Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Управління праці та соціального захисту населення / Напрями діяльності

Робота із зверненнями


ІНФОРМАЦІЯ

про роботу із зверненнями громадян

в управлінні праці та соціального захисту населення

за І квартал 2017 року

 

 

            Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 лютого 2008 року №115 “Про організацію виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” сектором організаційної та кадрової роботи було проведено аналіз роботи зі зверненнями громадян в управлінні за І квартал 2017 року.

За І квартал 2017 року  до управління надійшло 32 письмових звернень громадян, що на 189 звернень (-5.9 %) менше, ніж за І квартал 2016 року. На особистому прийомі в керівників та спеціалістів управління уІ кварталі 2017 року побував 771 громадянин, що на 1770 громадян (- 0.48%) менше, ніж за відповідний період 2016 року.

 Із загального числа письмових звернень за І квартал  2017 року: з питань надання соціальної допомоги – 24, з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – 7, щодо надання пільг - 1, щодо питань надання роз’яснень пенсійного забезпечення – 232.

Проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації.

В управлінні забезпечено щоденний прийом громадян в робочі дні. Вивішені графіки прийому громадян керівництвом Міністерства соціальної політики України, обласної державної адміністрації та обласної ради, головного управління праці та соціального захисту населення, районної державної адміністрації та районної ради, депутатами обласної ради. Для зручного ознайомлення громадян з інформацією про всі види соціальних допомог, субсидій, пільг, пенсій, питань праці, проходження альтернативної служби, про засоби реабілітації інвалідів, протезно-ортопедичні вироби, встановлено стенди, які постійно оновлюються.

В структурних підрозділах управління відсутні факти недотримання  встановлених законодавством термінів розгляду звернень громадян.

 

 

 

Т.в.о. начальника  управління                                    В.В. ПЕМКОВСЬКИЙ                            Дивіться також