Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.10.15 | 15:53

Юрій Ништа провів нараду з питань оновлення складу загонів оборони в районі та покращення їх роботи

У п’ятницю, 16 жовтня, голова райдержадміністрації Юрій Ништа спільно із військовим комісаром Теребовлянського району Олександром Кравцем провів нараду з питань оновлення складу загонів оборони в районі та покращення їх роботи, у якій взяли участь начальник відділу освіти РДА Йосип Кацан, представники Теребовлянського вищого училища культури і Кобиловолоцького місце провадження діяльності ДП «Укрспирт». У понеділок,19 жовтня, у нараді по даній темі також взяли участь керівник  ПП „Альма-Віта” Людмила Коломієць та представник ТОВ „Микулинецький Бровар”.

     

„Діяльність загонів оборони у кожному місті та селищі нашої країни – це виклик, який нам дає непросте сьогодення в умовах війни, - висловив думку Юрій Ништа. -  Такі загони нам потрібні для того, щоб стати на захисті своїх міст та сіл і при потребі охороняти об’єкти, які забезпечують життєдіяльність району. Взяти участь у роботі загонів можуть чоловіки, які за певних обставин не підлягають мобілізації: пільговики, за станом здоров’я, по віку, багатодітні”, - сказав керівник району представникам організацій, на базі яких будуть діяти нові загони.

                           

Олександр Кравець проінформував, що відібрані кандидати увійдуть у роти охорони та загони оборони, а сформовані загони візьмуть участь у навчаннях та будуть ознайомлені із бойовими завданнями на випадок диверсій.

Районний військовий комісар також розповів учасникам наради, що відповідно до положень інструкції зі створення загонів оборони особовий склад загонів оборони включається до складу Збройних сил України та має правовий статус військовослужбовців з поширенням на них прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановленні чинним законодавством для військовослужбовців ЗС України. Загони оборони залучаються до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах адміністративно-територіальних одиниць, де вони сформовані і повноцінно розгортатимуть свою діяльність лише у випадку повномасштабної відкритої агресії або іншої критичної ситуації в районі.