ігор Смільський нагородили грамотами майстрів народних художніх промислів району.

      

Родзинкою свята став масштабний флешмоб під назвою «Живий тризуб», у якому взяли участь 234 особи. Люди у вишиванках розташувались у формі герба України – тризуба. Долучились до флешмобу  і представники одного із підрозділів 44-ї  окремої артилерійської бригади, що зараз дислокується у військовій частині в м.Теребовля.

«Живий тризуб», який ми сьогодні  створили – символ поваги до національних оберегів», - наголосив голова РДА Юрій Ништа.