Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

.

Прес-служба повідомляє

До відома жителів району! Відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння

24.05.2019 | 15:24

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.

more...

Юрій Ништа взяв участь в роботі сесії районної ради (фото)

24.05.2019 | 15:07

Сьогодні, 24 травня, відбулась позачергова п’ятдесята сесія Теребовлянської районного ради сьомого скликання, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Юрій Ништа. На порядок денний виносились 9 питань, які розглядали 20 із 36 депутатів.

more...

Юрій Ништа привітав учасників спартакіади працівників газових господарств Тернопільської області та спартакіади серед дітей працівників (фото)

24.05.2019 | 15:05

24 травня Теребовлянщині вперше випала велика честь приймати на своїх теренах гостей – учасників ХХХІІІ спартакіади працівників газових господарств Тернопільської області та ХІV спартакіади серед дітей працівників. У церемонії відкриття спартакіади взяв участь голова районної державної адміністрації Юрій Ништа. З його слів, ці змагання неодмінно стануть знаменною подією в спортивному житті нашого краю.

more...

"Впродовж першого кварталу обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області - понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні", - Степан Барна на інвестиційному форумі (відео)

23.05.2019 | 15:29

Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина invest 2019" - це багатофункціональна платформа, на якій презентують весь потенціал нашої області. За словами голови облдержадміністрації Степана Барни цей захід не лише традиційний для нашого краю, а й один із наймасштабніших за кількістю іноземних гостей.

more...

Степан Кубів на Міжнародному інвестфорумі: Тернопільщина є хабом бізнесу, інновацій та інвестицій (відео)

23.05.2019 | 15:24

Тернопільщина є хабом бізнесу, хабом інновацій, хабом інвестицій. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час відкриття Міжнародного інвестиційного форуму, що розпочався 23 травня у Збаражі. Підтвердженням цього, за його словами є те, що більше 500 учасників, включаючи і міжнародників, зареєструвалися на інвестиційний форум.

more...

У Збаражі розпочався міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина INVEST - 2019" (фото)

23.05.2019 | 12:06

Щорічний міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина INVEST - 2019" має на меті презентувати інвестиційний потенціал Тернопільської області та залучити інвесторів для реалізації цікавих і важливих проектів.

more...

Вітання голови РДА Юрія Ништи з Днем Героїв

23.05.2019 | 08:25

Шановні краяни! Щиро вітаю усіх із Днем Героїв! День Героїв – щорічне велике свято України, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків УГА, Армії УНР, УПА, діячів ОУН.

more...

Небезпека у власній родині: як протидіяти домашньому насильству

22.05.2019 | 17:34

Дім традиційно асоціюється з комфортом та безпекою. Втім, бувають випадки, коли саме це місце є джерелом постійного страху. У 2018 році в Україні досягли ухвалення та імплементації жорсткого законодавства щодо протидії домашньому насильству.

more...

В РДА говорили про наповнення місцевих бюджетів

22.05.2019 | 14:00

Прагнення плідно співпрацювати на зростання економічного розвитку та збільшення надходжень до місцевих бюджетів стало мотивом проведення наради під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Ништи з представниками ДФС в районі та структурних підрозділів РДА.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: отримання медичних послуг внутрішньо переміщеними особами

22.05.2019 | 11:25

Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні. Ірина Завальська

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи районній газеті «Воля» до Дня працівників сільського господарства

16.11.2018 | 16:21

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи районній газеті «Воля» до Дня працівників сільського господарства «На рейках інтенсивності».

more...

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань