Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Теребовлянщина

Органи місцевого самоврядування


№ п/п

Назва ради

Прізвище, ім’я, по батькові голови ради

 

Контактний телефон

1.               

Багатківська

Рудик Галина Євгенівна

3-43-71

2.               

Бенівська

Чопик Василь Зіновійович

3-43-99

3.               

Буданівська

Лакомий Богдан Йосипович

4-51-31

4-52-62

4.               

Бурканівська

Сивулька Оксана Зеновіївна

 

 3-16-07

5.               

Великоговилівська

Шевчишин Олег Дмитрович

 4-65-42

6.               

 Вербовецька

Головата Катерина Богданівна

 4-63-69

7.               

Вишнівчицька

Лукачович Романія Михайлівна

3-47-З1

 

8.               

Гайворонківська

Мацала Богдан Тарасович

 3-51-42

9.               

Гвардійська

Бугай Данило Орестович

 3-33-31

10.          

Глещавська

Михайлюк Богдан Степанович

 4-01-21

 4-01-42

 

11.          

Дарахівська

Сивульська Марія Михайлівна

4-97-31

12.          

Дворічанська

Шалапай Галина Чеславівна

5-35-23

13.          

Довгенська

Онишко Василь Михайлович

 

4-11-31

14.          

Долинська

т.в.о. Ковальська Наталія Юріївна

 

 

 4-14-31

15.          

Заздрівська

Кокітко Марія Юліанівна

5-31-42

 

16.          

Зарваницька

т.в.о. Грабик Світлана Йосипівна

3-47-22

 

17.          

Золотниківська

т.в.о. Фецан Світлана Несторівна

3-11-42

3-11-44

18.          

Іванівська

Пухаль Петро Михайлович

4-73-42

 

19.          

Ілавченська

Шафранович Руслан Васильович

4-73-31

 

20.          

Кобиловолоцька

Титан Ігор Богданович

 4-05-42

 4-05-31

21.          

Котузівська

Пастушенчин  Іван Ярославович

3-31-31

22.          

Кровинківська

Луцків Орест Євстахович

6-61-31

23.          

Ладичинська

Куліковський Богдан Радіонович

5-35-34

24.          

Ласковецька

Ваврик Йосип Іванович

4-93-31

25.          

Лошнівська

Стечишин Алла Василівна

6-67-31

26.          

Маловодівська

Лайпа Микола Петрович

3-43-57

27.          

Могильницька

т.в.о. Головацька Ольга Михайлівна

6-23-42

28.          

Мшанецька

Киба Віктор Павлович

4-77-31

29.          

Надрічненська

т.в.о. Жук Ірина Петрівна

3-11-21

 

30.          

Острівецька

Турчак Михайло Іллярович

4-83-31

31.          

Підгайчицька

Кривінська Галина Миколаївана

4-86-10

32.          

Плебанівська

Козак Володимир Матвійович

 

 4-26-29

33.          

Романівська

Думанський Богдан Володимирович

6-23-69

34.          

Різдвянська

Галанджій Іван Володимирович

 6-31-31

35.          

Семиківська

Вальчишин Дмитро Миронович

 3-43-31

36.          

Соколівська

Горун Мирон Онисимович

   

 3-35-44

37.          

Сороцька

Гринчишин Олег Ярославович

 6-52-31

38.          

 Соснівська

Бордун Микола Фердинантович

 3-41-42

39.          

 Сущинська

Безкоровайний Андрій Григорович

 6-67-81

40.          

 Струсівська

Бойко Роман Богданович

 4-35-42

 4-32-55

 4-35-83

41.          

 Хмелівська

Садова Ольга Савівна

 4-42-42

42.          

смт. Дружба

Слободян Іван Васильович

 6-14-81

 6-16-33

43.          

смт. Микулинці

Ваврух Роман Михайлович

 5-10-42

 5-18-99

44.          

м. Теребовля

Поперечний Сергій Іванович

2-22-05

2-14-61

2-22-37