Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 17.05.18 | 09:33

Танець – це важка праця, але вона дарує всім позитивні емоції, - Юрій Ништа на святкуванні 50-річчя хореографічного відділу ТВУК

Святковим дійством – гімном таланту і праці, відзначив 50-річчя з дня створення хореографічний відділ Теребовлянського вищого училища культури.

Ювілярів привітав голова районної державної адміністрації Юрій Ништа.

     

«Сьогодні у цьому залі забралися істинні шанувальники танцювального мистецтва, аби разом відсвяткувати ювілей хореографічного відділу Теребовлянського вищого училища культури, - сказав у вітальному слові очільник району. - За п’ять  десятиліть художні колективи хореографічного відділу перетворилися на потужні, яскраві і самобутні колективи Теребовлянського району, які презентують наше мистецтво на сценах області, України та за кордоном».

     

«Наполеглива робота впродовж багатьох років дала свої плоди. Глядачі Теребовлянщини вже не уявляють жодного концерту без участі художніх танцювальних колективів училища культури. А усе це заслуга викладачів хореографічних дисциплін. Тих, які зараз працюють і тих, яких уже немає з нами, але їхній вклад у розвиток хореографічного мистецтва залишиться назавжди в історії не лише училища культури, але й галузі мистецтва в цілому», - продовжив він.

Окремо Юрій Михайлович зазначив, що танець – це важка праця, але вона дарує всім позитивні емоції, як глядачам, так і самим танцюристам. І нехай шлях до успіху нелегкий, головне, щоб навколо було багато друзів. Їх підтримка спонукає танцюристів дарувати глядачам гарний настрій знову і знову. А коли навколо танцюють, світ стає яскравішим, добрішим, наповненим позитивними емоціями.

                                 

«Тож бажаю студентам і викладачам, керівництву училища культури міцного здоров’я, творчих успіхів та натхнення на нові танцювальні звершення», - завершив голова РДА та повідомив, що спільно із районною радою для втілення мети – дарувати людям прекрасне, вручають хореографічному відділу комплект танцювального вбрання як вияв поваги до їхньої творчості.

Відтак грамотою районної державної адміністрації нагороджено викладача хореографічного відділу спеціалізації «Народна хореографія» Василя Панюса за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчанні та вихованні студентської молоді та з нагоди 50-річчя хореографічного відділу.