Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.02.18 | 15:35

Відбулось засідання комісії з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теребовлянського району

Під орудою голови райдержадміністрації Юрія Ништи відбулось засідання комісії з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теребовлянського району.  На порядку денному розглянуто 3 актуальні питання, що стосуються безпечної життєдіяльності району.

     

Про епідемічну ситуацію в районі щодо захворюваності на грип та ГРВІ, організацію протиепідемічних заходів та виконання інших робіт із запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з інфекційним захворюванням людей, доповідали: в. о. завідувача Теребовлянського міжрайонного відділу ДУ „Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України” Віктор Гудзь, головний лікар комунальної установи Теребовлянської районної ради „Теребовлянська ЦРЛ” Михайло Никеруй, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Теребовлянському районі Остап Дорош, начальник відділу освіти райдержадміністрації Йосип Кацан, начальник відділу надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи Теребовлянської міської ради Ростислав Свинарчук.

     

В ході виступів посадовці охарактеризували епідемічний стан району та зауважили, що ситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в районі є нестійкою, набирає ознак неблагополучної. У зв’язку з цим вирішено вжити низку заходів щодо профілактики та попередження захворюваності серед населення.  Зокрема, за підсумками обговорення, вирішено запровадити посилений протиепідемічний режим в установах, організаціях і закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності, у місцях масового перебування людей (вокзали, автовокзали), навчальних закладах, закладах культури та освіти, на підприємствах тощо.

     

«На даний час епідемічна ситуація в Україні є напруженою. Ми повинні контролювати статистику та вжити усіх можливих заходів, щоб не допустити прогресу хвороби і тим самим зберегти здоров’я жителям району», - зауважив Юрій Ништа.

Аналіз виконання плану дій районних органів управління цивільного захисту та органів місцевого самоврядування з підготовки до паводків, пропуску льодоходу та повені у 2018 році провів завідувач сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Євген Качмар. Він доповів про вивчення та аналіз гідро-, метеообстановки в районі, складання прогнозу обстановки з врахуванням особливостей минулих років, визначив першочергові заходи з безпечного пропуску повені та паводків, залучення сил та засобів до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій). Охарактеризував необхідні заходи, що дозволять зберегти спокійну ситуацію в районі у даному напрямку.

                            
Окремо члени комісії розглянули порядок взаємодії між органами управління районної ланки територіальної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій (подій) на території Теребовлянського району. В межах розгляду даного питання, начальник Теребовлянського РВ УДСНС України у Тернопільській області  Руслан Гнатяк зосередив увагу на оперативному  інформаційному обміні між установами та місцевими службами цивільного захисту – як основному засобі вчасного реагування на надзвичайні події.

«Безпека району є вирішальним чинником якості життя. Чітка взаємодія усіх рівнів влади, установ та служб району – прямий шлях до стабільної ситуації в районі», - зауважив Юрій Ништа.