Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

МІП у Львові представило стрічку «Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки»

19.06.2019 | 17:44

 

14 червня 2019 року в Львові в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відбулася прем’єра документального фільму «Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки», знятого на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Булінг

19.06.2019 | 17:39

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена – щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг? Ольга Соколова

more...

Юрій Ништа: Українська пісня - геніальна поетична біографія нашого народу (фото)

19.06.2019 | 17:32

 

Історію народу можна вивчати за змістом пісень. З цією думкою не можна не погодитись, оскільки українська пісня, що своїм корінням сягає в сиву давнину, — це геніальна поетична біографія нашого народу. Про це наголосив голова райдержадміністрації Юрій Ништа під час пісенної зустрічі з вокальним тріо «Зорицвіт» Теребовлянського коледжу культури і мистецтв, що відбулась в центральній районній бібліотеці.

more...

Засідала комісія з питань захисту прав дитини (фото)

19.06.2019 | 17:12

 

З метою соціально-правового захисту дітей голова райдержадміністрації Юрій Ништа провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Рішенням комісії позбавлено батьківських прав батька щодо сина та надано згоду на укладення договору про розподіл майна після смерті батька.

more...

З метою протидії домашньому насильству (фото)

19.06.2019 | 13:47

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ништа провів засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та підтримки сім’ї. Оскільки останнім часом відбулися численні зміни в законодавстві щодо вчинення домашнього насильства, питання порядку денного були акцентовані саме на цьому питання, а також проблематиці насильства.

more...

В РДА відбулась чергова апаратна нарада (фото)

19.06.2019 | 12:32

 

Чергова апаратна нарада під орудою голови РДА Юрія Ништи відбулась сьогодні, 19 червня. Літо - гаряча пора для агровиробників. Тому першим питанням порядку денного став аналіз стану підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу жнивної кампанії.

more...

Державні службовці Теребовлянщини відзначатимуть професійне свято (фото)

19.06.2019 | 12:30

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ништи відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня державної служби. Засіданню передувала робота підготовчої групи. Тому сьогодні під час обговорення остаточного плану урочистого відзначення державного свята присутніх ознайомлено з пропозиціями.

more...

Будьте обережні на водоймах!

19.06.2019 | 08:28

Літня спека зачасту приносить нам дискомфорт, виснаження і навіть може нашкодити здоров’ю. Висока температура повітря – це серйозне навантаження для організму, яке виснажує людину морально і фізично. Як же вберегти себе, аби «не закипіти»? Здається немає нічого кращого як поєднання спекотного літнього дня з відпочинком на водоймах!

more...

Спрощено процедуру зміни методу автентифікації пацієнта в електронній системі E-Health

19.06.2019 | 08:23

Національна служба здоров'я України інформує, що процедуру зміни методу автентифікації пацієнта в електронній системі E-Health спрощено. Мова йде про автентифікацію, що відбувається при підписанні декларації з сімейним лікарем.

more...

Булінг в дитячих колективах: що це таке і як з ним боротися?

18.06.2019 | 15:53

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/181583/1550558296.jpg

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене у школах. Випадки насильства у дитячих колективах були завжди, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Сьогодні в Україні жертвами булінгу стають 8 з 10 дітей. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони. Серед дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти та бойкот.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи районній газеті «Воля» до Дня працівників сільського господарства

16.11.2018 | 16:21

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи районній газеті «Воля» до Дня працівників сільського господарства «На рейках інтенсивності».

more...

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань