Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Агропромисловий комплекс

Сільськогосподарські підприємства району


СПИСОК

сільськогосподарських підприємств Теребовлянського району

 

№ п/п

Сільськогосподарське підприємство

Населений пункт

Керівник

1

ФГ НВО «Мрія»

Говилів

Гінайло Ігор Васильович

2

ПАП «Топільче»

Глещава

Вітрук Василь Петрович

3

ПОП «Іванівське»

Іванівка

Білик Антон Іванович

4

ТзОВ «Тер Агро»

Говилів

Плотницька Ольга Петрівна

5

ПП  «Зоря Агро»

Плебанівка

Боднар Зеновій Володимирович

6

ОПП «Острівецьке»

Острівець

Крушельницький Володимир Михайлович

7

ПАП «Яр»

Острівець

Куліковський Денис Зіновійович

8

ПАП ”Земледар”

Острівець

Вітвіцький Михайло Марянович

9

ПАП «Агро Фран»

Підгайчики

Гундзик Володимир Степанович

10

ТОВ АП «Колос-2»

Теребовля

Никеруй Степан Степанович

11

ПАП «Поділля Агро»

Долина

Гуменюк Вячеслав Романович

12

ПП «Долина Рома»

Долина

Сливка Роман Михайлович

13

ПАП „Крок”

Ласківці

Апостол Роман Антонович

14

ТОВ«Ласковецький Бровар»

Ласківці

Грошко Іван Степанович

15

ПАП «Богдан»

Вербівці

Сивак Богдан Петрович

16

ПАП «Єдність Могильницька»

Могильниця

Когут Роман Михайлович

Кріль  Богдан Омелянович

17

ПОП «Тернопільське»

Дворіччя

Мірзоєв Фатула Агаверді Огли

18

ТОВ«Агропрогрес Теребовля»

Лошнів

Стечишин Андрій Володимирович

19

ТОВ «Струсів Агро»

Струсів

Дитиняк Юрій Ярославович

20

ПП «Прогрес Агро»

Ладичин

Околович Ігор Євгенович

21

22

ТОВ «Теркон Агро»

ТзОВ АФ «Дружба»

Різдвяни

Різдвяни

Цвик  Леонід Олександрович

Стрілецький Володимир Михайлович 

23

ПАП «Дарахівське»

Дарахів

Пятничко Ярослав Гаврилович

24

ПОП «Промінь Скабор»

Тютьків

Іваніцький Степан Томкович

25

ПрАТ»Райз-Максимко»

Золотники

Зозуля Леонід Олександрович

26

ТОВ Бучачагрохлібпром»

Котузів

Гадз Петро Іванович

27

ТОВ «Агропродсервіс»

Маловоди

Чайківський Іван Адамович

28

ТОВ «Західагропродукт»

Соколів

Панькуш Іван Степанович

Тришак Григорій Кирилович

29

ТОВ «Ліндеванг»

Гайворонка

Вовк Богдан Омелянович                              

30

СВАТ «Мшанецьке»

Мшанець

Іліщук Петро Васильович

31

ПП  «Золотники Агро»

Золотники

Палихат Матвій Павлович

32

СФГ «Носко»

Хмелівка

Носко Зеновій Володимирович

33

ДСДС

Теребовля (Сади)

Подольська  Марія Миронівна

34

СФГ «Яворина»

Дарахів

Гречин Роман Михайлович

35

СФГ «Тюльпан»

Теребовля

Мерва Володимир Михайлович

36

ФГ «Зарваниця Агро»

Зарваниця

Зозуляк Юрій Михайлович

37

ФГ «Ігровіс – 2005»

Багатківці

Рудик Ігор Романович

38

ФГ «Беатріс»

Богатківці

Фурт Катерина Юріївна

39

ФГ «Марян М»

Котузів

Мерва Галина Павлівна     

40

ФГ «Вікторія»

Плебанівка

Вівчар Михайло Павлович

41

СФГ «Нива»

Деренівка

Грицишин Мирослав Григорович

42

ФГ «Ласківчанка»

Ласківці

Сивак Володимир Петрович

43

ПП «Березина»

Кобиловолоки

Василишин  Петро Павлович



Дивіться також