Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

Іноземні гранти – реальна можливість для громад Тернопільщини втілити справді важливі проекти

20.08.2018 | 16:09

Завдяки закордонним донорам на Тернопільщині є можливість реалізувати проекти на десятки тисяч євро. За ці кошти можна допомогти розвитку громад та своїх населених пунктів, а також реалізувати важливі суспільні ініціативи.

more...

Злагодженою роботою – до масштабного оновлення доріг Тернопільщини

20.08.2018 | 15:53

Перше публічне звітування по виконанню ремонту на дорогах загального та місцевого значення відбулося сьогодні в обласній державній адміністрації. Звітували Перший заступник голови ОДА Іван Крисак, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик та начальник управління капітального будівництва ОДА, на балансі якого тепер перебувають всі дороги місцевого значення, Віктор Кузяк.

more...

На відеонараді обговорено актуальні питання життя області

20.08.2018 | 15:04

Сьогодні, 20 серпня, перший заступник  голови районної державної адміністрації Володимир Довгань взяв участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.

more...

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

20.08.2018 | 14:21

Тернопільська область долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

  

more...

Президент підписав Закон щодо створення ефективного механізму використання земель сільгосппризначення, запобігання рейдерству земель в Україні

20.08.2018 | 14:11

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Виплата коштів при звільненні працівника

20.08.2018 | 11:19

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи вже рік. Що робити? Марія Корженко

more...

На Тернопільщині окремі служби з перевезення безкоштовно отримають спецавтомобілі

20.08.2018 | 09:12

Чотири громади Тернопільщини отримають від держави спеціально облаштовані автомобілі для осіб з інвалідністю. Служби з перевезення Теребовлянської, Шумської, Байковецької та Лановецької об’єднаних територіальних громад безкоштовно забезпечать спецавтомобілями згідно наказу Мінсоцполітики №1022 від 17.07.2018р.

more...

Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали від благодійників у подарунок наплічники

20.08.2018 | 08:43

Приємною несподіванкою, як повідомили у службі у справах дітей Теребовлянської РДА, стала пропозиція подружжя теребовлянських підприємців придбати нові сучасні шкільні рюкзаки і безоплатно роздати дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож відповідно до віку було підібрано 26 наплічників, які працівники служби із задоволенням вручають дітям шкільного віку, котрі найбільше потребують допомоги, висловлюючи вдячність меценатам від дітей та їх родичів за своєчасну підтримку.

more...

До уваги одержувачів субсидій!

20.08.2018 | 08:41

31 серпня 2018 року закінчується термін прийому заяв на виплату частини невикористаних сум субсидій на оплату природного газу та електроенергії, що використовувались для опалення за 2017-2018 опалювальний сезон. Просимо звернутись до управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської РДА для перевірки права на необхідність подання відповідної заяви для отримання частини невикористаної субсидії.

more...

Щоб 1 вересня не згас екран вашого телевізора

20.08.2018 | 08:38

З 1 вересня 2018 року на всій території України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів. Згаснуть екрани телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену. Щоб і надалі мати змогу дивитись телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань