Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.05.18 | 12:00

В РДА відбулось засідання оргкомітету з відзначення в районі Днів вишиванки, Європи та пам’яті жертв політичних репресій

Травень багатий на історичні дати, свята та знаменні події. Саме відзначення в районі Днів вишиванки, Європи та пам’яті жертв політичних репресій обговорювалось на засіданні організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Юрій Ништа.

Учасники засідання детально розглянули план проведення заходів в рамках відзначення святкових та пам’ятних днів.

     

Передусім присутніх було ознайомлено із програмою до Дня вишиванки, яку затверджено раніше. Зокрема святковий захід відбудеться 17 травня об 10.00 год. на площі перед адмінбудинком РДА, родзинкою якого стане патріотичний флешмоб «Живий тризуб». Серед іншого – виставка вишиванок, концертна програма, масове фото у вишиванках.

«До святкування Дня вишиванки мають долучитися усі, вшановуючи  національні традиції та цінності українського народу», - наголосив Юрій Ништа.

Після цього члени оргкомітету узгодили план підготовки та відзначення в районі Дня Європи, а також Дня пам’яті жертв політичних репресій у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років в Україні. 

                             

За результатами обговорення вирішено урочистий захід до Дня Європи та поминальний захід до Дня пам’яті жертв політичних репресій провести в п’ятницю, 18 травня. Передбачається, що об 11.00 год. на площі Т.Шевченка у Теребовлі відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Художні пісенні номери і поетичні слова підкреслять святковість та важливість даного заходу. Окрім того, до Дня Європи в загальноосвітніх навчальних закладах району передбачено проведення конкурсів малюнків із підсумковою виставкою кращих робіт у центральній районній бібліотеці.

Цього ж дня, у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років в Україні,  об 11.45 год. на меморіалі воїнів ОУН-УПА в м.Теребовля відбудеться спільна поминальна молитва та покладання квітів у пам'ять про жертви комуністичного режиму.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації наголосив, що від злагодженої роботи оргкомітету залежить якість проведення заходів.